Ріттер Спорт: історія успіху, асортимент німецького шоколаду

Що таке Ріттер Спорт? Якщо ви цінитель смачного, якісного шоколаду, то ви просто зобов’язані знати, що Ріттер Спорт — це найкращий німецький шоколад, який придбав неймовірний успіх і популярність у всьому світі. Основна перевага і секрет подібної популярності полягає в тому, що виробник і шоколатьє використовують найякісніші, кращі і натуральні інгредієнти. Завдяки унікальному складу, багатому і вельми неординарної асортименту шоколаду, багато людей не уявляють свого життя без нього.

Історичні відомості німецького бренду

Ritter sport — це якісний і дуже смачний німецький шоколад, який виробляють з далекого 1912 року. Творцем легендарної фабрики в Штутгарті, що займається виробництвом кондитерських виробів, шоколаду Ріттер спорту і всіляких солодощів, є Альфред Ріттер, а також Клара Ріттер. Творця німецького бренду можна розглянути на фото. Завдяки їхній праці і творчому підходу до справи, було закладено дуже міцний і стійкий фундамент майбутнього розвитку. В даний час Ritter sport представлений в шикарному асортименті.

Ritter sport, як можна помітити на фото, дуже оригінальний і незвичайний шоколад, так як стандартна плитка має не прямокутну форму, а квадратну. Крім цього, Ritter sport випускається в декількох форматах, наприклад: є міні набори, в яких поєднується відразу ж кілька смаків. З огляду на багатий асортимент Ritter sport, що підтверджує фото, міні-набори це дивовижна задумка, щоб у споживача була можливість випробувати різні смаки одночасно.

До 1926 року в компанії Альфреда Ріттера працювало понад вісімдесят осіб, що досить немало. У фабрики до цього часу стався успішний перехід на промислове виробництво, так як раніше було ручне. На даному етапі був придбаний найперший вантажний автомобіль.

Через чотири роки здійснено переїзд в Бад-Каннштатт, так як на шоколадній фабриці стало занадто тісно. Тепер компанія стала розташовуватися в досить мальовничому містечку Вальденбух. У п’ятдесятих роках, а саме після смерті творця бренду, відбувається зміна керівництва, але популярність шоколаду не спадає.
Користь і шкода темного шоколаду — достовірні факти

Як видно на фото, в сімдесятих роках керівництво приймає дуже сміливе, але правильне рішення, пов’язане з введенням кольорової палітри. У кожного сорту з’явився окремий колірний відтінок обгортки, що дуже забавно й оригінально. На даному етапі було внесено новий, але один з кращих варіантів реформації. У вісімдесятих роках з’явився універсальний шоколад — міні-набір, що стало справжнім «вибухом» успіху.

З 2004 року компанія помітно розширила свої межі, так як шоколад став улюбленим не тільки в Німеччині, але і в сімдесяти країнах світу. В цей же час відбувається введення унікального нововведення, створюється квадрат меншою форми, а також з’являються кубики різних смаків. У 2012 році шоколадна фабрика відсвяткувала свій сотий ювілей, що стало знаменною подією для всього світу.

особливості шоколаду

З огляду на багатий асортимент німецького бренду, варто розглянути і його калорійність. Що стосується Ріттер Спорт, то калорійність в ста грамах продукту різна у всіх сортів. В основному калорійність коливається в межах 497- 570 калорій. Не варто переживати, тому що кожна калорія таких ласощів легко спалюється за допомогою простих фізичних вправ.

Компанія використовує найкращі інгредієнти, якісні та свіжі, відсутній ГМО і шкідливі добавки, що виділяє даний бренд на світовому ринку солодощів. У складі використовуються какао-боби і порошок, жири, молоко, горіхи і ягоди, фрукти, ароматизатори і прянощі, різні добавки.

Є дуже багаті асортимент чорного, молочного та білого шоколаду, які представлені в чистому вигляді, а також з добавками і йогуртовий наповнювачами. В основному плитки мають такі смаки: кокос і марципан, карамель, вершки, полуниця, малина і журавлина, м’ята, лайм і лимон, багато горіхів, нуга та інше.

Завдяки гарантії якості, відмінним смаковим якостям і постійним нововведенням, компанія успішно працює і радує споживачів понад сто років поспіль. Якщо ви любите солодощі, то обов’язково спробуйте Ріттер Спорт.

Якість і асортимент швейцарського шоколаду Линдт

Ссылка на основную публикацию