Ринопластика носа картоплею: ??фото до і після операції, особливості проведення

У гонитві за красою і жінки, і чоловіки готові йти на багато жертви. Однією з найпопулярніших пластичних операцій на обличчі є ринопластика носа картоплею.

Така форма багатьом не подобатися, так як ніс виглядає широким і масивним. Щоб не стати жертвою на хірургічному столі, необхідно знати особливості цієї процедури.

симптоми

Якщо говорити лікарськими термінами, то ніс картоплею набуває таку форму через збільшені ЛТЩМШОПК хрящів в цій зоні.

Також форма може з’явитися у тих, хто народився з асиметричними ніздрями. Ще однією причиною появи такої форми може бути надлишок сполучної тканини між крилами носа.

На зовнішній вигляд такий ніс відрізняється масивністю, великою шириною в області ніздрів. На кінчику можна часто помітити потовщення круглої форми.

Все це дістається людям від матінки-природи, але ми в силі все виправити.

показання

Показання до ринопластиці носа завжди поділяються на дві групи — абсолютні і непрямі. Абсолютними називаються ті, які мають в основі медичний фактор, або заважають пацієнтові в повсякденному житті.

Часто саме абсолютні показання змушують людину переживати не тільки фізичний, але і психологічний дискомфорт.

Абсолютними показаннями ринопластики носа картоплею вважаються:

 • патології розвитку м’якої, хрящової і кісткової тканини;
 • утруднене дихання;
 • постійне пересихання слизової оболонки;
 • порушення функцій дихання через ніс (хропіння, закладеність, сопіння);
 • вроджені вади.

Непрямими показаннями прийнято вважати ті, які мають у своїй основі естетичне невдоволення. Найчастіше люди хочуть змінити наступні фактори:

 • зменшити ширину крил носа;
 • зробити його менше, так як він непропорційно виглядає на тлі всього особи;
 • зменшити ширину кінчика носа;
 • трохи підняти або опустити кінчик.

Головна мета пацієнта — це виправити форму носа так, щоб Його ж постать була більш акуратним. Отримати позитивний косметичний ефект можна тільки в тому випадку, якщо немає протипоказань до процедури.

Протипоказання

Приступати до ринопластиці можна тільки після повного обстеження пацієнта. Будь-які зміни в органах і системах можуть спричинити за собою ускладнення, як під час операції, так і після неї.

Проводити пластичну операцію не можна при наступних моментах:

 • наявність доброякісної або злоякісної пухлини;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • наявність гострого респіраторно захворювання;
 • цукровий діабет;
 • хвороби серця, нирок і печінки;
 • психічні відхилення;
 • інфекційні захворювання;
 • алергія на певні групи препаратів;
 • непереносимість анестезії;
 • вагітність;
 • лактація.

Не можна проводити пластичні операції особам, які ще не досягли 18 років. Це обумовлено тим, що до цього віку ще не відбулося завершальне формування тканин дихального органу.

Щоб в майбутньому не було проблем з деформацією носа після операції, то проводити цю процедуру краще після зазначеного періоду.

З побоюванням хірурги проводять ринопластику особам, яким вже виповнилося сорок років. Після цього віку починаються вікові зміни, яким характерно уповільнення відновних процесів. Пошкоджені тканини повільно гояться, а це може привести до появи ускладнень.

Не можна здійснювати таку процедуру, якщо пацієнт на момент операції має шкірні захворювання в цій зоні.

Це може бути герпес або фолікуліт. Коли пацієнт хворіє ринітом або запаленням слизової оболонки, то ринопластика також буде протипоказана.

підготовка

На підготовчому етапі до процедури пацієнт разом з пластичним хірургом повинні вибрати відповідну форму. У сучасних клініках цей процес проводиться за допомогою комп’ютерного моделювання.

Комп’ютерна програма по заданих параметрах створить остаточний результат, який і зможе оцінити пацієнт.

Лікар на цьому етапі повинен якісно і детально розповісти про правильність вибору форми, так як іноді клієнти клінік просто забувають слухати думку лікаря.

Саме пластичний хірург знає, яка саме форма підійде того чи іншого типу особи.

Важливо! Після визначення форми лікар призначає цілий ряд обстежень, які зможуть дати ясну картину стану здоров’я пацієнта. Після здачі всіх аналізів пацієнт знову приходить до лікаря, щоб він переглянув результати.

Якщо протипоказань немає, то хірург з пацієнтом починають визначатися з видом оперативного втручання. Операція може проводитися двома методами — закритим і відкритим.

Відкритий метод ринопластики має на увазі під собою прорізання тканин не тільки слизової носа, але і шкіри в цій області. Після такого втручання може залишитися невеликий шрам, але він практично непомітний.

Закритий метод ринопластики проводитися без травматизації шкіри. Надрізи робляться тільки на слизовій оболонці. Лікар не може наочно бачити всі нюанси внутрішнього процесу, так як вся процедура проводиться на дотик. Великий плюс методу — відсутність шраму.

аналізи

Підготовчий етап не може здійснюватися без збору цілого пакету аналізів. Лікар рекомендує пройти такі обстеження:

 • загальний аналіз крові та сечі;
 • тест на вагітність;
 • флюорографію;
 • тест на ВІЛ;
 • електрокардіограму;
 • аналіз на сифіліс і гепатит;
 • УЗД;
 • рентген носа.

Всі ці аналізи необхідно здати хірурга або терапевта. За необхідності він може направити пакет обстежень до вузькопрофільних спеціалістів.

Консультації з лікарями

В обов’язковому порядку пацієнт повинен отримати великі консультації у терапевта і анестезіолога. На цьому етапі пацієнт разом з фахівцями повинен провести підбір препаратів для наркозу.

Саме пацієнт повинен вказати, які можливі алергії він має на медикаментозні препарати. Анестезіолог проводитиме підбір наркозу тільки після повного виключення алергії на деякі компоненти.

Що не можна робити перед операцією?

За тиждень до дати операції пацієнтові забороняється вживати алкогольні напої і палити. Шкідливі речовини, які є в цих продуктах, перешкоджають загоєнню ран, а також провокують появу набряків.

Також не можна вживати медикаментозні препарати, які розріджують кров. Велике споживання цитрусових також може спровокувати такий ефект.

Жінкам потрібно підібрати дату операції таким чином, щоб вона не припадала на критичні дні.

Існує кілька правил, яких необхідно дотримуватися перед днем ??ринопластики:

 1. Чоловіки повинні бути гладко поголеними, а жінки повинні зняти всю декоративну косметику.
 2. До оперативного втручання не можна їсти протягом 8 годин.
 3. Перед операцією зняти всі прикраси.
 4. Підібрати одяг, щоб вона не знімалася через голову.
 5. Не вживати препарати на основі аспірину.

Якщо відповідати всім вимогам і рекомендаціям, то ускладнень після операції можна взагалі уникнути.

проведення

Весь процес ринопластики починається з введення загального наркозу пацієнтові. Коли наркоз подіє, лікар обробляє шкіру обличчя етиловим спиртом, щоб забезпечити стерильність оброблюваної зони.

Якщо пацієнт вибрав відкритий тип операції, то лікар робить розріз шкіри і видаляє невелику частину м’якої тканини на кінчику носа.

Якщо пластика проводитися закритим методом, то хірургічним шляхом проводиться відсікання слизової оболонки в обраному місці.

Далі лікар починає процес зшивання латеральних хрящів. Якщо є потреба, то хірург може використовувати трансплантати. Після установки проводять процедуру нанесення швів, але це тільки в відкритому методі ринопластики.

Техніка проведення операції представлена ??в відео.

Після нанесення швів, пацієнту накладають тугу пов’язку, при цьому носові ходи тампонують. Якщо не було ніяких ускладнень під час процедури, то час проведення операції повинно займати не більше 2 годин.

Залежно від кількості введеної анестезії, пацієнт прокидається. Після операції пацієнт перебуває під наглядом лікарів ще мінімум 3 дні.

знімки пацієнтів

можливі ускладнення

Найчастіше ускладнення після ринопластики можуть з’явитися в тих випадках, якщо хірург не має відповідного рівня кваліфікації, або пацієнт неправильно доглядав за швами.

Також не можна виключати і момент індивідуальних особливостей організму пацієнта, адже не у всіх процес реабілітації може проходити без проблем.

Основними видами ускладнень є:

 1. Пошкодження хрящів і шкіри. Часто такий наслідок операції проявляється у тих пацієнтів, яким під час операції хірург з необережності пошкодив хрящову тканину. Виправляти ситуацію моно тільки за допомогою повторного хірургічного втручання.
 2. Розбіжність шва. Такий дефект можливий в тому випадку, якщо хірург використовував неякісні нитки для шва, або неправильно зашив місце розрізу. Іноді розходження швів може бути і з вини пацієнта, так як він неправильно доглядав за місцем надрізу.
 3. Гематоми. Наявність синців цілком допустимо для цього виду операції, та як лікар травмує не тільки шкіру, але і кістки з хрящами.
 4. Оніміння. Коли проводиться операція, в місцях надрізів порушується цілісність нервових закінчень. Після операції пацієнти можуть не відчувати цю зону. Буквально через 2-3 дня все повинно відновитися.
 5. Інфікування крові. Це ускладнення може з’явитися в тому випадку, їли хірург неякісно дезинфікував шкіру або інструменти. Лікувати такий наслідок ринопластики прийнято антибіотиками.
 6. Некроз. Небезпечне ускладнення після процедури, але воно буває дуже рідко. З’являється в результаті некомпетентності хірурга. Після операції в одну з частин просто не надходить кров, що призводить до відмирання клітин. Вирішується ця проблема тільки за допомогою повторного хірургічного втручання.

Перед тим як вирішуватися на операцію, необхідно детально розпитати лікаря про його хірургічній практиці. Не варто соромитися, адже мова піде не тільки про красу, а й здоров’я.

реабілітація

Кожна людина індивідуальна, тому і процес відновлення після операції може істотно відрізнятися.

На цей фактор впливає вік пацієнта, його індивідуальні особливості шкіри і регенерації тканин. Також важливу роль відіграє і догляд за місцем ушкодження.

Всі рекомендації для швидкого відновлення повинен вказати лікар. Найчастіше основними правилами реабілітації є:

 1. Вживання антибіотиків для зниження ризику потрапляння інфекції в кров.
 2. Носити тугу пов’язку, не знімаючи перші тижні після операції.
 3. Промивання носа спеціальними розчинами для швидкої регенерації тканин і зняття запалення.
 4. Нанесення спеціальних ранозаживляющих гелів, які здатні розсмоктувати гематоми.
 5. Чи не відвідувати баню і сауну після операції протягом 1-2 місяців, все залежить від процесу регенерації тканин.
 6. Чи не навантажувати організм фізичними вправами протягом реабілітаційного періоду.
 7. Не можна на час загоєння ран носити окуляри, або спати на животі.

Необхідно уникати навантажень, так як це може привести до носового кровотечі. Зупинити кров буде досить важко. Носити пов’язку потрібно до тих пір, поки лікар її не зніме.

ціни

Якщо дивитися на світові ціни, то вартість ринопластики може варіюватися в межах 5-15 тисяч доларів. Російські клініки в Москві пропонують таку послугу в середньому за 150 000 рублів.

У клініці «Класки» таку операцію готові зробити за 180 000 рублей, а в клініці «Ніармед» — за 130 000 рублей. Ціна може підніматися і вище, але все залежить від наступних факторів:

 • якість використовуваних матеріалів і можливих трансплантатів;
 • кількість днів під час перебування в стаціонарі;
 • кваліфікація лікаря;
 • вартість проведення аналізів і обстежень;
 • проведення комп’ютерного моделювання носа.

У Санкт-Петербурзі середня вартість ринопластики складає 120 000 рублів. Якщо говорити про Єкатеринбурзі, то в Центрі косметології та пластичної хірургії ціни варіюються в межах 90 000-150 000 рублів.

альтернативні методи

Якщо людина хоче змінити форму носа картоплею, але у нього немає відповідних коштів, то йому можна вдатися до альтернативних варіантів корекції.

Такими методами можуть бути:

 • ін’єкційна ринопластика;
 • введення ниток aptos в область шкіри носа;
 • прийом гормональних препаратів, які зменшують надлишки м’яких тканин;
 • лангетку — нанесення на ніс коригуючого гіпсу;
 • візуальне вирівнювання носа за допомогою косметичних коректорів і контурінга особи;
 • зміна стрижки;
 • виконання вправ фейсбілдінга.

Щоб не ризикувати здоров’ям, краще вибрати безопераційні методи. Звичайно, це буде неможливо у випадках з абсолютними показаннями до проведення ринопластики.

У відео фахівець розповідає про безопераційної ринопластиці.

Відгуки

Щоб не ризикувати, краще спочатку зайнятися пошуками професійного хірурга, а це оцінюється за допомогою відгуків його клієнтів.

На допомогу прийдуть не тільки книги відгуків клінік, але і форуми в інтернеті. Якщо у вас є чим поділитися з нашими читачами, то раді будемо бачити ваш відгук.

Ссылка на основную публикацию