Рідкісні і сильні молитви про дітей — за здоров’я і захист

Найсильніша молитва про здоров’я дітей — це молитва та, яка виходить з самої глибини материнського серця. Чому саме материнського? Тому що тільки мати знає свою дитину на 9 місяців довше, ніж інші люди. Тому що між матір’ю і дитиною існує тісний нерозривний зв’язок. Коли хворіє малюк, разом з ним хворіє і його мама, але її біль сильніше, так як вона хворіє душею. У хвилини, коли дитина страждає від хвороби, матері на допомогу можуть прийти православні молитви за здоров’я дітей.

Святі помічники матері хворої дитини

Звичайно, при хворобі дитини не варто нехтувати традиційним медикаментозним лікуванням — медицина зараз досягла величезного прогресу і здатна впоратися з багатьма, навіть важкими, захворюваннями.

Не варто забувати і про віру, про святих небесних помічників — їх підтримка і сприяння дозволяють полегшити стан хворого і прискорити його зцілення. Кращим способом звернення до вищих сил завжди була, є і буде щира молитва.

Православні молитви просто необхідно читати під час хвороби. Господь — головний помічник матері хворої дитини, бо можливості Його безмежні. Свої сподвижники є і у Бога — це святі, які вміють зцілювати тіло і душу. Тому звертатися до Всевишнього з проханням про здоров’я можна і через Його угодників — Творець прислухається до їхньої думки і через них надає свою допомогу.

Крім самого Господа, найчастіше з молитвою про здоров’я дітей волають до:

  • Пресвятої Богородиці;
  • Святому Миколаю Чудотворцю;
  • Блаженної Матрони Московської;
  • Святого Пантелеймона Цілителя.

Молитва матері про здоров’я (не важливо, про сина чи або про дочку), спрямована до перерахованих святим, володіє воістину чудодійними здібностями і часом може стати єдиним порятунком в критичній ситуації.

5 найсильніших і рідкісних молитов про дітей

Нижче представлена ??підбірка сильних материнських молитов про дітей — в їх число увійшли як найпопулярніші молитовні тексти, так і досить рідкісні, відомі вузькому колу віруючих. Однак всі вони на практиці не раз підтверджували свою ефективність і допомогли багатьом страждають від того чи іншого захворювання діткам.

Молитва за здоров’я дітей Господу

Молитви про здоров’я дітей, адресовані Господу, мають дивовижну міццю. При хвороби своєї дитини мама може просити для нього якнайшвидшого одужання, застосовуючи наступний молитовний текст:

=

важливо: якщо дитині не виповнилося ще 7 років, слова «раб Божий» потрібно замінити словосполученням «немовля Божий». Така умова необхідно, так як вважається, що всі діти до 7 років (включно) є Господніми немовлятами, Його ангелами.

Молитва Пресвятої Божої Матері (Богородиці)

Думки, почуття, надії, відчай і страждання матері не зрозуміє ніхто краще такий же матері. Ось чому багато мам під час хвороби звертаються з молитвою про здоров’я дитини до Богородиці. Адресований їй зціляє текст звучить так:

Крім цієї чудодійної молитви, з проханням про здоров’ї свого чада застосовувати можна й інший церковний текст. Незважаючи на свою стислість, він володіє великою силою. Слова його такі:

Молитва за здоров’я дитини Матрони Московської

У середовищі православних віруючих одною з особливо шанованих святих є Блаженна Стариця Матрона Московська. Просити у Матронушки здоров’я для дитини можна, використовуючи цю молитву:

Найкращою дана молитва буде для самих маленьких дітей. Якщо чадо вже досягло підліткового або юного віку, молити Блаженну Старицу про його (її) здоров’я треба, застосовуючи інший текст. Його слова:

Енергетика і дієвість молитви Матрони Московської значно підвищиться, якщо в кімнаті або поруч з ліжком хворої дитини поставити невелику ікону стариці.

Молитва Миколі Чудотворцю за здоров’я дитини

Матері хворої дитини допомагає і Святий Миколай Угодник. Про зцілення його просять так:

Молитва про здоров’я дітей Пантелеймону Цілителя

Покровителем усіх недужих є святий великомученик Пантелеймон Цілитель. Ще за свого життя він був талановитим лікарем і прославився прикладами чудесного зцілення. Для звернення до святого краще придбати в церковній лавці його образ і читати перед ним нижче дану молитву 3 рази:

Правила читання молитви за дитину

Навіть самі неприємні симптоми захворювання відступлять, якщо поруч з хворим буде любляча мати, яка підтримає своє чадо і зможе підібрати правильні слова молитви.

Найбільший ефект для зцілення і здоров’я дитя буде досягнутий, якщо молитовне звернення виробляти в стінах храму. Молитва найсильніша — це та, яка читається щиро, від усього серця. Кожне її слово має пропускатися через душу, знаходити в ній відгук. І тоді хвороба швидко відступить, особливо якщо і мати, і хворіє дитина — хрещені.

Бажано підкріпити молитовний ритуал сорокоустом за здоров’я хворої — замовляється він в церкві. Добре, якщо мама сходить в храм, поставить свічки перед іконами Господа і святих, набере святої води — її можна підливати хворій дитині в їжу і питво, просто поїти нею, вмивати обличчя і руки. Якщо у матері немає можливості відлучитися від ліжка хворої, до церкви можуть сходити родичі або близькі.

Православні молитви за здоров’я можна вимовляти і в тому випадку, якщо дитина не є хрещеним. Молитися дозволяється будинку, але обов’язково для цих цілей рекомендується купити ікони тих святих, кому направлено прохання за здоров’я. Вищі сили милостиві до щирої молитви матері, для якої нічого і нікого цінніше свого дитя немає.

Молитви про здоров’я треба розумно поєднувати з традиційною лікарською допомогою. У моменти загострення симптомів захворювання неодмінно звертатися потрібно до медиків, а в хвилини поліпшення стану дитини — вимовляти молитви.

Священнослужителі рекомендують читати молитви за здоров’я якомога частіше, і робити це не тільки в період захворювання, а й коли дитина здорова — в цьому випадку молитва буде виконувати профілактичну функцію. Слова прохання слід вивчити напам’ять, а в процесі прочитання — не відволікатися на сторонні фактори, повністю зосередитися на основній меті. Наблизити одужання хворої дитини допоможе і візуалізація. Мати повинна сконцентруватися на образі щасливих і радісних, а головне, повністю зцілилися від недуги дітей.

Ссылка на основную публикацию