«Риб’ячий хвіст»

З давніх часів косу вважали справжньою окрасою жінки. Яка б вона не була, довга або коротка, коса завжди може прикрасити будь-яку форму обличчя і саму дівчину. Таку косу заново ввели в моду зіркові красуні. Зачіска використовується для будь-якого свята і підходить під будь-який наряд. Якщо використовувати в зачісці різнокольорові олівці для волосся, то можна створити унікальну зачіску. Кожна пасмо буде виглядати дуже оригінально. Важко уявити, що зовсім недавно французька коса не була настільки популярна, як сьогодні. Жінка може плести сама собі косу. Коса може бути набік, «Колосок», об’ємна. Більшість вважає, що об’ємний «Колосок» та «Риб’ячий хвіст» плести найкраще, їх можна робити набік. Для цього не знадобляться багато гумок або браслет.

Зачіска «Риб’ячий хвіст»

Вважається найпопулярнішою серед інших плетінь. Інші назви зачіски: «Французька коса», «Ялинка», «Колосок». Заплести косу можна за простою схемою. Техніка полягає в тому, що товщина кожного пасма змінюється, тим самим надаючи зачісці об’єм. Для того щоб заплести косу самої себе, необхідно потренуватися. Для цього потрібно виконувати покрокову інструкцію, яка йде разом з технікою.

Плести «Риб’ячий хвіст» за схемою без застосування гумок і браслета дуже просто. Зробити зачіску найкраще на довгих і рівних волоссі. Тоді колосок отримає об’ємну форму. Але дівчатам з кучерявим волоссям не варто засмучуватися, в «Риб’ячий хвіст» можна заплести і їх локони. Дуже красиво буде виглядати «Риб’ячий хвіст» на волоссі середньої довжини і з мелірування. Собі заплести таку зачіску дуже акуратно з першого разу вийде, якщо зробити її набік. Плетіння на волоссі «Колоска» або «Риб’ячого хвоста» підкреслить рельєфність і блиск пасом. Те, що зачіску можна зробити без застосування гумок і браслета, привертає до неї увагу. Також зачіска «Риб’ячий хвіст» популярна не тільки на свята, а й просто на кожен день. Плести «Риб’ячий хвіст» на волоссі можна туго або з використанням різних аксесуарів. Браслет відмінно підходить для плетіння коси набік. Плести косу потрібно з використанням спрею з водою, щоб волосся не заплутувалися. Браслет додасть елегантності, а гумка утримає кінець «Риб’ячого хвоста».

За допомогою спрею з водою забирається наелектролізірованний волосся і ретельно розчісується. Біля скронь береться за пасма, їх товщина повинна бути не більше 1,5 см. Щоб плести риб’ячий хвіст далі, необхідно ці пасма прибрати назад і зробити зачіску. Щоб заплести колосок набік, потрібно під час плетіння пасма переносити в сторону.

Як плести косу — покрокова інструкція

Спосіб 1.

 • Голова повинна бути чистою для того, щоб на ній вийшло ідеально плести «Колосок» набік або рівно. Зробити ідеальну зачіску допоможе мус, після нього волосся стане більш слухняними.
 • Після чого волосся діляться навпіл, з скроневої зони беруться тонкі пасма, починаючи збоку плетіння ведуть вниз. Гумка використовується для більш міцного тримання волосся, браслет — як аксесуар.
 • Плетіння триває і з другою половиною волосся. Навпаки, зачіска робить звичайний класичний хвіст більш акуратним і привабливим.
 • Плетіння триває з боку на бік і навпаки. Коли коса буде закінчена, її закріплюють гумкою і прикрашають за допомогою браслета.

спосіб 2

 • Помиту голову необхідно трохи просушити феном і змастити мусом, для того щоб надати локонам необхідний обсяг.
 • Ретельно розчесати пасма.
 • У скроневої зоні відбираються декілька нерівних пасом.
 • У потиличній зоні необхідно ці пасма схрестити.
 • Наступні пасма повинні повторювати попередні кроки.
 • Робиться хрест на хрест з попередньою пасмом.
 • Повторюється процедура з правого боку.
 • Знову робиться накладення пасом один на одного.
 • Так крок за кроком заплести косу.
 • Закріплення пасом гумкою.

спосіб 3

 • Миється голова і змащується мусом, після чого просушується феном.
 • Беруться два дзеркала і ставляться один навпроти одного. Щоб добре було видно потиличну частину.
 • Пасма поділяються на дві частини і ретельно розчісується.
 • Праворуч і ліворуч беруться кілька тонких пасом.
 • Їх необхідно схрестити між собою на потилиці.
 • Повторюємо такі рухи з іншими пасмами.
 • Проводимо таку ж процедуру з локонами на іншій стороні. Їх необхідно схрещувати з попередніми.
 • Такі рухи проводяться по черзі до кінця плетіння.
 • Кінець закріплюється шпилькою або гумкою.

Для більш акуратного вигляду не слід плести косу на зачіски, у яких нерівні пасма. Також слід використовувати додаткові аксесуари. Також такі пасма не потрібно заплітати сильно туго. Якщо коса буде заплетена в довільній формі і закріплена красивою еластичною гумкою, і перекинута через плече, то дівчина буде виглядати більш елегантно і жіночно. Також можна зробити унікальний браслет з гумок, який буде виглядати дуже гармонійно і підходити до обраного стилю.


Ефективно буде виглядати зачіска, якщо пасма будуть маленькою товщини. Дуже гармонійно і романтично виглядає зачіска «Риб’ячий хвіст», якщо надати їй вигляд кошика або хмари. Щоб заплести таку косу, беруть пасма з одного боку і ведуть їх до іншого. Ефектніше виглядатиме, якщо пару пасом недбало спустити з загальної маси.

«Риб’ячий хвіст» називають «колоски» тому, що його вид нагадує колос пшениці. Якщо вибрати такий вид, то потрібно плести тугу косу, яка протримається довго без використання лаку, гелю або інших косметичних засобів. Коли волосся потребують додаткового догляду, то, вибираючи таку зачіску, дівчина позбавить їх від додаткового стресу.

Як прикрасити зачіску

З перерахованих вище варіантів можна вибрати саме той, який підійде вам. Шпильки або живі квіти чудово підійдуть для прикраси зачіски. Також в косу можна вплести стрічки, ланцюжки. До того ж відмінною прикрасою можуть бути булавочки, шнурки, стрази та пір’я. Саму косу можна зробити суворої або романтичною.

Правильно підібрана зачіска зробить жінку чарівною і впевненою в собі. Упевнена жінка завжди буде знати, чого хоче, і доб’ється цього.

Ссылка на основную публикацию