ретинолової пілінг особи: які плюси від процедури, фото до і після, відгуки застосовували

Хочете оновити свою шкіру, позбавити її від безлічі наявних дефектів протягом вихідних днів, щоб можна було вийти на роботу молодшою ??і посвіжілої? Не любите тривалі методики, що складаються з 10 сеансів і більше? Думаєте про можливість проведення такої процедури в домашніх умовах? Тоді ретинолової пілінг — то, що вам потрібно!

Чим відрізняється ретинолової пілінг

Ретиноєва кислота тимчасово забарвлює шкіру в інтенсивно жовтий колір, тому методику ще називають жовтим пілінгом

Цей вид пілінгу відноситься до хімічних, оскільки виконується комплексним складом з активним діючою речовиною під назвою ретиноевая кислота.

Її основною перевагою є одночасний вплив, як на поверхневі, так і на серединні шари епідермісу, які починають активно регенеруватися і оновлюватися після процедури. Крім того, ця методика вважається максимально безболісною, що відрізняється швидким періодом відновлення шкірної поверхні протягом 2 днів після ексфоліації.

Ретиноєва кислота тимчасово забарвлює шкіру в інтенсивно жовтий колір, тому методику ще називають жовтим пілінгом. Результат впливу такої кислоти на шкіру аналогічний процесам, що протікають в епідермісі при контакті з вітаміном А, відомому своїми потужними регенеруючі здібностями, що викликають посилений синтез колагену і еластину.

Важливим плюсом вважають і збереження зволоженості клітин шкіри після такої процедури.

Існуючі різновиди процедури

Класичний вид відрізняється використанням синтетичної, концентрованої ретиноєвої кислоти, максимальною ефективністю ексфоліаціі і прирівнюється до серединному хімічного пілінгу

Ретинолової пілінг буває класичним і щадним.

Класичний вид відрізняється використанням синтетичної, концентрованої ретиноєвої кислоти, максимальною ефективністю ексфоліаціі і прирівнюється до серединному хімічного пілінгу. Він дозволений для застосування не більше 3 разів протягом року за умови проведення попередньої десятиденної підготовки до процедури, що має на увазі регулярне застосування засобів, у складі яких присутній гліколева кислота, необхідна для розм’якшення шкірної поверхні, відкриття пір, сприяє більш глибокому проникненню діючих компонентів пілінгових складу.

Щадний пілінг виконують препаратом на основі натурального ретинолу (вітаміну А), що володіє м’яким, поверхневим очищує дією. Його можна робити кожен місяць. Попередньої підготовки шкіри він не вимагає.

Кому рекомендується така методика

Важливо знати від яких проблем і дефектів шкіри позбавить процедура ретінолового пілінгу, щоб визначитися з остаточним вибором найбільш відповідної процедури ексфоліації.

Ретинолової пілінг рекомендується при:

 • яскраво вираженою гіперпігментації;
 • вікові зміни у вигляді неглибоких зморшок;
 • фотостаріння шкіри;
 • наслідки вугрового висипання;
 • неоднорідному рельєфі шкірної поверхні.

Протипоказання, що забороняють проведення процедури

Необхідно також враховувати протипоказання, які забороняють проведення такої процедури при:

 • захворюваннях печінки;
 • вагітності та грудному вигодовуванні;
 • прийомі лікарських препаратів, у складі яких є ретинол і його похідні;
 • вірус герпесу в стадії загострення;
 • наявності сильного засмаги;
 • будь-яких запальних процесах на шкірі обличчя (вірусного, інфекційного характеру);
 • високої чутливості шкіри або індивідуальної непереносимості на складові компонентів;
 • ниркової недостатності;
 • будь-яких онкологічних процесах в організмі;
 • пошкодженні цілісності шкірного покриву у вигляді ран, подряпин, укусів комах;
 • наявності виступаючих над поверхнею шкіри родимок, папілом, бородавок.

Порядок проведення процедури

До початку пілінгу шкіру необхідно обов’язково протестувати на алергічну реакцію, після чого очистити від скупчилися за день забруднень і залишків косметики.

Методика передбачає проходження наступних етапів:

 1. Попередньої обробки шкіри розчином, до складу якого входять саліцилова і гліколева кислоти;
 2. Безпосереднього нанесення препарату з ретинолової кислотою, який залишається на поверхні шкіри від 15 хвилин до декількох годин, в залежності від існуючого дефекту і обраної концентрації складу;
 3. Змивання препарату спеціальним нейтралізуючим кислоту розчином, що призводить ph шкіри в нормальний стан.

Не соромтеся вимагати у фахівця, який буде проводити ретинолової пілінг, пред’явити вам документи про його профільну освіту, досвід роботи, отриманих сертифікатах, а також дозволи на заняття подібною діяльністю, щоб уберегти себе від можливих наслідків, викликаних некомпетентністю і відсутністю професійних знань.

У чому плюси ретінолового пілінгу

Ця методика має великий попит серед пацієнтів косметологічних центрів завдяки наявності ряду переваг, які полягають в:

 • безпеки для шкіри, пов’язаної з щадним дією, аналогічним реакції шкіри при контакті з вітаміном А;
 • високої ефективності препаратів, які можна порівняти з дією хімічного серединного пілінгу;
 • отриманні стійких і довго зберігаються результатів при мінімальній кількості виконаних сеансів (для прикладу 2 сеанси цього пілінгу по ефективності рівні 10 процедур гликолевого);
 • короткому відновлювальному періоді, що дозволяє шкірі відновитися протягом 2 днів.

Стійкий і довго зберігається реузльтат

можливі ускладнення

Найчастіше такий тип пілінгу досить добре переноситься шкірою, але іноді виникають ускладнення у вигляді:

 1. Лущення і свербіння, які зникають протягом 2 днів;
 2. Набряклості особи, що проходить за кілька днів;
 3. Висипань на поверхні шкіри, що з’являються у пацієнтів із захворюваннями печінки, тому до проведення процедури їм показано вживання відповідних препаратів — гепатопротекторів;
 4. Високої чутливості епідермісу, з якою пов’язаний особливо тривалий відновлювальний період, не характерний для цієї методики;
 5. Загострення герпетичної інфекції, успішно лікується прийомом противірусних засобів.

Турбота про шкіру після процедури

Спеціаліст, який проводив методику, повинен детально розповісти про всі необхідні заходи догляду за шкірою, що зазнала обробці, рекомендувати кращі косметичні склади, максимально сприяють зняттю запалень і почервоніння. Існують правила, які забороняють після такого пілінгу:

 • відвідувати, пляж, солярій, сауну і лазню;
 • виконувати важкі фізичні вправи, що викликають виділення поту;
 • перебувати під прямими сонячними променями без нанесення на оброблену шкіру спеціальних засобів захисту з високим SPF-фактором;
 • застосовувати засоби декоративної косметики;
 • використовувати скраби і домашні пілінги.

Як провести ретинолової пілінг в домашніх умовах

Завдяки щадному і м’якому впливу на шкіру ретинолової пілінг можна виконати самостійно, купивши відомий препарат під назвою «Аркадія», що відрізняється присутністю в його складі бета-каротину, аскорбінової кислоти і вітаміну Е.

Техніка виконання домашньої процедури практично аналогічна методиці, що проводиться в умовах салону.

За день до проведення сеансу слід обов’язково провести тест на чутливість і алергічну реакцію.

 1. Перед процедурою очищають шкіру розчином гліколевої кислоти, після чого наносять на шкіру за допомогою пензлика обраний для пілінгу препарат.
 2. Витримавши його на поверхні шкіри від 30 хвилин до 1 години видаляють склад нейтралізатором. Збереження на шкірі оранжевого відтінку вважається нормальним, так як він викликаний входять до складу бета-каротином. Через кілька умивань шкіра набуде свого нормальний колір.
 3. Постпілінговий догляд передбачає застосування масок або кремів з активними протизапальними, зволожуючими і захищають шкіру від сонячних променів речовинами, що допомагають їй швидше відновлюватися.

Уважно вивчіть термін придатності придбаного препарату і йде в комплекті інструкцію із застосування. Строго виконуйте всі вимоги та рекомендації виробника обраного вами робочого складу для пілінгу, щоб уникнути негативних і серйозних наслідків у вигляді глибокого опіку шкіри!

Не забувайте, що на ефективність методики впливає первинний стан шкірного покриву, тому при появі перших ознак старіння або інших дефектів, не відкладайте відвідування до косметолога. В цьому випадку процедура буде максимально результативною і дієвою!

Відео: Відгук про ретинолової пілінг, заснований на особистому досвіді

Ссылка на основную публикацию