Реструктуризація кредиту в ВТБ24 фізичним особам

Реструктуризація кредиту — зручний і вигідний фінансовий інструмент для погашення позики у разі неприємних змін у фінансовому становищі. Банк ВТБ24 пропонує спеціальну програму рефінансування кредитів, узятих у інших банків, і створенням оптимізованого графіка платежів. Заявку на оформлення можна подати онлайн.

Реструктуризація кредиту в ВТБ24 фізичним особам

Рефінансування — це процес збільшення або відновлення ліквідності позичальника з метою оптимізації виплати кредиту. Банк ВТБ24 пропонує своїм клієнтам нову фінансову програму, яка допоможе реструктуризувати борг за кредитами, взятими у інших банків, і виплатити заборгованість без численних штрафів. Рефінансування проводять за ставкою в 15% і, як обіцяє організація, зі 100% гарантією схвалення. Рефінансування кредиту в Ощадбанку для фізичних осіб обійдеться трохи дорожче — 15,9% річних на термін від 3 місяців до 5 років.

Переваги участі в програмі:

 1. Помірна процентна ставка (15%).
 2. Можливість об’єднати до 9 кредитів (в тому числі заборгованостей на кредитних картах) в один платіж.
 3. Банк обіцяє 100% гарантію схвалення для клієнтів з хорошою кредитною історією.
 4. Сума щомісячного платежу по кредиту банку ВТБ24 зменшується, знижується рівень переплати.
 5. Можливість отримати додаткові фінанси на особисті цілі.

ВТБ24 проведе рефінансування кредиту інших банків тільки в тому випадку, якщо він має певне цільове призначення (споживчий, іпотека, автокредит, заборгованість на кредитці) і був узятий в рублях. Для успішного і вигідного співробітництва з банком клієнт повинен дотримуватися вимог щодо виплати реструктуризованого кредиту. Борг повинен погашатися в рублях і щомісяця. Якщо позика був узятий за допомогою кредитної картки, то до кінця її строку дії повинно залишатися не менше 3 місяців. Крім цього, на ній не повинно бути поточної простроченої заборгованості і затримок виплати боргу за останні півроку. Процентна ставка по кредиту в ВТБ24 коливається від 11,9% до 19% в залежності від типу позики і умов його отримання.

Як оформити рефінансування кредиту в ВТБ24?

Щоб почати оформлення реструктуризації свого боргу в банку ВТБ24, потрібно дізнатися у відділенні дані про поточну заборгованість. Потім подають заявку на отримання позики (це можна зробити онлайн, зателефонувавши менеджерам в Центр телефонного обслуговування, звернувшись до відділення банку). Також клієнт повинен підготувати пакет документів:

 • паспорт;
 • кредитний договір або повідомлення про повну вартість позики;
 • документ, який покаже рівень доходів за останні півроку (довідка може бути оформлена у вільній формі, за зразком банку, довідка 2-ПДФО з завіреною печаткою; підходить тільки оригінал документа);
 • страхове свідоцтво державного пенсійного страхування;
 • копія трудової книжки або трудового договору, завірені роботодавцем (якщо сума кредиту більше 500 тис. руб.).

Для клієнтів, у яких відкрита зарплатна картка, перелік документів набагато менше. Знадобиться тільки паспорт, кредитна документація і бажано страхове свідоцтво. Також вони можуть розраховувати на те, що оголошення рішення, видача кредиту буде здійснено під час візиту в фінансову організацію. Решта заявники змушені чекати остаточного рішення банку 1-3 робочих дня. Якщо заявка була подана онлайн, то після отримання повідомлення про позитивне рішення клієнт повинен звернутися у відділення з повним пакетом документів.

Дебетові карти ВТБ24 (види і вартість обслуговування можна побачити на сайті фінансової організації, зробивши перехід по вкладках Фізичним особам — Банківські картки — дебетові карти) випускають тільки після схвалення заявки, це займає кілька днів.

Умови реструктуризації кредиту в ВТБ24

Клієнт банку ВТБ24 може отримати для реструктуризації кредитних заборгованостей від 100 тисяч до 3 млн. Руб. на термін від півроку до 5 років. Але послуга рефінансування доступна тільки тим, у кого є гарна кредитна історія, і тим, хто відповідає умовам банку:

 • кредит або кілька позик видані не менше 12 місяців тому;
 • рефінансування підлягає споживчий кредит;
 • за останні півроку клієнт не брав нові позики;
 • за останній рік відсутні прострочення по кредитних платежах;
 • обсяг кредиту не перевищує рефінансуються зобов’язань;
 • вік позичальника від 21 до 70 років (на дату погашення позики).

Додаткові вимоги:

 1. Відносно клієнта не оголошена процедура банкрутства.
 2. У базі ФССП щодо нього відсутні виконавчі провадження.
 3. Федеральна міграційна служба (ФМС) підтвердить дійсність паспорта.
 4. Клієнт є громадянином РФ, має стабільний офіційний дохід.
 5. Обов’язкова постійна реєстрація в регіоні, де знаходиться обране відділення банку.

Порада: щоб приблизно розрахувати вигоду від рефінансування в банку ВТБ24, можна скористатися інтерактивним сервісом на сайті організації (вкладка Фізичним особам — Кредити — Рефінансування).

Фінансова установа обіцяє схвалення реструктуризації боргу тільки при дотриманні всіх умов. В іншому випадку заявка клієнта буде розглядатися на загальних підставах.

ВТБ24 — реструктуризація кредиту за допомогою заявки онлайн

На сайті фінансової організації є зручна функція подачі заявки на рефінансування кредиту онлайн. Щоб оформити її, потрібно перейти по вкладках Фізичним особам — Кредити — Рефінансування. Потім заповнюємо поля форми, повідомляючи:

 • особисті дані (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, телефон, адреса електронної пошти, регіон постійної реєстрації);
 • інформацію про рефінансуються кредиті (тип позики, початкова сума кредиту в рублях, дата отримання і планового погашення — для кредитних крат вказуємо останній день терміну дії, щомісячний платіж в національній валюті);
 • параметри нової позики (суму, термін, місто отримання);
 • інформацію з документів (серія і номер паспорта, дата його видачі, підтвердження доходу — виписка з банківського рахунку, довідка 2-ПДФО або за формою банку або вибір опції «Не можу підтвердити дохід»;
 • дані про роботу (форма працевлаштування або відсутність роботи, ІПН роботодавця, найменування організації, стаж на поточному місці роботи, загальний стаж, дохід за основним місцем роботи після вирахування податку в 13% — мінімальна сума доходу повинна бути не менше 30 тис. руб.) .

Також потрібно поставити галочку біля кількох пропозицій, підтверджуючи російське громадянство, згоду з умовами обробки, використання персональних даних і при необхідності вказати наявність зарплатної картки ВТБ24.

Але відгуки щодо реструктуризації боргів за допомогою цього банку неоднозначні. Одна група клієнтів хвалить швидке оформлення і прийнятні умови програми, а решту стверджує, що не може скористатися цією послугою, незважаючи на 100% відповідність критеріям. Також багато клієнтів звертають увагу на те, що реструктуризацію кредиту, взятого в Ощадбанку, ВТБ24 практично ніколи не схвалює або в результаті загальна сума кредиту збільшується через страховки.

Також багатьох клієнтів цікавить питання про те, чи можна повернути страховку по кредиту в ВТБ24? Теоретично це реально, але на практиці повернення страховки зустрічається надзвичайно рідко і, як правило, після судових розглядів. Щоб убезпечити себе від переплат, важливо дуже уважно прочитати договір зі страховою компанією перед підписанням. У ньому повинен бути пункт про отримання страхових внесків тільки за період користування договором і перерахунку послуг страхування при достроковому погашенні кредиту.

Порада: важливо звернути увагу на те, що не можна рефінансувати кредити фінансових організацій Групи ВТБ (БМ-Банк, Пошта Банк, ВТБ 24).

Збережіть статтю в 2 кліка:

Рефінансування розглядається як процес відновлення кредитоспроможності позичальника за допомогою запозичень на ринку позичкового капіталу. Банк ВТБ24 пропонує свою програму реструктуризації кредитів, узятих у інших банків, на вигідних умовах. Зручно, що заявку на схвалення можна залишити онлайн. При дотриманні умов фінансової організації клієнт отримає позитивне рішення протягом декількох днів і зможе на вигідних умовах оптимізувати свій борг.

Ссылка на основную публикацию