Рено Логан в кредит на 3 роки без відсотків

Програма Renault Credit дає можливість опинитися за кермом машини Рено Логан в день оформлення кредиту. Кожен клієнт зможе оформити покупку в розстрочку на кілька років без відсотків. Компанія обіцяє найкращі умови і повний комплекс послуг з гарантованим рівнем якості і сервісу.

Особливості кредитної програми Renault Credit

За умовами спеціальної програми Renault Credit клієнт офіційного дилерського центру може купити автомобіль Рено Логан в кредит на особливих умовах. Вона реалізується у співпраці з RCI Banque (спеціалізований банк Альянсу Renault-Nissan) і АТ «РН Банк». Її головна перевага — можливість заощадити на відсотках по кредиту і створити комфортних графік щомісячних платежів. Крім Рено Логан клієнтам пропонують придбати в розстрочку на вигідних умовах ще 5 моделей машин: RENAULT DUSTER, SANDERO, RENAULT SANDERO STEPWAY, RENAULT DUSTER, RENAULT KAPTUR.

За бажанням клієнт може скористатися додатковими послугами програми:

  • Послуга «Захист платежів» (забезпечує захист кредиту в разі виникнення непередбачених ситуацій, наприклад, при втраті роботи, виникненні проблем зі здоров’ям, інвалідності);
  • Розумне КАСКО (страхування автомобілів, здійснюване «Росгосстраха» і «Ингосстрахом» за ставкою в 3,5% від ризиків «викрадення», «повна загибель», в деяких випадках «збиток» терміном на 1 рік в межах індексується суми; сума виплат для моделі Рено Логан становить 30 тис. руб.);
  • Розумне КАСКО + (повний страховий захист надається водіям у віці не менше 35 років, які мають не менше 5 років стажу);

Варто пам’ятати, що поки кредит не виплачений повністю разом з відсотками, машина вважається власністю банку-партнера Renault, і оформити позику під заставу ПТС не вийде.

Порада: уточнити інформацію або отримати відповідь на хвилююче питання можна зателефонувавши на гарячу лінію Renault — (495) 775-48-48. Також є безкоштовна лінія по всій території Росії: 8-800-200-80-80, 8-800-700-79-97.

Як оформити кредит на Рено Логан без відсотків?

Щоб почати процедуру оформлення кредиту в рамках програми Renault Credit, знадобиться мінімум документів: паспорт і водійське посвідчення (але за умови авансу 50% від вартості автомобіля і якщо кредит не перевищує 900 000 руб.). Потрібно звернутися в дилерський центр і за допомогою консультанта оформити заявку, максимальний термін її розгляду — 1 добу. Якщо покупець є підприємцем, знадобиться інший пакет документів.

Схвалена рішення буде дійсно протягом 2 місяців. Потім залишається тільки підписати кредитний договір, який передбачає аванс в сумі 50% від вартості автомобіля. Згідно з умовами програми, покупець обов’язково набуває в кредит такі послуги:

  • «Захист бюджету» (за ставкою в 0,15% від суми кредиту щомісяця, гарантується збереження автомобіля і фінансова підтримка);
  • «Розумне КАСКО» на 12 місяців (тариф 3,5%, ремонт у офіційного дилера Renault).

Але важливо розуміти, що ставка в кредитному договорі компенсується оптимальним зменшенням вартості машини — для Рено Логан ставка відсотка зменшується з 8,9% до 0% річних при оформленні кредиту на 3 роки. Величину щомісячного платежу розраховують виходячи з умов для різних версій моделей, в тому числі і Логан: рекомендована ціна — 469 000 руб., А сума кредиту на 36 місяців буде становити 232 658 руб., Щомісячний платіж — приблизно 7 400 руб. Вигода в більш ніж 40 тис. Руб. досягається при покупці в кредит Renault Logan 1,6 в комплектації LuxePrivilege за ціною майже 720 тис.руб. Якщо розстрочку оформити на 5 років, то процентна ставка зросте до 11,9%. Але додаткових комісій немає, а ось якщо взяти Ладу Пріору в кредит без початкового внеску, доведеться тільки за обслуговування кредитного клієнтського рахунку заплатити 90-600 руб.

Альтернативний варіант — взяття машини в довгострокову оренду. Крім пропозицій компанії Renault, фізичним особам варто розглянути програму «Лізинг Кіа Фінанс». Щоденний платіж — 239 руб. + Паливна карта, 299 руб. і 333 руб. з трьома ТО в залежності від типу лізингового продукту. Також при покупці KIA Rio, cee’d, Soul, Cerato в лізинг можна отримати додаткову вигоду до 25 тис. Руб. або нульовий авансовий платіж. А ось за допомогою програми Renault Leasing можна взяти авто в лізинг для юридичних осіб на вигідних умовах (ставка від 1 до 20% на термін до 60 місяців). У цю суму вже включені обов’язкові послуги «Захист бюджету» і «Розумне КАСКО» на 1 рік. Прихованих комісій і витрат немає. Також в подарунок надаються карти VISA Electron або MasterCard Electronic. Є можливість достроково виплатити розстрочку (починаючи з 3-го місяця). Максимальна сума кредитних коштів — 1 млн. Руб. Також можна оформити автокредит на старий автомобіль (3-5 років під 15,9-22,9%) з авансом в 20%. Оформляти КАСКО при цьому необов’язково.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Програма Renault Credit надає можливість купити автомобіль в кредит на 3 роки під нуль відсотків. Прийнятні умови і відсутність переплат роблять цю пропозицію одним з кращих в автомобільній сфері. Також компанія Рено розробила вигідні лізингові продукти для фізичних і юридичних осіб.

Ссылка на основную публикацию