Ренесанс Кредит — Особистий кабінет (вхід онлайн)

Ренесанс Кредит — провідний комерційний банк, один з лідерів в області споживчого кредитування в Росії. Він входить до числа великих фінансових організацій і працює з 10 млн клієнтів. Як і будь-який солідний банк Росії, Renaissance Credit пропонує своїм клієнтам послуги інтернет-банкінгу, можливість керувати своїми фінансами і т.д.

Функціонал онлайн-банку Ренесанс Кредит

Реєстрація та використання інтернет-банкінгу абсолютно безкоштовні, доступні 24 години на добу. Функціонал даного сервісу досить широкий. «Особисті кабінет» дає можливість:

 • перевіряти баланс на рахунку;
 • відкривати вклади;
 • оформляти позики;
 • отримувати виписки з рахунку;
 • шукати на карті найближчі офіси, банкомати, пункти погашення заборгованості і термінали Renaissance Credit;
 • дізнаватися заборгованість по кредиту і графік погашення платежів;
 • здійснювати грошові перекази на карти Ренесанс Кредит або на рахунки інших банків;
 • оплачувати комунальні платежі, ТВ, Інтернет, мобільний зв’язок і т.д.

Важливо: інтернет-банк — це доступний інструмент для управління своїм банківським рахунком в режимі онлайн.

Реєстрація в «Особистому кабінеті» Ренесанс Кредит

Процес реєстрації простий і займає не більше 15 хвилин. Клієнт Ренесанс Кредит повинен відвідати офіційний сайт компанії і вибрати вкладку Інтернет-банк, потім — «Реєстрація».

Натисніть, щоб збільшити

Після цього необхідно:

 1. ввести у відповідне поле свої персональні дані (ПІБ, номер телефону);
 2. вказати код, який відправлений користувачеві в СМС;
 3. увійти в «Особистий кабінет».

Натисніть, щоб збільшити

Важливо: зареєструватися в інтернет-банку можуть тільки власники карток Ренесанс Кредит, які стали клієнтами з 13 червня 2016 року. Якщо банківська карта була оформлена раніше, для входу в «Особистий кабінет» потрібно звернутися в представництво банку.

Ренесанс — вхід в «Особистий кабінет»

Для авторизації в системі інтернет-банкінгу необхідно ввести логін і пароль.

Натисніть, щоб збільшити

Початкові дані відправляються в СМС-повідомленні на номер телефону, після першого входу клієнту пропонується змінити логін і пароль на більш зручні і запам’ятовуються. Процес входу і роботи в «Особистому кабінеті» більш детально описаний в правилах дистанційного банківського обслуговування.

Порада: не повідомляйте пароль для входу третім особам, користуйтеся інтернет-банкінгом при наявності ліцензійного програмного забезпечення з надійної антивірусною програмою.

Мобільний банк Ренкредіт

Тепер послуга інтернет-банкінгу доступна не тільки зі стаціонарного комп’ютера, але і з мобільного пристрою, який має підключення до Інтернету. Мобільний банк — це сервіс, який дає можливість управляти своїм рахунком, здійснювати різноманітні платежі і отримувати інформаційні послуги з мобільного телефону.

Процес підключення даної послуги складається з наступних етапів:

 1. завантажити додаток і встановити його на свій пристрій;
 2. увійти в «Особистий кабінет», використовуючи логін і пароль, які були обрані в момент реєстрації в інтернет-банкінгу;
 3. налаштувати доступ згідно з особистими вимогам і перевагам.

Важливо: встановити додаток можна на гаджети з операційними системами Андроїд версії 5.1 і вище або на iOS 9.0 і більш пізні версії. Сервіс сумісний з iPhone, iPad і iPod touch.

Контакти для зв’язку з банком Ренесанс Кредит

Головний офіс Ренесанс Кредит знаходиться в Москві за адресою вул. Кожевнічеськая, д. 14. При виникненні питань, скарг або побажань роботи інтернет-банкінгу або надання банківських послуг в цілому можна зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію за номером 8 (800) -200-09-81 або на прямий московський номер 8 (495) -981-09-81. Звернутися до фахівців даної організації можна на електронну пошту consultant@rencredit.ru.

На сайті компанії існує можливість залишити повідомлення в зворотній формі. Для цього необхідно вибрати тему свого звернення, ввести персональні дані та питання, що цікавить, скаргу або пропозицію. Якщо вирішити питання дистанційно не вдається, можна звернутися до найближчого представництва банку Ренкредіт, використавши зручну систему пошуку на сайті компанії.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Розподіляти свої фінанси, не залишаючи будинок, можна і з банком Ренесанс Кредит. Отримати доступ до «Особистого кабінету» можуть тільки клієнти організації, процес реєстрації здійснюється з персонального комп’ютера і не займає більше 15 хвилин. Все, що для цього буде потрібно, — реквізити банківської картки, паспортні дані, діючий мобільний номер і кілька хвилин вільного часу. Інтернет-банк — це сучасний зручний сервіс, що дозволяє управляти своїм рахунком в будь-який час доби. З кожним днем ??все більше клієнтів оцінюють переваги роботи з даною платформою, яка тепер доступна і з мобільного.

Ссылка на основную публикацию