«Ременс» краплі і таблетки: інструкція із застосування, показання, склад

Ременс, інструкція до якого говорить, що він призначається при проблемах в період менопаузи, при ПМС і т. П. — препарат гомеопатичний, з рослинними компонентами. Ременс випускається в двох варіантах — у вигляді рідини (крапель) і таблеток. Відгуки багатьох користувачів говорять на користь цього препарату, і хоча він за вартістю не дешевий, його ефективність доведена протягом багатьох років.

1 Гомеопатичне засіб

Ременс у вигляді рідини або крапель відноситься до гомеопатичного засобу, яке застосовується при різних симптомах, що виникають в період менопаузи і при порушеннях менструального циклу, який може спостерігатися у жінок різних вікових груп, незалежно від того, народжували вони чи ні. Випускається ліки в пляшці коричневого кольору, при цьому сама рідина має злегка жовтий колір і слабовиражений запах.

пропонуємо Вам ознайомитися

 • Кровоспинні препарати при рясної менструації
 • Список препаратів, що викликають менструацію при затримці
 • Як ефективно прискорити прихід місячних при затримці?
 • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

Склад ліки:

 • клопогон або цімінфуга гроновидна;
 • сангвінарія канадська;
 • секрет залози каракатиці;
 • пілокарпус;
 • отрута змії сурукуку.

Зміст всіх компонентів практично однаково і дорівнює 10 мілілітрів.

Додатковим речовиною є етанол, його в препараті міститься близько 55 мл.

Ременс краплі можна придбати в аптеці, в пляшечках з різним об’ємом. На сьогоднішній день у продажу є флакони по 20, 50 і 100 мілілітрів. Сам флакон пляшечки оснащений спеціальним дозатором для зручного дозування крапельок.

2 Показання до прийому ліків

Показання до застосування ліків — це збої менструального циклу. Препарат Ременс призначають при сильних припливах під час менопаузи. Він усуває такі симптоми, як дратівливість, занепад сил, безсоння, емоційну нестабільність, пригнічений стан, що супроводжується уразливістю і плаксивість. Ременс справляється і з вегетативними проявами: тахікардія, перебої артеріального тиску, підвищена пітливість. Неодмінними супутниками менопаузи є обмінні порушення, пов’язані зі збільшенням маси тіла. Ременс прекрасно справляється з такими проявами організму, нормалізує жировий обмін, тим самим запобігаючи ризик розвитку судинних і серцевих патологій.

Крім цього, Ременс сприяє регуляції балансу такої системи, як гіпоталамус (відповідає за регуляцію нейроендокринної мозкової діяльності), гіпофіз (придаток мозку, що відповідає за вироблення гормонів) і яєчники. Ременс здатний відрегулювати менструальний цикл, скоротивши його до покладеним 30 дням, сприяє нормалізації кров’яних виділень, допомагає легше переносити ПМС.

Компоненти цих ліків надають протизапальний ефект на яєчники, ендометрії, покращують циркуляцію крові в жіночих органах (матці і шийці матки, піхві, трубах).

Препарат Ременс показаний до застосування в будь-якому віці старше 12 років. Використовувати даний препарат у дітей молодшого віку не рекомендується, так як немає достовірних досліджень по застосуванню препарату у цій віковій групі. Та й свідчення у цього гомеопатичного препарату не припускають його використання у дітей. Краплі можна вживати в чистому вигляді або розбавлені з водою. Перед тим як проковтнути рідину, її треба деякий час (близько 25 секунд) потримати в роті.

Таблетки Ременс за складом і властивостями нічим не відрізняються від рідкої форми препарату. Єдиним доповненням до вищеперелічених компонентів є допоміжні речовини. В одному блістері препарату міститься 12 таблеток. Таблетки мають круглу форму, з рискою-розподілом посередині. Випускаються як по одному блістеру, так і по чотири блістери в одній упаковці. Приймати таблетки потрібно шляхом розсмоктування під язиком до повного розчинення.

3 Курс лікування і дозування

У препарату Ременс інструкція із застосування є в кожній упаковці, з зазначенням детальної інформації про препарат.

Дозування препарату:

 1. Ременс застосовується при аменореї, дисменореї і при ПМС 3 рази в день, незалежно від того, краплі це або таблетки. Саму дозування призначає лікар. Препарат можна приймати за 30 хвилин до їди або після однієї години після прийому їжі. Курс лікування становить 8-12 тижнів. Після пройденого курсу необхідно зробити перерву в 1 місяць, після чого можна знову приймати ліки, якщо симптоми поновляться.
 2. При менопаузі з яскраво-вираженими симптомами призначають прийом по 3 рази на день перед їжею в дозуванні, зазначеної лікарем. Курс лікування становить півроку і більше.
 3. При больових місячних, для усунення неприємних симптомів можна приймати Ременс кожну годину в прописаної дозуванні, але не більше 8 разів на добу.

Інструкція препарату Ременс є ознайомчою, призначати самостійно даний засіб не рекомендується щоб уникнути негативних наслідків. Перед прийомом препарату краще порадитися з фахівцем, так як в деяких випадках дозування підбирається індивідуально для кожного пацієнта.

Передозування препарату на сьогоднішній день не виявлено. Основою крапель і таблеток Ременс є лікарські трави, разом з тим вживати його під час вагітності та лактації можна лише за призначенням лікаря.

Протипоказання препарату поширюються на дітей, чий вік молодше 12 років і на всіх, у кого є індивідуальна непереносимість компонентів. Оскільки в складі Ременс є етиловий спирт, його не рекомендують використовувати людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, при хворобах печінки, деяких ендокринних порушеннях і при алкоголізмі. Необхідно відзначити, що в таблетованій формі ліки міститься лактоза, тому жінкам, які не переносять цього компонента слід віддати перевагу краплях.

Приймати ліки під час водіння автомобілем не заборонено, так як концентрація спирту в ньому дуже маленька і не спричинить за собою ніяких негативних наслідків.

4 Побічні ефекти

Побічні ефекти препарату Ременс — надмірне слиновиділення. На практиці деякі жінки відзначають нудоту, головний біль, рясні менструації, слабкість. Іноді препарат не робить ніякого дії, часто це трапляється на тлі наявного захворювання, яке потрібно лікувати за допомогою інших, більш сильних препаратів. Також результат від прийому гомеопатичного кошти настає у кожної жінки по-різному: у когось поліпшення помітні вже через місяць регулярного прийому, іншим необхідний більш тривалий термін для настання позитивних симптомів. Не слід лякатися і посилення симптомів на початковій стадії прийому Ременс, так як це є нормою, і вже через кілька місяців симптоматика значно покращиться.

Суміщення препарату Ременс з іншими лікарськими засобами можливо тільки після консультації фахівця.

Показання до застосування препарату це різні збої менструального циклу, в тому числі і на тлі вікових змін. Багато жінок, які почали приймати Ременс після 48 років, на тлі зменшення менструальних виділень змогли відновити цикл і продовжити час до менопаузи.

Є також аналоги препарату Ременс, які схожі за властивостями і складом. До найпопулярніших з них можна віднести Клімонорм, Тазалок. Недорогими аналогами є препарати Релаксил, Сагеней, Клімактоплан і ін.

Через деякий час після відкриття флакона з краплями може спостерігатися невелике помутніння рідини і зміна запаху (менш виражений запах і смак). Ці зміни є нормальними і на ефективність препарату ніяк не впливають.

Відпускається препарат без рецепта в аптеці, але перед покупкою краще відвідати фахівця для обстеження, так як багато симптоми схожі з проявом серйозних захворювань, які потребують лікування іншими препаратами, можливо, в комплексі з препаратом Ременс.

5 Лікування ендометріозу

Ендометріоз — це захворювання, пов’язане з розростанням ендометрія за межі матки. Супроводжується хвороба сильними болями під час менструацій, рясними кров’яними виділеннями. Препарат Ременс прекрасно справляється з проявом такої симптоматики і вже через кілька тижнів після прийому препарату спостерігається зниження болю і кількості виділеної крові. Жінки відзначають більш спокійне проходження місячних, що однозначно позитивно впливає на якість їхнього життя в цілому.

Ліки Ременс не є засобом для лікування ендометріозу. Після регулярного його прийому зменшується негативна симптоматика, але саме захворювання необхідно лікувати іншими препаратами, призначеними лікарем. Те ж саме стосується інших захворювань жіночих статевих органів. Ременс НЕ антибіотик, тому навряд чи впорається з інфекційними або бактеріальними захворюваннями. Тільки комплексне лікування здатне дати позитивний результат.

Препарат Ременс грає важливу роль в зачатті. Як? Все дуже просто. При порушенні менструального циклу жінки дуже складно відстежити появу місячних і овуляції. Іноді у таких дівчат менструальний цикл має тривалість більше 45 днів або ж місячні можуть бути відсутніми понад два місяці. Завагітніти при такому менструального циклу практично неможливо без його нормалізації.

Прийом препарату Ременс допоможе відновити менструальний цикл і налагодить інші процеси в організмі. Завдяки рослинним компонентам завести дитину можна пробувати, не припиняючи приймати препарат, чого не можна сказати про багатьох гормональних препаратах схожого дії.

У молоденьких дівчат в період першого року початку менструації препарат Ременс також показаний до застосування, якщо спостерігаються сильні болі, аж до втрати працездатності, а сам менструальний цикл через рік-два так і не відновився. Дозування препарату вказана на упаковці, але не зайвим буде консультація гінеколога.

Схвальні відгуки про препарат можна почути не тільки від вдячних користувачів, але і від лікарів, які на практиці переконалися в ефективності цього засобу. Препарат Ременс відноситься до середніх за вартістю аналогічними препаратами, тому в поєднанні з лікарськими властивостями його ціна цілком виправдана. Змагатися з цим гомеопатичним препаратом по ефективності і терапевтичним властивостям можуть тільки гормональні засоби, але у них є маса побічних ефектів, чого не скажеш про препарат Ременс. У виборі засобу для нормалізації менструального циклу медики віддають перевагу препарату рослинного походження, який часто допомагає пацієнтові позбутися від небажаних симптомів. Тільки в разі неефективності препарату (що буває рідко) лікування триває гормональними засобами, але під суворим наглядом фахівця.

Є негативні методи дослідження препарату на тваринах, які доводять вплив компонентів на ріст пухлин. Правда цей вплив не перевищує те, з чим щодня стикаються всі в звичайному середовищі (погана екологія, канцерогенні речовини і т. Д.). Головне, перед прийомом препарату обстежитися і після призначення лікаря чітко слідувати інструкції.

Ссылка на основную публикацию