Ременс: дешеві аналоги, склад, опис

Дешеві аналоги ременси не містять всіх активних компонентів цих ліків, але мають схожу терапевтичним ефектом. Ременс — це гомеопатичний препарат, призначений для профілактики порушень менструального циклу, відновлення гормонального фону і в комплексній терапії, ефективний при запальних процесах в жіночих статевих органах.

1 Склад і терапевтичну дію ліки

Лікарський препарат випускають у вигляді таблеток по 12, 24, 36 і 48 шт. і крапель в скляних флаконах по 20, 50 і 100 мл. Обидві форми містять одні й ті ж активні речовини.

пропонуємо Вам ознайомитися

 • Кровоспинні препарати при рясної менструації
 • Список препаратів, що викликають менструацію при затримці
 • Інструкція по застосуванню препарату Ременс в краплях і таблетках
 • Ефективний засіб, яке допоможе жінці завагітніти!

До складу ліків входять:

 • цимицифуга гроновидна;
 • сангвінарія канадська;
 • пілокарпус;
 • секрет залози каракатиці;
 • отрута змії сурукуку.

Активні компоненти ременси сприяють нормалізації гормонального фону у жінок. Вони впливають на гіпофіз, той, в свою чергу, дає сигнали яєчників, тим самим усуваючи порушення менструального циклу.

Препарат відновлює менструальні функції, зменшує больовий синдром перед місячними, приводить в норму обсяг крові. При мізерних виділеннях збільшує щедрість, при сильних — зменшує. Препарат усуває передменструальний синдром: знижує плаксивість, запаморочення, перепади настрою, дратівливість, шкірні висипання, набухання грудей, скачки тиску. Підвищує працездатність організму в період менструацій.

Прийом лікарського засобу при менопаузах зменшує клімактеричний синдром: припливи і відливи, підвищену пітливість, прискорене серцебиття, збільшення маса тіла і скачки тиску.

При запальних захворюваннях, таких як аднексит і ендометрит, сприяє нормалізації гормонів і має протизапальну дію, що прискорює одужання пацієнтки.

Залежно від захворювання призначають курс прийому препарату від 1 до 3 місяців.

До побічних ефектів можна віднести алергічну реакцію на компоненти препарату.

2 Недорогі замінники

До дешевшим і відомих препаратів, що містять циміцифугу і мають подібний терапевтичний ефект, відносяться Клімаксан, Климадинон, Ци-клімат, Естровел.

Корінь цимицифуги використовують для усунення клімактеричного синдрому і при порушеннях менструального циклу у жінок. Активні речовини рослини імітують природні гормони, що призводить до згладжування негативних симптомів, таких як головний біль, запаморочення, перепади настрою, зайва пітливість при клімаксі, припливах. Препарати спрямовані на купірування синдромів в період менопаузи. Лікарські засоби не є гормональними препаратами, тому підходять для жінок з міомою матки, не викликаючи збільшення освіти.

До іншим аналогам, що не містить компонентів ременси, але мають аналогічний терапевтичний ефект, відносяться:

 1. Онагріс, лікарський засіб для лікування і профілактики клімаксу. Підвищує вироблення естрогену, сприяє профілактиці остеопорозу, покращує стан волосся і шкіри, усуває дискомфорт і сухість піхви. Крім того, рідше викликає побічні реакції організму у вигляді змін ендометрія в матці, збільшення молочних залоз і ускладнень з тромбоемболічними станами. Терапевтичний ефект відзначається через 2 тижні застосування.
 2. Дисменорм, застосовується при гормональної дисфункції у жінок. Є гомеопатичним засобом. Препарат усуває передменструальний синдром, пригнічуючи вироблення пролактину. При регулярному застосуванні нормалізує гормональний фон і позитивно впливає на нормалізацію менструального циклу. Застосування препарату призводить до відновлення менструацій, зменшує її хворобливість і тривалість, а також робить позитивний вплив на психологічний стан пацієнтки.
 3. Циклодинон, діє на клітини гіпофіза, гальмуючи вироблення пролактину, надмірна кількість якого провокує порушення менструального циклу. Препарат не є гормональним, він запускає сигнал в головному мозку, налагоджуючи функцію яєчників, усуваючи гормональні дисфункції, стабілізуючи репродуктивну систему жінок.
 4. Клеверол, лікарський засіб, який усуває симптоми клімаксу, покращуючи стан жінки. Активною речовиною є екстракт червоної конюшини, сприяє виробленню природного естрогену. В основному препарат призначають в клімактеричний період для усунення неврозів, припливів.

Ці препарати мають подібні терапевтичні властивості з ременси, не викликаючи гормонального дисбалансу в репродуктивній системі жінки.

3 Аналоги на основі інших активних компонентів, подібні до ременси

Існують і інші препарати Ременс аналоги, які надають подібне вплив на гормональну систему жінки, але включають інші активні речовини.

Якщо відбуваються порушення менструального циклу, призначають аналоги ременси:

 • Мастодинон;
 • данол;
 • агнукастон;
 • дановал;
 • Метро-аднексит.

Всі препарати спрямовані на роботу гіпофіза і зменшують вироблення пролактину, який є стимулятором гонадотропних гормонів. У свою чергу, зниження пролактину впливає на яєчники і нормалізує менструальний цикл, усуваючи причину безпліддя у жінок репродуктивного віку. Крім того, ці препарати сприяють профілактиці кістозних утворень.

У більшості випадків аналоги ременси мають позитивну дію в боротьбі з порушенням менструації і постклімактеричний синдромом. Деякі надають терапевтичну дію при мастопатії, кістозному освіту і патологічної дисфункції яєчників.

Якщо покупка ременси неприйнятна для гаманця споживача, можна скористатися аналогами, які приведуть організм жінки в природний стан і допоможуть впоратися з гормональними аномаліями.

Аналоги можна купити в будь-якій аптеці, але перед застосуванням необхідно проконсультуватися з фахівцем для попередження небажаних результатів.

Ссылка на основную публикацию