Рекламні слогани для залучення клієнтів — приклади

У сучасному суспільстві реклама займає далеко не останнє місце. Її сміливо можна назвати не тільки двигуном прогресу, але і мотиватором нашого вибору. Тому створення ефективного рекламного слогана — одне з кращих рішень для безкоштовного залучення клієнтів. Вдалий лозунг, який зробить акцент на перевагах товару або послуги, зацікавить в покупці цільову аудиторію, стане потужним інструментом збільшення продажів.

Як створити успішний рекламний слоган?

Термін «слоган» походить від галльського словосполучення sluagh-ghairm (бойовий клич). Він означає рекламний девіз, який коротко повідомляє про пропонований продукт або послугу. Це один з найбільш ефективних і простих стимулів продажів. Слоган повинен містити чітке торгова пропозиція і спонукати клієнта зробити покупку (в цьому він схожий на будь-який приклад комерційної пропозиції).

Згідно базовим вимогам до рекламного слогану, для залучення клієнтів він повинен:

 • асоціюватися з конкретним брендом, продуктом або послугою, відображати специфіку діяльності;
 • легко запам’ятовуватися і бути оригінальним;
 • не викликати негативних емоцій, асоціацій, мати лексику і структуру, близьку цільової аудиторії;
 • містити інформацію про торговельні переваги рекламного об’єкта;
 • не викликати двозначного тлумачення.

Порада: доменне ім’я сайту має легко вимовлятися і бути співзвучним з назвою фірми.

Часто засновники нових компаній доручають створення рекламного слогану спеціальним агентствам, які займаються неймінг, тобто придумують назви (в тому числі доменні), девізи і ін. Але їхні послуги, природно, платні, і не всі підприємці можуть включити в бізнес-план таку статтю витрат. Якщо компанія працює за умовами франчайзингу, то використовує гасло франчайзі (за право використовувати чужий бренд потрібно внести паушальний внесок і регулярно платити роялті).

При бажанні успішний слоган для залучення клієнтів можна створити самостійно (як і розробити ефективні схеми сценаріїв холодних дзвінків). Також важливо враховувати юридичні аспекти цього процесу. У цій частині гасло має відповідати наступним вимогам:

 1. Не викликати асоціації з кредо іншої компанії або повторювати його.
 2. Чи не містити некоректні порівняння.
 3. Чи не паплюжити ділову репутацію, честь і гідність конкурентів, приватних осіб.
 4. Чи не містити аморальних закликів або іноземних слів, які деформують зміст інформації.
 5. Чи не формувати негативне ставлення до людей, які зробили вибір на іншому місці.

Слогани для стартапів 2017 року мають відображати інноваційність, оригінальність ідеї, концепцію проекту, стрімкість розвитку нового бізнесу. Приклади гасел: Погляд в майбутнє зараз, Генерація 22 століття, Стартап! Увага! Марш!

Порада: при виборі слогана важливо враховувати його специфіку (він може бути брендовим, корпоративним, акційними), адже від цього безпосередньо залежить ефективність гасла.

Приклади слоганів для залучення клієнтів

Для деяких сфер бізнесу (наприклад, юриспруденції) в якості рекламного слогана можна використовувати цитати, фрази на латині. Приклади: SUUM CUIQUE, «… закони повинні нас захищати не тільки від інших, але і від нас самих» (Г. Гейне), «Найбільше злочин — це безкарність». (Б.Шоу). Також в цьому випадку підійдуть такі, як «Знати свої права — значить бути сильним», «Сила повинна слідувати за правосуддям, а не передувати йому». Гасло компанії ґрунтується на різних мотивах:

 • турбота про клієнта ( «Ми піклуємося про Вас і Ваше здоров’я»);
 • акцент на виняткових перевагах, наприклад, силі, статус, як, комфорті або ексклюзивності товару, послуги ( «Ми навчили світ копіювати», «Це — Sony!») і ін.

Створювати його можна за допомогою різних підходів, орієнтуючись на специфіку товару або послуги:

 1. Гра слів: просто закачаєшся! (Про пиво), сидить і йде (марка одягу), жувати — НЕ пережувати (жувальна цукерка), мийте воду перед їжею! (Фільтри).
 2. Акцент на ексклюзивності: вся справа в перці (горілка), джерело натуральної енергії для боротьби і творення (енергетик), все інше — XX століття (виробник ноутбуків).
 3. Використання стійких виразів, приказок: танки грязи не боятся! (Про КамАЗах), пролетарі всіх країн, остеріг @ йтесь! (Сервіс для роботодавців), ясний погляд в одну мить (краплі для очей).
 4. Інтеграція з назвою компанії (Завжди Coca-Cola, Молоко удвічі смачніше, якщо це MilkyWay!), Акцент на її діяльності (Хостинг по кишені, Гаряча доставка гарячих страв, Кілометри взуття !!!).

Але в будь-якому випадку гасла повинні залучати клієнта до надійшов пропозицією, викликати інтерес і позитивні емоції.

Приклади рекламних слоганів для різних сфер бізнесу (натисніть, щоб збільшити)

Щоб остаточно переконатися в правильному виборі слогана, можна провести міні-опитування серед потенційних клієнтів і проаналізувати їхні відповіді.

Порада: створюючи рекламний слоган для залучення клієнтів, важливо поєднати в одній фразі заклик до покупки і ексклюзивність форми, але в той же час необхідно, щоб підтекст не закриє пряме значення гасла.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Придумати хороший рекламний слоган можна без сторонньої допомоги. Головне, щоб він відповідав вимогам, цілі і містив потенціал для збільшення зростання продажів.

Ссылка на основную публикацию