Рейтинг МФО 2016-2017

Сьогодні не потрібно переживати з приводу того, де терміново взяти гроші. Вам не потрібно позичати у родичів і друзів, сповіщаючи їх про свої тимчасових фінансових труднощах. Досить мати комп’ютер з виходом в інтернет, номер мобільного телефону, паспорт громадянина РФ, банківську карту. Однак отримати гроші можна не тільки за допомогою перекладу на картковий рахунок. Можливо оформити позику на Ківі-гаманець або Яндекс.Деньги. Також отримати готівку можна і в офісі мікрофінансової організації.

Вигоди мікрокредитування для позичальників

Безумовно, з появою мікрофінансових організацій (МФО) життя людей, яким часто потрібні невеликі суми, змінилася в кращу сторону. Процес видачі грошей реально спростився. Тепер не потрібно:

 • Брати довідку про доходи або будь-яким іншим способом документально підтверджувати свою зайнятість.
 • Оформляти в заставу своє рухоме і нерухоме майно.
 • Шукати людину, яка змогла б поручитися за вас.
 • Особисто їхати в офіс до кредитору і стояти в черзі під кабінетом кредитного інспектора.
 • Довго чекати відповіді по кредитній заявці.
 • Звітувати, на які цілі планується витратити позикові кошти.
 • Мати бездоганну кредитну історію.

Крім цього, мікрофінансові організації розширили вікові рамки. Оформити кредит зможуть і вісімнадцятирічні студенти, і пенсіонери старше 60 років. Для того щоб оформити позику, достатньо вказати свої паспортні дані і мобільний номер телефону. Спілкування з кредитною організацією відбувається через інтернет.

Мікрофінансові організації — рейтинг надійності 2016-2017

З появою перших МФО мікрокредити стали користуватися шалений популярністю. Позичити невелику суму грошей до наступної получки зможе будь-хто. Ряди клієнтів МФО стали поповнюватися зі швидкістю світла. Такий бізнес виявився прибутковим. Нові МФО з’являлися як гриби після дощу. Все частіше стали фіксуватися випадки шахрайства. З’явилися посередники, які наживалися на потреби позичальників. Процентні ставки ніхто не контролював. Також багато МФО зовсім не дбали про захист персональних даних клієнтів. Ситуацію під контроль взяв головний фінансовий регулятор країни — Центробанк. Був створений спеціальний реєстр і видані ліцензії на заняття подібного роду діяльністю. Ті МФО, які не були в реєстр Центробанку, повинні були припинити свою роботу. Однак це зробили не все, багато хто просто пішли в тінь. Їх стали називати «чорними кредиторами». Відповідно, звернення до них загрожує певними ризиками. Однак далі ми поговоримо про білих кредиторів, більш детально розглянемо ТОП-10 кращих МФО країни, які працюють офіційно і очолюють рейтинг надійності 2016-2017.

Кредити 24

Очолює наш рейтинг надійності 2016-2017 такої важкоатлет на ринку кредитування, як Кредити 24. Позики видаються практично миттєво всім бажаючим. Для цього потрібно заповнити анкету за формою МФО, куди вносяться паспортні дані та номер телефону, а також вказується, яким чином ви бажаєте отримати гроші. Процентна ставка — від 1,9%. Мінімальний термін кредиту — тиждень, максимальний — один місяць. Повернути позикові кошти вдасться:

 • Використовуючи систему РБК Гроші.
 • Через Ківі-гаманець.
 • Безготівковий розрахунок.
 • Списавши необхідну суму з карти.
 • Через термінали Ківі.

Мані Мен

Не менш гідний конкурент, добре зарекомендував себе на споживчому ринку мікрокредитування. Видає позики строком від 5 до 126 днів. Тут вам вдасться позичити суму не більше 60000 рублів. Переплата — від 0,76% на добу, будь-які комісії і страховки відсутні. Позики надаються без застави, поручителя, документального підтвердження доходу. Скористатися послугами Мані Мен зможуть як індивідуальні підприємці, так і студенти, пенсіонери, неофіційно працевлаштовані громадяни. Оформлення позики відбувається без відвідування офісу кредитора. При схваленні позики кредитна історія має значення, але все буде залежати від того, чи є відкриті прострочення в інших кредитних установах. Позичити гроші можна в будь-який час доби, навіть у вихідні та святкові дні.

Займер

Робот Займер — це не що інше, як повністю автоматизована система видачі позик онлайн. Рішення по заявці приймає спеціальне програмне забезпечення протягом двох хвилин. Відсоток відмов у МФО Займер близько 2%. Тобто тут гроші дають практично всім. Шляхи отримання коштів:

 • Банківська картка.
 • Ківі гаманець.
 • Яндекс гроші.
 • Персональний рахунок в банку.
 • Система грошових переказів Contact.
 • Система Золота Корона.

Фінанси переводяться протягом п’яти хвилин. Щодня клієнт повинен сплатити 1% від взятої суми за користування позиковими засобами. Мінімальний термін кредитування становить 7 днів, максимальний — 30 днів. Можливе дострокове погашення та продовження терміну кредитування. В останньому випадку доведеться сплатити комісію, розмір якої встановлюється в індивідуальному порядку.

МФО Займер працює по всій території Росії, славиться своїми прозорими умовами кредитування, швидкістю видачі грошей і лояльним ставленням до позичальника. Мінімальна сума мікрокредиту онлайн з поганою кредитною історією складе 1000 рублів. Максимально в МФО Займер за один раз можна отримати 30000 рублів.

Способи повернення грошей представлені, як то кажуть, в широкому асортименті. Можна повернути кошти, перерахувавши їх з карткового рахунку, можна через WebMoney, через мобільний банкінг Ощадбанку і так далі. МФО «Займер» клієнтоорієнтованої установа, яке постійно прагне поліпшити сервіс обслуговування і пропонувати своїм постійним клієнтам тільки найкращі рішення.

мить Кредит

Є першопрохідцем на ринку мікрокредитування в нашій країні. Клієнту достатньо заповнити просту форму заявки і дочекатися схвалення. Час розгляду кредитного запиту — не більше 10 хвилин, після чого гроші надійдуть на вашу банківську карту або поточний рахунок в банку. Також можна використовувати такі платіжні системи, як Contact, Unistream, Leader. Мінімальний термін кредитування — не менше трьох діб, максимальний — не більше 44 днів. Позичити можна від 3 000 до 99 000 рублів. Мить Кредит кредитує громадян по всій території Росії. Можливий виїзд кредитного менеджера на будинок до клієнта. Жити в кредит просто, і МФО «Мить Кредит» є тому прямим доказом!

еКапуста

Одне з популярний кредитних установ, що працюють в Росії. Безсумнівно, МФО еКапуста потрапило в наш рейтинг надійності 2016-2017. Здійснює свою діяльність через інтернет. Отримати гроші в даному МФО можна швидко в будь-який час дня і ночі. eКапуста працює цілодобово. Переказ грошей здійснюється будь-яким зручним способом. Взяти в борг у МФО еКапуста можна від 100 до 30000 рублів. Можна оформити позику на тиждень, два чи три. При оформленні мікрокредиту на сім днів щомісяця доведеться сплатити зверху 2,2% від взятої суми. Далі з вас будуть брати вже 1,7% на добу.

МФО еКапуста видає гроші без зайвих запитань, без перевірки кредитної історії, без документального підтвердження зайнятості. Все, що вам потрібно, — це заповнити заявку, дочекатися її схвалення і витратити гроші на свій розсуд.

Бистроденьгі

Простий і зручний сервіс видачі позик онлайн. Спочатку вводиш свої паспортні дані, далі проходиш співбесіду по телефону з кредитним менеджером, після чого відразу отримуєш гроші. Однак оформити позику в Бистроденьгі можна не тільки через інтернет. Досить прийти в один з філій даного МФО з паспортом і отримати кошти. За один раз ви можете оформити суму від 1000 до 25000 рублів. Повернути отриманий займ потрібно буде максимум через 16 днів. Мінімальний термін оформлення позики в Бистроденьгі складе сім днів. Мікрофінансових організація працює з громадянами старше 18 років, але молодше 70.

МФО Бистроденьгі було зареєстровано вісім років тому. З того часу кількість бажаючих оформити тут займ тільки зростає. Розрахувати точну суму можна, скориставшись калькулятором на офіційному сайті кредитора. Відмовити в МФО Бистроденьгі можуть через прострочень в інших кредитних організаціях, при дачі неправдивої інформації або відсутності постійного місця проживання в регіоні присутності даного кредитора.

Росденьгі

Компанія «Росденьгі» була зареєстрована два роки тому, проте за цей час вона змогла скласти гідну конкуренцію МФО, який очолює наш рейтинг надійності. Тут можна позичити суму не більше 30000 рублів на термін не більше 17 днів. Можливе продовження терміну кредитування, при цьому доведеться сплатити відсотки за користування позиковими засобами за попередній період.

Порада: оформивши позику в МФО Росденьгі, ви не тільки позбудетеся від багатьох фінансових проблем, але і зможете поліпшити свою кредитну історію, що особливо актуально для позичальників, які перебувають в чорних списках у багатьох банків.

смарт кредит

Оформити позику тут можна протягом п’яти хвилин. Кошти будуть переведені моментально на банківський рахунок, карту або Ківі-гаманець. За бажанням клієнта можлива видача готівки в офісі кредитора. Максимальний термін користування позиковими коштами складає один місяць. Позичити можна від 2000 до 25000 рублів. Дострокове погашення відбувається без штрафних санкцій. Відсотки нараховуються тільки за фактичний час користування позиковими засобами.

Джет Мані

МФО Джет Мані пропонує легкий і простий спосіб позичити гроші. Якщо ви в перший раз зверніться до даного кредитору, тоді вам знадобиться всього лише 15 хвилин на оформлення. При наступних зверненнях весь процес видачі займе близько п’яти хвилин.

Джет Мані пропонує якісний клієнтський сервіс. Ввічливий персонал і інноваційне програмне забезпечення дозволяють по максимуму спростити процедуру видачі позик. Повернення позикових коштів відбувається будь-яким зручним для клієнта способом. Позичити гроші вдасться під 2%, які будуть нараховуватися щодня. Термін дії кредитного договору — не більше 14 днів. Максимальна сума, яку можна позичити в МФО Джет Мані, дорівнює 2900 рублям.

Platiza

Пропонує короткострокові онлайн-позики. Переказ коштів можливий не тільки на банківську карту. Процедура оформлення позики займе не більше трьох хвилин. Кредитна історія не має значення. Однак кожен бажаючий може дізнатися свій кредитний рейтинг. Залежно від його рівня, буде запропонована індивідуальна кредитна програма. Повернути позику вдасться будь-яким зручним способом:

 • Через систему Яндекс.Деньги.
 • Списавши з Ківі-гаманця.
 • Перевівши з будь-якої банківської карти.
 • Внісши готівку через касу будь-якого банку.
 • Через платіжну систему Контакт.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Мікрофінансові організації зуміли швидко зміцнитися на ринку споживчого кредитування. Незважаючи на завищені відсоткові ставки, число їх прихильників в 2016 році продовжує зростати. Позики онлайн видаються всім бажаючим під чесне слово за пред’явленням тільки паспорта. При повторному зверненні в один і той же МФО клієнт може розраховувати на більш лояльні умови кредитування, так як кожне таке установа, яка працює офіційно на території РФ, дорожить не тільки свій репутацією, але і кожним клієнтом.

Ссылка на основную публикацию