Рейтинг брокерів бінарних опціонів 2017 Росії

ТОП-10 кращих брокерів бінарних опціонів Росії в 2017 році

Початок 2017 року був насичений важливими подіями в сфері бінарних опціонів. До сих пір в Росії до кінця не визначений статус бінарних опціонів, наші парламентарії ворожать, до чого їх віднести — до казино або до інвестування. У зв’язку з цим багато брокерів бінарних опціонів припинили свою діяльність на території РФ до остаточного вирішення цього питання.

Головною новиною 2017 року став блокування 95% акаунтів відомого брокера IQ option, на сьогоднішній день компанія залишила активними акаунти тільки 2 500 успішних трейдерів з Росії. Перед іншими кількома мільйонами трейдерів постало питання, яким брокеру віддати перевагу на заміну звичному IQ option.

Пропонуємо вам ознайомитися з ТОП-10 найнадійніших брокерів Росії, які готові на протязі всього 2017 роки (сподіваємося, що і далі) надавати трейдерам можливість онлайн-торгівлі опціонами.

Finmax

Незважаючи на те що компанія була створена в 2015 році, адміністрація проекту зробила все можливе, щоб привернути до себе клієнтів. Як приклад, акція «Торгуй на демо, отримуй реальні гроші», яка передбачає отримання реального винагороди за торгівлю на тренувальному рахунку. Мінімальний депозит у Finmax — 100 $, які брокер подвоює при першому поповненні балансу.

Торгова платформа Finmax створена фахівцями компанії з урахуванням сучасних тенденцій і включає в себе широкі можливості для аналізу більш ніж 80 активів і прозору систему відображення відкритих і закритих угод.

Binex

Російська компанія з головним офісом в Москві. Інтерфейс платформи повністю русифікований і розроблений спеціально під російських трейдерів. Клієнтам Бінекс доступна цілодобова служба підтримки, а також консультації з безкоштовного телефону по всій Росії. Мінімальний депозит у Бінекс — 150 $, мінімальна ставка — 2 $. Прибутковість опціонів досягає 200% при загальній кількості активів більше 180.

Binomo

Платформа брокера практично повністю повторює інтерфейс брокера IQ option, що стало основним критерієм для його вибору багатьма трейдерами. Брокер дозволяє почати торгівлю з мінімального депозиту в 10 $ або 650 рублів. Щотижня Binomo проводить безкоштовні турніри, в яких може брати участь будь-який бажаючий (навіть без поповнення депозиту).

Olymp Trade

Стабільно розвивається брокер, який за 2016 рік зміг суттєво поліпшити платформу, виправити технічні недоліки, додати в інтерфейс елементи графічного аналізу і стати одним з найпопулярніших брокерів серед новачків. Olymp Trade привертає увагу багатьох трейдерів найнижчим на ринку БО мінімальним депозитом — 350 рублів, при цьому мінімальна ставка дорівнює 30 руб. Компанія постійно влаштовує акції — роздає промо-коди, дарує безризикові операції, розігрує призи і т.д.

Opteck

Компанія, відома російським трейдерам з 2012 року. В процесі своєї діяльності прагне поліпшити роботу трейдерів і торгові умови, додає нові активи для торгівлі, модернізує платформу, проводить акції та конкурси. Мінімальний депозит у Opteck — 250 $, мінімальна ставка — 24 $. Трейдеру доступні 4 види опціонів: класичні, межа, один дотик і турбо-опціони, що дозволяє використовувати на платформі торгові стратегії з різним часом експірації, бінарні роботи, патерни і інші інструменти.

Verum Option

Російський брокер бінарних опціонів, що працює з 2015 року. Відзначимо, що діяльність компанії ліцензована, що гарантує збереження коштів на рахунках трейдерів. Функціонал платформи дозволяє гравцям швидко подвоювати ставку або продовжувати термін виконання опціону. Мінімальний депозит у Verum Option — 5 $, мінімальна ставка — 1 $. Прибутковість опціонів досягає 1 500% і залежить від виду опціонів. Для торгівлі трейдеру є 200 активів, розділених на 4 групи — валюти, товарні ф’ючерси, індекси та акції великих компаній.

Binary

Брокер, що працює на ринку вже тривалий час. Багато трейдерів відзначають точність котирувань цього брокера і швидке виведення. Істотний недолік Binary — це відсутність як такого графіка ціни, трейдерам доводиться паралельно спостерігати за індикаторами Форекс, що показують точки входу і виходу з угоди, через термінал MetaTrader або TradingView і відкривати угоди на Binary. Крім цього, не доопрацьована система відображення операцій, результат яких не видно миттєво після закриття опціону, а поміщається в розділ «Аналіз рахунку». Незважаючи на ці недоліки, послугами Binary користується понад 2 млн. Трейдерів Росії.

ExpertOption

Брокер, який володіє власною унікальною платформою, яка була розроблена кращими дизайнерами і програмістами. Торгувати на платформі ExpertOption дуже зручно — трейдер може самостійно налаштовувати графік, змінювати шкалу часу, додавати на графік інструменти графічного і технічного аналізів. Мінімальний депозит — 10 $ або 500 рублів.

Utrader

Компанія, зареєстрована в Латвії, але напрямна всі свої сили на взаємодію з російськими трейдерами. Клієнтам доступні більше 90 активів, 6 видів угод, в тому числі Конструктор опціонів, щотижневі огляди ринку і постійне сповіщення про основні тенденції на ринку протягом дня. Мінімальний депозит — 200 $, мінімальна ставка — 5 $.

брокер БКС

Брокер, що володіє всіма необхідними для успішної компанії якостями. Тут ви знайдете сучасну платформу з вбудованими інструментами аналізу ринку, великий вибір активів, 5 видів опціонів, безкоштовні навчальні відео, тренінги та вебінари, можливість торгівлі через мобільний додаток і багато іншого. Мінімальна інвестиція в одну угоду — 1 000 руб.

Порада: більшість представлених в рейтингу брокерів надають своїм клієнтам можливість тестування стратегій на демо-рахунку. Скористайтеся цією послугою для детального вивчення платформи і прийняття рішення про поповнення реального рахунку.

Конкуренція на ринку бінарних опціонів в 2017 році висока, тому брокери прагнуть постійно покращувати умови співпраці з трейдерами, удосконалюючи платформи і організовуючи різноманітні акції та конкурси.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Представлені в рейтингу брокери вважаються надійними і перевіреними, за допомогою них реально можна заробити на бінарних опціонах. Залишається тільки вибрати одну або кілька компаній з ТОП-10 і почати торгівлю.

Ссылка на основную публикацию