Регресивний гіпноз — особливості та наслідки для психіки

Регресивний гіпноз виступає особливою технікою, яка сприяє зануренню людини в стан трансу з можливістю спостерігати свої минулі земні втілення. Дану методику активно застосовують психотерапевти для усунення багатьох психологічних проблем. Парапсихологи користуються регресивним гіпнозом з метою підтвердити феномен реінкарнації (перевтілень душі).

Навіщо потрібен регресивний гіпноз

Основна мета методу — погрозив людини в стан трансу знайти в його підсвідомості приховану інформацію, отримати яку в звичайному стані не представляється можливим.

Зазвичай люди, зацікавлені в регресивному гіпнозі, бажають відновити справжні відомості про своїх попередніх життях на Землі.

На даний момент часу в психотерапії методика регресивного гіпнозу застосовується для знаходження тих відправних точок в минулому клієнта, які спровокували появу у нього певної проблеми. При цьому гипнолог задає підсвідомості питання, складені за спеціальною схемою.

У процесі сеансу регресивної терапії фахівець підтримує зв’язок зі своїм пацієнтом за допомогою його вищого «Я», — тобто відбувається звернення до несвідомого розуму. Завдяки станом регресивного трансу людина починає відтворювати в пам’яті ланцюг подій зі своїх минулих земних втілень. Якщо вірити офіційній медицині, то ці спогади є часткову або повну інформацію про ситуації, які мали місце в реальному житті клієнта, але про які він нічого не пам’ятає.

Неважливо, як пояснюються відомості, витягнуті з глибин підсвідомості на сеансах регресивної терапії. Головне, що з їх допомогою можна встановити ті ситуації, які є основною причиною психічних аномалій і соматоформних розладів клієнта.

Техніка регресивного гіпнозу «відкриває очі» людині на дійсну природу його патологій, він виявляється у витоків з’явилися проблем, може відшукати пояснення багатьох своїх психологічних розладів.

Завдяки такому несподіваному «осяяння» починається активізація прихованих ресурсів організму, відбувається самовідновлення. Повернувшись в минуле на сеансі регресивної терапії, людина усвідомлює свої помилки минулого, у нього з’являється можливість змінити своє неправильна поведінка. Також зростає віра в себе, з’являється мотивація для подальших дій.

Техніка регресивного гіпнозу

Щоб вводити людину в стан зміненої свідомості, коли можливий перегляд минулих втілень, потрібно пройти хорошу підготовку. Сам процес відбувається за такими етапами:

 1. Спочатку пацієнта занурюють в стан трансу.
 2. Потім йому задають ряд питань, за допомогою яких знаходяться ті факти минулого, які привели до проблемної ситуації.
 3. Потім гипнолог вносить зміни в ситуацію в минулому, фіксує в підсвідомості новий образ і повертає людину в даний момент.

У стані регресивного гіпнозу люди легко згадують і описують подробиці своїх минулих втілень. У деяких випадках вони навіть можуть розповідати і про свої майбутні життя.

Звичайно, дуже багато експертів офіційної науки є затятими критиками регресійної терапії. Вони називають картинки про минулі втіленнях «плодом уяви» або самонавіюванням.

Згідно з даними традиційної медицини, в пам’яті людини не можуть зберігатися відомості про минулі реікарнаціях (також наука не підтримує і саму ідею перевтілення).

Пропонуємо вашій увазі регресивний гіпноз відео, яке більш детально розповість про особливості цієї техніки

регресивна гіпнотерапія

Але дуже багато практикуючих психотерапевти переконувалися в дієвості описуваного методу. Вони відправляли людини в минулі життя, змушували знову переживати неприємні моменти, щоб раз і назавжди позбутися від них. Після цього якість життя людини значно поліпшувалося.

Гіпнотерапевти-регрессіоністи виступають провідниками в цьому процесі, вони зобов’язані забезпечити повну безпеку терапії.

Згідно з їх твердженнями, регресивний гіпноз допоможе позбутися від:

 • хронічної втоми;
 • сексуальних порушень;
 • проблем у взаєминах;
 • залежностей від шкідливих звичок;
 • невпевненості у власних силах;
 • психологічних проблем;
 • надлишкової маси тіла;
 • заїкання;
 • алергічних реакцій;
 • депресивних станів;
 • проблем із засипанням;
 • неврозів;
 • дитячих травм;
 • різних фобій.

На сьогодні даним методом активно користуються на різних тренінгах з езотерики. На цих семінарах можна як пережити регресивний гіпноз, так і навчитися його техніці. Також регресією цікавляться дослідники реінкарнації, буддисти, теософи, спіритистів, індуїсти, антропософи і представники інших релігійних течій.

Чи не небезпечно?

Відгуки експертів про регресивний гіпноз в більшості своїй позитивні. Однак медики висловлюються про регресії досить скептично, вони вважають, що вдаючись до таких способів впливу на підсвідомість, можна спровокувати різні відхилення у людей з нестійкою психікою.

Відомі й випадки, коли регресія допомагала людині нормалізувати своє життя, так і ситуації, які потягли за собою серйозний психологічний шкоди. У ряді країн, наприклад, в Ізраїлі, дану методику офіційно заборонили.

Регресивний гіпноз — річ дуже цікава, але в той же час неоднозначна. Вона може, як вилікувати від психологічних патологій, так і заподіяти шкоди вашій психіці. Тому, перш ніж зважитися на регресію, слід грунтовно зважити всі позитивні і негативні моменти і тільки потім приймати остаточне рішення.

Ссылка на основную публикацию