Рефінансування кредиту в Ощадбанку для фізичних осіб

Рефінансування кредиту в Ощадбанку надає можливість об’єднати кілька кредитних зобов’язань в одне — з інших комерційних організацій в Ощадбанк. Крім того, за допомогою рефінансування кредиту можна знизити процентну ставку і зменшити свій щомісячний платіж по кредиту.

Рефінансування кредиту в Ощадбанку — вимоги

Першим і основним вимогою Ощадбанку є відсутність прострочень і заборгованостей по кредитах. Крім цього:

 • кредит або кредити повинні бути оформлені не раніше, ніж за півроку до звернення до Ощадбанку за рефінансуванням;
 • час до закінчення терміну кредитування — не більше 3-х місяців;
 • своєчасне внесення платежів за позикою.

Таким чином ви можете об’єднати до 5 програм в одну, при цьому в якості програм можуть виступати як цільові кредити (автокредит, споживчий, іпотека за двома документами без підтвердження доходів і т.д.), так і кредитні карти Ощадбанку Visa Gold і інші. Мінімальна сума об’єднання — 15 тисяч рублів, але перевищувати 1 мільйон рублів ця сума не повинна. Новий договір буде діяти від 3 місяців до 5 років.

Порада: якщо ви придбали автомобіль в кредит, у вас є можливість отримати повне право ним розпоряджатися за допомогою рефінансування. Справа в тому, що, якщо переоформити кредитний договір в іншому банку, автомобіль перестане бути власністю банку, де був отриманий автокредит.

Рефінансування нерухомого майна

Якщо вам не вдалося вчасно дізнатися, в якому банку найнижчі відсотки по іпотеці або взяти іпотеку в Ощадбанку під материнський капітал, Сбербанк надасть можливість вигідного рефінансування вже наявного кредиту на нерухомість. Відсоткова ставка в такому випадку зміниться наступним чином:

 • від 12,25% на термін в 10 років;
 • від 12,5% на термін від 10 до 20 років;
 • від 12,75% на термін від 20 до 30 років.

При цьому необхідно дотримати умови: максимальний розмір кредиту — 80% від вартості житла, нерухомість в якості забезпечення кредиту застрахована.

Необхідні документи

Пакет документів, необхідних для заявки на рефінансування кредиту в Ощадбанку, стандартний:

 • Заява;
 • паспорт;
 • документи по заставі (якщо такі є);
 • документи, що підтверджують трудову зайнятість і доходи позичальника;
 • документи по кредиту (кредитами), які позичальник планує рефінансувати.

Порядок подачі документів і розгляду заявки

Після того, як позичальник написав заяву в офісі Ощадбанку і залишив там необхідні документи, банк розглядає заявку протягом 2-5 днів. У разі схвалення кредит надається одноразово і погашається протягом всього терміну дії договору щомісяця рівними платежами. Однак при бажанні та можливостях позичальник може погасити кредит частинами або повністю достроково.

Порада: всю необхідну інформацію по продуктам банків, кредитами і перекредітація завжди можна дізнатися в офісах комерційних організацій або ж за телефоном гарячої лінії. Номер телефону гарячої лінії ВТБ24, Ощадбанку, Альфа Банку та інших банків можна без зусиль знайти на сайтах фінустанов або у вільному доступі на інших інформаційних ресурсах.

Погашати новоспечений кредит за програмою перекредитування можна точно так само, як і будь-який інший, а саме: за допомогою кас Ощадбанку, платіжних терміналів і безготівкових переказів, попередньо зробивши висновок грошей з paypal на карту Ощадбанку або отримавши заробітну плату або будь-який інший дохід на ваш розсуд .

Збережіть статтю в 2 кліка:

Рефінансування кредиту в Ощадбанку — унікальна можливість перевести кредит без поручителів і залишитися в плюсі. Адже Ощадбанк пропонує вигідні умови під низький відсоток. Позичальник зможе не тільки полегшити собі життя, перевівши всі свої кредити в один, але і платити значно менше. Крім того, якщо позичальник брав в кредит авто, він зможе отримати право на повне розпорядження їм.

Ссылка на основную публикацию