Рефінансування кредиту в Альфа-банку — умови

У житті багатьох людей виникає необхідність оформляти кредити, які не завжди вигідні. У цьому випадку кредит може виявитися проблемою, яка знищує сімейний бюджет. У разі якщо проблема набуває новий рівень складності, доводиться звертатися за допомогою. Однак відгуки про кредитні брокерів можна знайти найрізноманітніші, адже вони теж не завжди можуть допомогти. Але є й інше рішення проблеми — можна оформити рефінансування в Росбанке, Альфа-банку або в будь-який інший російської комерційної організації, послуги якої це припускають.

Чим корисно рефінансування?

Кредити часто припускають економію, але що робити, якщо не можеш оплатити кредит через його високу вартість? Деякі люди беруть нові кредити, щоб покрити старі. Але набагато більш вигідним кроком в цьому випадку може виявитися саме рефінансування. По-перше, дана послуга дозволяє об’єднати відразу кілька позик в один, а по-друге, рефінансування передбачає більш низьку процентну ставку, ніж вихідна.

Рефінансування кредитів в Альфа-банку

На сьогоднішній день в Альфа-банку можна рефінансувати тільки іпотечний кредит. Послуга надається для покриття кредитів на придбання і будівництво квартир, а також кімнат і часткою в квартирі. Процентна ставка встановлюється в індивідуальному порядку, а безліч вкладів в Альфа-банку під відсотки дозволяють розраховувати на суттєву допомогу в іпотеці.

Вимоги до позичальників і нерухомості

Отримати рефінансування в Альфа-банку може людина, яка досягла 20-річного віку (не старше 64 років на момент погашення) і має офіційний щомісячний дохід. Громадянство значення не має. Квартира, куплена в кредит, повинна мати кухню і санвузол. Будівля не має перебувати на обліку по постановці на капітальний ремонт або знесення.

Онлайн заява

Оформити онлайн-заявку на кредит готівкою в Альфа-банку можна на сайті компанії, так само як і заявку на рефінансування. Для цього на сторінці з умовами пропонується заповнення анкети з зазначенням паспортних, контактних та інших особистих даних. У разі схвалення заявки з потенційним позичальником зв’язується менеджер і запрошує в офіс для оформлення договору на рефінансування кредиту.

Порада: як оплатити кредит Альфа-банку через інтернет? Користуватися послугами банку віддалено можна не тільки за допомогою онлайн-заявок, але і за допомогою інтернет-банку. З його допомогою можна здійснювати платежі і перекази, а також отримувати актуальну інформацію про стан своїх рахунків.

Альфа-банк — рефінансування кредитної картки

Рефінансування кредитних карт Сьогодні не передбачається Альфа-банком. Але для того, щоб поповнити кредитну кару будь-якого банку, можна отримати вигідний кредит з низькою процентною ставкою на загальних стандартних умовах. Таким чином, дорогий кредит можна замінити більш дешевим.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Якщо трапляється таке, що оформлений кредит в банку виявляється занадто важким для бюджету, допомогти в тому, щоб зробити його більш дешевим, може рефінансування. На жаль, в Альфа-банку сьогодні можна оформити таку послугу тільки для іпотеки, але умови і вимоги для цього цілком доступні.

Ссылка на основную публикацию