Рефінансування кредитів, отриманих в інших банках

Сьогодні багато людей цікавляться, як законно не платити кредит, якщо платити нічим, які терміни давності щодо стягнення заборгованості по кредитах і т.д. Такий інтерес не випадковий, так як через кризу багато позичальників втратили роботу і, відповідно, постійного доходу. Нижче більш детально поговоримо про рефінансування, в яких випадках це робити вигідно, а в яких ні, куди краще звертатися і які потрібні будуть документи.

Рефінансування кредитів, отриманих в інших банках

Рефінансуванням називається отримання нового кредиту на більш лояльних умовах для часткового або повного погашення отриманого раніше. Отримати такий нову позику можна як у колишнього кредитора, так і в інших банках. Перший варіант не завжди здійснимо, так як не всі банки практикують програму рефінансування. У другому випадку клієнтові слід діяти за такою схемою:

 1. Зібрати необхідний пакет документів і оформити кредит в новому банку.
 2. Дочекатися, поки новий кредитор переведе необхідні кошти для погашення кредиту в старий банк.
 3. Якщо за старим кредитом була застава, тоді його слід перереєструвати на новий банк.
 4. Якщо сума нового кредиту перевищує залишок попереднього, тоді різницю можна використовувати на свій розсуд.
 5. Вносити щомісяця платіж згідно з договором на рахунок нового банку-кредитора.

У випадку з запорукою в період, коли буде відбуватися його перереєстрація на інший банк, позичальникові будуть нараховуватися відсотки за новим позиці за завищеною відсотковою ставкою, так як він буде беззаставними. Після переоформлення заставного майна умови кредитування будуть більш лояльні. Якщо рефінансування відбувається в одному і тому ж банку, тоді не потрібно переоформляти заставу, що дозволить заощадити час і гроші. Тому, якщо виникне питання «в якому банку краще взяти іпотеку», слід враховувати і можливість рефінансування, а не тільки занижені відсоткові ставки.

переваги рефінансування

 • Можливість отримати більш вигідні умови кредитування за рахунок зниження процентних ставок.
 • Можливість зменшити щомісячну виплату, а значить, і фінансове навантаження на сімейний бюджет, за рахунок збільшення терміну кредитування.
 • Можливість змінити валюту позики.
 • Можливість кілька діючих кредитів замінити на один.

Коли доцільно робити рефінансування в іншому банку?

Перед тим як перевести кредит в іншому банку, слід зважити всі «за» і «проти», тобто економія від зниження річної процентної ставки повинна перевищити витрати на оформлення та обслуговування нової кредитної угоди. Позичальнику необхідно уточнити ряд важливих деталей:

 1. Якою буде штраф за дострокове погашення кредиту, що діє.
 2. Які будуть фінансові втрати при оформленні нового кредиту в іншому банку.
 3. Яка буде різниця в процентних ставках і розмірах комісій.
 4. Чи діє мораторій на дострокове погашення кредиту.
 5. Чи є заборона на передчасний повернення боргу.

Останній пункт дуже важливий, тому що якщо дострокове погашення не передбачено договором взагалі, тоді рефінансувати кредит не вдасться. Якщо діє мораторій на передчасний повернення коштів, тоді доведеться дочекатися його закінчення.

Порада: не варто починати процедуру рефінансування в іншому банку, якщо різниця в ставках за попереднім і новим кредитам буде менше двох відсотків.

В якому випадку можуть відмовити в рефінансуванні кредиту в іншому банку?

У разі перекредитування позичальник проходить таку ж процедуру перевірки, як і зазвичай, тобто:

 • Банк перевіряє його платоспроможність. Підтверджених доходів клієнта повинно вистачити, щоб забезпечити собі гідне існування (покупка їжі, одягу, медикаментів, виховання дітей), оплатити комунальні платежі і своєчасно внести платіж по кредиту. Якщо у клієнта маленька заробітна плата, тоді у видачі нової позики можуть відмовити.
 • Банк перевіряє кредитну історію клієнта. Для цього робиться офіційний запит в Національне бюро кредитних історій. Якщо у клієнта раніше були проблеми з банками або є діючі прострочення, то, швидше за все, буде відмова у видачі нового кредиту. Тому дуже важливо вчасно вносити щомісячні платежі, щоб не зіпсувати собі кредитну історію. Щоб не допускати прострочень і штрафних санкцій в разі виникнення фінансових проблем, можна швидко позичити гроші у знайомих або родичів або в МФО «Бистроденьгі».

Банк Москви — рефінансування кредитів інших банків

Зовсім недавно керівництво Банку Москви заявило про нову програму рефінансування. Відповідно до неї, клієнти інших банків можуть перевести кредит в Банку Москви на більш вигідних умовах. Можна буде об’єднати в один споживчі кредити, іпотеку і борги по картах. При цьому не має значення валюта кредиту. При рефінансуванні кредиту в Банку Москви буде проведено перерахунок у національну валюту за чинним офіційним курсом. Ставка по продукту складе 15,9%. Термін об’єднаного кредиту — не більше семи років. Максимальна сума нового кредиту не повинна перевищити три мільйони рублів. Допускається, що частина коштів піде на погашення заборгованості за діючим кредитом в іншому банку, а частина може стати новою позикою. Кредит в іншому банку повинен бути виданий хоча б півроку назад і більше, щоб можна було оцінити, чи були прострочення чи ні. Відповідно, якщо були, тоді вони повинні бути незначні, інакше буде відмова в новий кредит. Для того щоб рефінансувати кредит в Банку Москви, необхідно буде пред’явити договір за діючими позиками з інших установ.

Рефінансування кредитів інших банків в МКБ

Умови рефінансування кредитів, виданих сторонніми банками, такі:

 • Річна процентна ставка в національній валюті — від 16%.
 • Максимальний термін кредитування не повинен перевищувати 15 років.
 • Максимальна сума позики — 2 млн. Рублів.

Пакет документів, необхідний для рефінансування кредиту іншого банку в МКБ:

 1. Довідка про поточний стан позики.
 2. Заява на дострокове погашення кредиту.
 3. Копія договору кредиту, що діє.
 4. Реквізити стороннього банку-кредитора.
 5. Номер рахунку позичальника в сторонньому банку.

Програма рефінансування в Ощадбанку

Перекредітація в Ощадбанку на увазі наступні умови:

 • Ставка від 15,9% в рік. Можливе зниження цієї цифри після підтвердження повного погашення кредитів в сторонніх банках.
 • Термін кредитування — від трьох місяців до п’яти років.
 • Кредит видається в національній валюті.
 • Сума позики не повинна перевищити один мільйон рублів.
 • Мінімальна сума позики — 15 тисяч рублів.
 • Застава надавати не потрібно.
 • Розмір комісії за оформлення нової позики дорівнює 0%.

В даному випадку можливо взяти кредит в Ощадбанку без довідки про доходи. Для цього потрібно:

 • Підготувати необхідні документи.
 • Заповнити анкету на кредит.
 • Передати всі вище перераховане в Ощадбанк.
 • Дочекатися ствердної відповіді.

Рішення за запитом на рефінансування кредитів сторонніх банків приймається протягом двох робочих днів.

Перекредітація в Райффайзенбанку

Програма рефінансування в Райффайзенбанку на увазі отримання більш вигідних умов кредитування по іпотеці. Перекредітація можлива буде на наступних умовах:

 • Кредит видається в національній валюті.
 • Максимальна сума іпотечного кредиту за програмою рефінансування іпотеки в інших банках складе 26 млн. Рублів, проте вона не повинна перевищувати 85% від ринкової вартості заставного майна.
 • Мінімальна сума іпотечного кредиту за програмою рефінансування іпотеки в сторонніх банках складе для Москви і Московської області 800 тисяч рублів, для інших регіонів — 500 тисяч рублів.
 • Максимальна сума кредиту за програмою рефінансування позик на будь-які цілі інших банків складе 9 млн. Рублів.
 • Мінімальна сума кредиту за програмою рефінансування позик на будь-які цілі сторонніх банків для Московського регіону складе 800 000 рублей, для інших областей Росії — 500 000 рублів.
 • Термін нового кредиту при рефінансуванні іпотеки з іншого банку складе 1-25 років.
 • Термін нової позики при рефінансуванні кредиту на будь-які цілі сторонніх банків складе 1-15 років.
 • Комісія за видачу позики не передбачена.
 • Обов’язково надання заставного майна.
 • Річна процентна ставка — від 11%.

Рефінансування кредитів сторонніх банків в ВТБ24

ВТБ24 пропонує всім бажаючим перевести кредит з фіксованою ставкою 15%. Мінімальна сума нового кредиту становить сто тисяч рублів, максимальна — три мільйони рублів. Кредит видається на термін від півроку до п’яти років. Можливе об’єднання до дев’яти незакритих кредитів і кредитних карт в один загальний займ. Клієнти, які мають хорошу кредитну історію, 100% отримають схвалення на рефінансування в ВТБ24. Можливе отримання кредиту на будь-які цілі.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Рефінансування — це хороший шанс перевести кредит на більш вигідних умовах в іншому банку. Можливе об’єднання відразу декількох діючих споживчих кредитів, іпотек і кредитних карт в один займ. Схема перекредитування проста. Підвищить шанси на схвалення нового кредиту високий кредитний рейтинг позичальника і його стабільний офіційний щомісячний дохід, тому при рефінансуванні дуже важлива репутація клієнта і хороший заробіток.

Ссылка на основную публикацию