Рефінансування іпотеки інших банків — кращі пропозиції 2016

На сьогоднішній день, коли в країні не найсприятливіша економічна обстановка, ставки по іпотечному кредитуванню, як і за іншими банківськими програмами, стали стрімко зростати. Але так як деяким громадянам нашої країни терміново необхідно житло, їм нічого не залишається робити і вони погоджуються з найбільш вигідними на даний період пропозиціями від банків. Після оформлення договору позичальники починають шукати всілякі способи, щоб зменшити розмір оплати. Тут і приходить на допомогу програма з рефінансування іпотеки. Дана програма стає дедалі популярнішим. Але що ж являє собою рефінансування іпотеки?

Що таке рефінансування іпотеки?

Рефінансування іпотеки — це процедура, при якій позичальник оформляє нову позику з метою погасити вже наявний борг по іпотеці. Обов’язковою вимогою є те, що умови за новим позиці повинні бути вигідніше, ніж умови по вже взятому іпотечному кредитуванню.

Зазвичай позичальники прагнуть провести процедуру рефінансування, якщо виявили у інших банків хороші пропозиції по кредиту і привабливі річні процентні ставки.

Також позичальник звертається до процедури рефінансування, якщо банк відмовив йому в проведенні процедури реструктуризації (процедура, при якій в складний період у позичальника банк пропонує змінити деякі умови в договорі на більш вигідні).

Порада: якщо вам здається, що умови вашої іпотеки недостатньо вигідні, періодично перевіряйте пропозиції по кредитах від інших банків.

Чи є вигода в процедурі рефінансування?

Якщо вдасться знайти більш вигідну пропозицію у будь-якого банку (зазвичай вигідні пропозиції можна знайти у великих банків, таких як ВТБ, Сбербанк), то, без сумніву, дана процедура виявиться вигідною. Вийде змінити процентну ставку, зменшити щомісячний платіж і переплату.

У разі, якщо більш вигідну пропозицію по кредиту знайти не виходить, дана процедура втрачає весь свій сенс.

Порада: якщо ви військовий і у вас є можливість скористатися умовами військової іпотеки, не втрачайте цю можливість.

Те ж саме стосується батьків, які мають право розпоряджатися материнським капіталом, при можливості погасіть іпотеку за рахунок материнського капіталу.

Що необхідно для проведення рефінансування іпотеки?

На жаль, навіть у сьогоднішній час не дивлячись на всю популярність іпотечного рефінансування, деякі банки пропонують можливість скористатися даною програмою. Багато банків вважають, що, проводячи такі процедури, вони йдуть на великі ризики, тому дуже відповідально підходять до перевірки рівня доходів позичальника, який звернувся за проведенням даної процедури.

Фінансові організації повністю перевіряють кредитну історію позичальника. Якщо вони знайдуть там хоч щось, що їм може не сподобатися, позичальникові буде відмовлено в рефінансування іпотечного кредитування.

Для того щоб позичальникові схвалили проведення рефінансування, у нього не повинно бути жодного простроченого платежу. Також позичальник зобов’язаний надати в банк договір по вже наявному боргу і всі необхідні документи для оформлення нового іпотечного кредиту.

Також обов’язковою умовою є те, що наявне іпотечне кредитування має бути оформлено понад 20 місяців тому.

Рефінансування іпотеки в ВТБ24 в 2016 році

ВТБ24 — один з найбільших банків в Російській Федерації. Які ж умови по рефінансуванню в 2016 році пропонує даний банк своїм клієнтам?

Після подачі заявки на проведення рефінансування банк обіцяє повідомити своє рішення протягом 5 днів. Позичальникові доведеться докласти зусиль і переконати банк у погіршенні свого фінансового становища.

ВТБ24 пропонує задоволеного вигідні умови. Наприклад, їх ставка починається від 13,5%. Максимальна сума кредиту становить близько 5 000 000 рублів. Борг можна буде погасити достроково.

Якщо ви ставите питанням — чи можна взяти іпотеку без початкового внеску, то вам варто звернутися в ВТБ24, там вам запропонують відмінні варіанти для вирішення цього питання.

Рефінансування іпотеки в Россельхозбанке в 2016 році

На превеликий жаль, Россельхозбанк в 2016 році закрив програму з рефінансування іпотек. Але банк пропонує скористатися споживчими кредитами на привабливих умовах. Також в Россельхозбанке представлена ??іпотека з хорошими умовами і кредити малому бізнесу без застав і поручителів.

Кращі пропозиції 2016 року по рефінансуванню в інших банках

  1. Банк Москви надає пільги бюджетним працівникам. Але обов’язково необхідна людина, яка готова поручитися за позичальника. Відсоткова ставка приблизно від 12%. Максимальний термін іпотеки до 30 років. Розмір кредиту не перевищує 3 000 000 рублів.
  2. Також вигідну пропозицію є у найбільшого банку Російської Федерації — Ощадбанку. Ставки починаються від 13,75%. Додаткові подробиці і список документів для іпотеки в Ощадбанку ви можете дізнатися за телефоном у консультанта.

Рефінансування іпотеки — вигідна процедура, якщо знайти хороші пропозиції від інших банків. Без потреби не варто вдаватися до такої програми. Якщо у вас важка фінансова ситуація, краще напишіть заяву на реструктуризацію кредиту в банк, якому ви повинні. Поясніть всю ситуацію і, можливо, співробітники підуть вам назустріч.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Рефінансування не вирішує проблему заборгованості — незважаючи на розмір боргу, ви все одно будете повинні, тільки вже іншого банку.

Ссылка на основную публикацию