Радіесс в вилиці: фото до і після, дія, проведення, рекомендації, результат

Визначальними факторами стану і зовнішнього вигляду шкіри є кількість в її структурі еластину і колагену.

Ці речовини підтримують пружність тканин і створюють певну форму овалу обличчя. Але з віком кількість еластину з колагеном в тканинах організму йде на спад, що призводить до появи зморшок і в’ялості шкірних покривів.

Зупинити цей процес не вдалося ще нікому, а от повернути особі привабливого вигляду можуть спеціально призначені для цього препарати, в тому числі і філлер Радіесс.

Трохи про препарат

Відомий філлер косметологів порівняно давно, вже близько 20 років. У 1995 році наповнювач Радіесс презентувала американська компанія BioForm Medical, і спочатку препарат призначався для використання в стоматології та хірургії з косметичною метою, при убутку обсягів м’яких тканин.

Зараз філлер поставляється німецьким концерном Merz, а сам препарат використовується в косметології для пластики контурів особи.

Наповнювач, завдяки своїм «неабияким» якостям, заслужено завоював популярність серед професіоналів косметологів і клієнтів салонів краси.

Хімічний склад коректора надзвичайно простий і представлений тільки двома інгредієнтами, однак, результат вражає:

 • Гідроксиапатит кальцію — активний компонент наповнювача. Препарат штучно синтезований і ідентичний за складом і властивостями кісткової тканини людини.

  Тому виникнення алергічної реакції або відторгнення мінімізовано. Препарат має властивість регулювати фосфорно-кальцієвий обмін в тканинах організму, а також стимулювати вироблення волокон колагену.

 • Гель виконує допоміжну функцію. Має водну основу. Транспортує активний інгредієнт. Для людини абсолютно безпечний. Протягом місяця філлер самостійно виводиться з організму.

Дія

Ін’єкції Радіесс мають свої особливості. Дія препарату відбувається в два етапи:

 1. Перший етап — це механічне заповнення утворилися складок і пустот на вилицях за допомогою гелю. Тривалість такого періоду короткочасна, так як гель починає розпадатися вже через два тижні і створюється враження, що дія препарату закінчилося.

  Посилює враження від корекції і той факт, що з’являються ділянки нерівномірного розподілу філлера під шкірою. Результат візуально погіршується, але ненадовго.

 2. Другий етап. За цей час гель під шкірою повністю розпався, а під впливом гідроксиапатиту кальцію відбулося формування власних колагенових волокон, які в подальшому сприяють тривалому збереженню нової форми скул.

переваги

Так що ж сприяє такому попиту клієнтів на пластику із застосуванням Радіесс:

 • мінімум протипоказань;
 • тривалий ефект, до 3 років. Збереження результату безпосередньо залежить від індивідуального рівня здоров’я пацієнта і впливу факторів зовнішнього середовища;
 • процедура проста у виконанні. Довгої реабілітації не потрібно;
 • Радіесс в організмі розпадається на всі сто і видаляється через видільні органи.
 • повна біологічна сумісність з тканинами людини;
 • висока безпека.

недоліки

З недоліків препарату, можна відзначити лише наявність деяких протипоказань.

Також може спостерігатися незначне погіршення естетичного результату через два — три тижні після маніпуляцій, яке незабаром зникає.

показання

Використовуючи ін’єкції Радіесс, можна скорегувати, а точніше підняти зону скул. Ще цю область називають «трикутником краси».

З віком під дією сили тяжіння м’які тканини в виличної частини обличчя опускаються, приймають низьке положення і обличчя виглядає більш плоским. Такі зміни здатні візуально підкреслити вік і додати ще кілька років.

Протипоказання

Філер Радіесс має хорошу репутацію. За багаторічну історію його використання серйозних ускладнень не було відзначено.

Перешкодами до застосування препарату можуть бути:

 • індивідуальна реакція на компоненти препарату;
 • будь-які шкірні патології;
 • цукровий діабет;
 • порушення згортання крові;
 • період вагітності та годування дитини;
 • психічні захворювання;
 • будь-які інфекційні захворювання в гострій фазі.

підготовка

Процедура не вимагає особливих підготовчих заходів:

 1. В першу чергу потрібно визначитися з вибором клініки і лікаря.
 2. З’явитися на прийом до лікаря, і на бесіді докладно викласти свої бажання.
 3. Якщо при огляді не виявлено протипоказань до проведення процедури, лікар приймає рішення про виконання маніпуляції при першому відвідуванні або призначити час проведення процедури.
 4. При необхідності спеціаліст може призначити консультацію фахівців загального профілю або направити на аналізи.
 5. За 7-10 днів до процедури рекомендується припинити застосування препаратів, що впливають на згортання крові.

проведення


Контурна пластика скул не відноситься до хірургічних методів. Це ін’єкційна процедура омолодження.

Всі маніпуляції проводяться в амбулаторних умовах, часто без анестезії:

 1. Пацієнт зручно розташовується в процедурному кріслі.
 2. Лікар кілька разів обробляє шкіру обличчя дезінфікуючими розчинами, особливо приділяючи увагу виличним зонам.
 3. Використовуючи медичний маркер, доктор відзначає лініями зону корекції і точку уколу, при цьому позначається і кінцева точка введення препарату.
 4. Маніпуляція практично безболісна, але за бажанням пацієнта може бути проведено поверхневий знеболювання шкірних покривів анестезуючу кремом, який наноситься на місце уколу за 20 хвилин до початку сеансу.
 5. Стерильним шприцом робиться прокол глибоко під шкіру до кістки і вводиться філлер Радіесс в зазначену область ретроградно — віяловим способом. Тобто через одну точку розподіляється в потрібній області. Така методика дозволяє наносити меншу травму і в подальшому уникнути утворення гематом.
 6. Закінчивши ін’єкцію, лікар повторно обробляє скуловую область антисептиком, і через шкіру масажними рухами надає гелю потрібну форму.
 7. Всі описані дії повторюються з іншого боку.

реабілітація

Після введення Радіесс, є нескладні деякі правила, дотримання яких прискорює процес загоєння ранок в місцях проколів:

 1. Після уколів можуть з’явитися невеликі набряки в виличної області, щоб швидше їх позбутися рекомендується в перший день періодично прикладати до місць ін’єкцій лід в пакетиках на 3-5 хвилин.
 2. Протипоказано застосування засобів, що розріджують кров — аспірину, ібупрофену, вітаміну Е, риб’ячого жиру і так далі, а також алкоголю.
 3. Протягом тижня потрібно виключити користування косметичними засобами, щоб уникнути інфікування місць уколів.
 4. Перед виходом на вулицю необхідно закривати обличчя від сонця капелюхом, окулярами.
 5. Уникати будь-яких теплових процедур протягом двох тижнів.
 6. Після закінчення процедури до сну повинно пройти не менше 6 годин.
 7. Спати рекомендується на спині. Подушка повинна бути м’якою.
 8. На деякий час варто утриматися від продуктів, що вимагають ретельного пережовування.
 9. Важкі фізичні навантаження слід обмежити на два тижні.

знімки пацієнтів

можливі ускладнення

Відсоток розвитку небажаних наслідків після введення Радіесс мізерно малий, він згідно зі статистикою не перевищує 5%.

Але іноді ускладнення можуть проявитися у вигляді:

 • сильні больові відчуття;
 • можлива мікротравма судин, це в подальшому проявляється у вигляді гематом, які зникнуть через 3 дня;
 • набряклість — звичайна реакція організму на введення чужорідного тіла, спадає через 2-3 дня при застосуванні холодних компресів;
 • запальні процеси. Це ускладнення проявляється, якщо процедура виконувалася з порушенням правил асептики, наприклад, вдома або непрофесіоналом;
 • випинання і просвічування гелю через шкіру, при занадто поверхневому введенні.

Міграція або зсув філлера в сусідні області поїсть статися при глибокому введенні філлера. Виправляється хірургічним способом.

прогноз

Препарат Радіесс чудово підходить для контурної пластики виличної області особи, так як має високу в’язкість, йому легко надати будь-яку форму.

Це єдиний і унікальний філлер, що дозволяє заповнювати втрачені тканини в значних обсягах в області вилиць, так як введення коректора проводиться на скуловую кістка.

Нова форма скул формується, з огляду на анатомічні особливості особи. Результат виглядає природним.

Позитивні зміни зовнішності пацієнт може бачити вже в кабінеті лікаря. Остаточно оцінити результат можна, через місяць після ін’єкцій.

Зазвичай пластика проводиться в одне відвідування і має довгостроковий, хороший результат.

Про що треба знати

При вирішенні скористатися уколами Радіесс, потрібно знати:

 1. Наповнювач призначений тільки для використання після досягнення 35-річного віку.
 2. Для додання обсягу губ Радіесс не застосовують, для цього краще підходять філери, що мають в складі гіалуронову кислоту.
 3. Доцільність повторного введення препарату визначає тільки фахівець. Часто таке питання виникає, через 2 або 4 місяці.
 4. Іноді хорошого ефекту можна досягти, застосувавши кілька різновидів філерів. Як показує практика, таке поєднання дає можливість значно поліпшити стан шкіри і продовжити отриманий результат. Рішення в цій ситуації приймає тільки косметолог.
 5. Процедура за часом займає від 15 до 40 хвилин. На тривалість маніпуляцій завжди впливають розміри ділянки, який підлягає обробці, а також кваліфікація і практичний досвід лікаря.

Потрібно пам’ятати про дотримання деяких обмежень в звичайному житті після проведення контурної пластики. Правила нескладні, але необхідні.

аналоги

Радіесс настільки отримав високу оцінку серед фахівців і клієнтів косметологічних клінік, що можна впевнено сказати — аналогів у нього немає. Зараз це найоптимальніший і біосумісний матеріал для корекції скул.

Але існують деякі продукти зі схожими якостями:

 1. Ювідерм
 2. Белотеро
 3. Радіанс
 4. Рестилайн
 5. Ботокс
 6. Еловенс
 7. Теосіаль
 8. Лаеннека

У відео представлена ??техніка введення Радіесс в вилиці.

Відгуки

Препарат для контурної пластики Радіесс популярний серед косметологів і їх клієнтів. В інтернеті є велика кількість відгуків про позитивні результати його використання.

Є й невеликий відсоток клієнтів, яких результат не задовольнив. Найчастіше це пов’язано з тим, що були проігноровані протипоказання або процедура виконувалася нефахівець.

Ви також можете висловити свою думку про препарат в коментарях до цієї статті.

Ссылка на основную публикацию