Прибрати друге підборіддя: операція, ціна, хід дій і альтернативні методики

Друге підборіддя спотворює, робить непривабливим і негармонійним особа цілком привабливих людей. Причому, він може з’явитися не тільки у огрядних людей, а й у молодих, струнких дівчат і юнаків.

Такий недолік породжує комплекси і невдоволення своєю зовнішністю. Людина весь час боїться опинитися в невигідному ракурсі, нервує і намагається взяти потрібну позу, щоб приховати неприємний недолік.

Сьогодні існує величезна кількість методик, які допоможуть позбутися від подібного естетичного вади. Розберемо причини появи другого підборіддя і сучасні способи усунення дефекту.

причини появи

Лікарі визначають цей дефект, як скупчення м’яких жирових тканин в області нижньої щелепи.

Причиною його появи може стати:

 • спадковий фактор. Розпитайте батьків, ознайомтеся з фотографіями родичів. Якщо такий недолік має місце в роду, то, швидше за все, у вас він з’явився саме з цієї причини;
 • особливості будови нижньої щелепи. Наприклад, якщо щелепу занадто маленька і нерозвинена, коротка шия, неправильний прикус;
 • відкладення жиру. Ділянка між підборіддям і шиєю найвразливіша, на ньому легко накопичуються жирові клітини під час набору ваги, і дуже важко йдуть в процесі схуднення;
 • вікові зміни. З роками колаген та еластин руйнуються, шкіра шиї і підборіддя стає менш пружною, провисає, з’являється «індича шия»;
 • гормональний збій. При нестачі або надлишку гормонів під час вагітності або в період клімаксу, формування адипоцитів відбувається прискореним темпом;
 • ендокринні захворювання — гіпотеріоз, тиреотоксикоз, цукровий діабет;
 • неправильна постава. Якщо людина сутулиться або використовує високу подушку уві сні, то кров в області шиї погано циркулює. І це теж може призвести до відкладення жиру в області підборіддя.

Який із способів боротьби проти другого підборіддя вибрати, залежить від правильного визначення першопричини дефекту.

Випадків, коли дійсно необхідно оперативне втручання не дуже багато, найчастіше можна обійтися альтернативними методами.

Протипоказання до хірургічного втручання

Хірургічну операцію не можна робити людям:

 • хворими на онкологічні захворювання;
 • діабет;
 • тим, у кого погано згортається кров;
 • виявлено СНІД;
 • туберкульоз;
 • ниркова недостатність та інші захворювання, що проходять в гострій формі.

техніка проведення

І хоча хірургічна операція вважається найбільш радикальним методом, вона є і найбільш результативним.

Вдаватися до такого способу видалення другого підборіддя варто, коли всі інші методи були нерезультативними.

Щоб операція пройшла успішно, до неї потрібно підготуватися. Для початку пацієнт повинен пройти наступні дослідження:

 • загальний і біохімічний аналіз крові і сечі;
 • флюорографію;
 • електрокардіограму;
 • аналіз на ВІЛ, гепатит, згортання крові;
 • визначення групи крові і резус-фактора.

Людині незадовго до операції потрібно відмовитися від шкідливих звичок, перестати вживати ліки, які впливають на згортання крові, не їсти жирну і калорійну їжу, а також дотримуватися солі дієту.

Операція може проводитися двома способами:

 1. Лікар робить надрізи в зоні вушних раковин, вводить тонкі канюлі, за допомогою яких відкачується жир. Іноді можуть надрізи виробляються і в підщелепної області. В кінці операції вони вшиваються косметичними швами і з часом стають непомітними.
 2. Розрізи робляться в порожнині рота. Плюс в тому, що на шкірі не залишається ніяких слідів. Але метод вимагає точного дотримання всіх лікарських приписів в післяопераційний період. Інакше можуть виникнути серйозні запальні процеси в роті.

За часом операція займає 30-40 хвилин.

реабілітація

Після хірургічних маніпуляцій на шию накладають тугу, що розтягується пов’язку, яка запобігає набряки. Спати пацієнта укладають на високі подушки. А через 3 дні лікар знімає шви. Реабілітація зазвичай займає 2 тижні.

Під час відновного періоду необхідно уникати фізичних навантажень, не відвідувати лазні, сауни, басейни і пляжі, носити компресійну пов’язку.

Їду треба вибирати м’які, що не викликає хворобливих відчуттів. Особливо це стосується пацієнтів, яким проводилося видалення надлишків жирової тканини через ротову порожнину.

Також таким пацієнтам необхідні буде полоскати рот і обробляти місце операції антисептичними розчинами.

Оцінити результати можна через кілька днів, коли спадуть набряки, а повністю насолодитися підтягнутими формами можна, тільки через 3 місяці.

Утворився новий контур підборіддя, зберігається тривалий час — близько 10 років. А якщо людина буде правильно харчуватися, відвідувати сеанси масажу, займатися спортом, ефект може тривати все життя.

можливі ускладнення

При оперативному способі позбавлення від другого підборіддя можуть з’явитися ускладнення наступного типу:

 • набряк в області шиї. Це найбільш поширене, але і зрозуміле явище, адже відбулося серйозне травмування тканин. Набряк проходить протягом тижня. А якщо носити спеціальну пов’язку, то він зникне за 3 дні;
 • шкіра втрачає чутливість. Таке ускладнення може виникнути, якщо хірург зашкодить нервові закінчення;
 • кровотечі. Виникають при поганій згортання крові у пацієнта або зачіпанні лікарем судин. Як наслідок — розвиток анемії;
 • інфікування. Найнебезпечніше ускладнення. Інфекцію можна занести як під час операції, так і під час перев’язок.

Якщо з ранок йде гній, не спадає температура, пацієнт скаржиться на слабкість і озноб, то, швидше за все, відбулося інфікування. Лікар призначає курс антибіотиків і промивання ранок протимікробними препаратами.

інші способи

Позбутися від недосконалості можна не тільки, вдаючись до хірургічного втручання, але і безопераційним техніками.

Платізмопластіка

Платізма — м’яз, яка знаходиться на шиї, прямо під підборіддям. Згодом вона слабшає, розтягується і веде до появи другого підборіддя. Операція по виправленню цього дефекту називається платізмопластікой.

Під час хірургічного втручання лікар натягує платізма і фіксує її в цьому положенні. Операція може проводитися:

 • по медіального методу, коли тканина м’язи витягають назовні;
 • по латерального методу — м’яз витягується до передньої частини шиї.

Платізмопластіку часто поєднують з ліпосакції зони підборіддя.

Радіочастотний термаж особи (Радіохвильової RF ліполіз)

Це безопераційний вид корекції. Через шкіру пропускаю струм високої частоти або впливають на неї електричним полем.

Тканина нагрівається, колагенові волокна стискаються і деформуються. Це дає поштовх до синтезуванню нового колагену, який заміщає деформований. Шкіра підтягується, повертається її пружність і еластичність.

 ін’єкції

Дізоксіхолевая кислота, яка вводиться безпосередньо в область жирових скупчень, сприяє розщепленню жиру.

Він згодом виводиться з організму природним шляхом. Роблять кілька уколів препаратом на відстані 1 см один від одного.

ліпосакція

Суть процедури в вакуумному відсмоктуванні жирових відкладень. Інструмент, за допомогою якого відкачується жир, називається канюлею.
Класична

Найстаріший спосіб ліпосакції. В жирові відкладення вводяться через спеціальні надрізи канюлі. Вони в свою чергу з’єднані з апаратом, який забезпечує їх негативним тиском.

Метод травматичний, і в даний час майже не застосовується. Часто при процедурі зачіпаються нервові закінчення і кровоносні судини.

В результаті формується груба рубцева тканина під шкірою і нерівності на її поверхні.

Хід ліпосакції другого підборіддя дивіться у відеоматеріалі.

Тумесцентная

Найпоширеніший і популярний метод. Складається з наступних етапів:

 1. У зону жирового депо вводиться розчин Кляйна — 0,9% хлористий натрій, лідокаїн і адреналін.
 2. Розчин розсовує жирову тканину, а адреналін викликає звуження судин.
 3. Вводяться канюлі невеликого діаметра, підключені до вакуумного насоса, які і витягають жир.

Шприцева

Ця техніка дієва, коли жирові складки на підборідді виражені слабо. Шприц створює негативний тиск і відбувається відкачка небажаних відкладень.

Така технологія при всій її простоті, дозволяє домагатися відмінних результатів — зона шиї і підборіддя стає дуже привабливою і буквально молодіє на очах.

лазерна

При лазероной ліпосакції хірург робить проколи в області вух. Через них вводиться особливий світловод і канюлі. Жирові відкладення руйнуються за допомогою лазера.

Потім, в рідкому стану за допомогою вакуумного апарату, до якого підключені канюлі, виводяться з організму.

Крім позбавлення від жиру, спостерігається і хороший ліфтинговий ефект — шкіра пружна і еластична.

ультразвукова

Спомощью ультразвукових хвиль відбувається розщеплення жиру, згодом він перетворюється в емульсію.

Лікар видаляє її за допомогою довгих і еластичних канюль. Розрізи робляться в порожнині рота. Іноді лікар може зробити проколи в зоні підборіддя.

LPG-масаж

Цей масаж називають ще вакуумно-роликовим. Спеціальна насадка апарату здійснює механічний вплив на проблемну зону.Она захоплює шкіру 4-16 разів в секунду.

В результаті ефективно розбивається жировий прошарок, і шкіра стає підтягнутою і молодою.

електронне липомоделирование

На допомогу в боротьбі з адипоцитами приходить електричний струм високої частоти. Як і в попередніх способах відкачують рідкий жир через тонкі еластичні трубочки.

Травматичність мінімальна, так як для введення канюль потрібні лише невеликі проколи. Після процедури клітини насичуються киснем, покращується метаболізм.

 мезотерапія

Дуже популярна процедура. У підшкірну клітковину вводиться філлер з гіалуроновою кислотою і вітамінні мезораствори.

Після процедури підвищується пружність шкіри і поліпшується її тургор, зникає провисання і вікові ознаки. Звичайно потрібно не менше 10 процедур.

Відчути перші результати можна через 5 сеансів.

ионофорез

На зону другого підборіддя діють мікроструми або імпульсний струм. При цьому під шкіру вводяться препарати, які розщеплюють жир.

Зміни можна помітити відразу, але більшої ефективності можна добитися через 8 процедур. В цьому випадку не робляться проколи, і шкіра ніяким чином не пошкоджується.

Стек гілок ліфтинг

При даній методиці під шкіру імплантують нитки. Вони фіксують проблемні зони і сприяють посиленому синтезу колагену в організмі.

Використовуються розсмоктуються нитки — полімолочной, мезоніті, і не розсмоктуються — золоті.

У першому випадку ефект триває від півтора до двох років. Більш ефективними і мають тривалий результат є золоті нитки. Їх термін служби 3 роки.

У відео дивіться, як прибирають друге підборіддя за допомогою 3D мезонітей.

вартість

вид методики

Ціна в рублях

Платізмопластіка

 від 7000

Радіочастотний термаж особи

 від 2500 до 20 500 Труднощі

лазерна ліпосакція

 Від 50 000

Стек гілок ліфтинг

 ціна однієї мезоніті від 2500 рублів, потрібно як мінімум 6 ниток.

ионофорез

 від 700

мезотерапія

от 2000

електронне липомоделирование

від 12000

LPG-масаж

Від 6000 рублів

Відгуки

Позбутися від другого підборіддя не так вже й складно. Сучасна косметологія і медицина пропонує широкий арсенал методик для боротьби з ним.

Яку з них ви б обрали? Який вже скористалися? Залишайте свої коментарі та корисні поради до теми, діліться своїм досвідом набуття ідеальної шиї і лінії підборіддя.

Ссылка на основную публикацию