Прибирання будинку, секрети домогосподарки

Наведення порядку в домі — це не вдячна праця, особливо їли в будинку живуть маленькі діти або величезна сім’я. Не встигла жінка закінчити прибирати, як вже потрібно починати все з початку і таке відчуття, що це не закінчується ніколи, підтримувати чистоту, видається не здійсненним завданням. Потрібно якось полегшити цей неприємний процес, як прибирання будинку, секрети домогосподарки, які були перевірені, а так само вдосконалені, не одним поколінням господинь, вони допоможуть вам.Однім з головних секретів домогосподарок з прибирання будинку, є рівномірний розподіл навантаження на всі або декілька днів тижня.

Пам’ятайте, не потрібно звалювати всю роботу на один день, особливо на вихідний. Набагато ефективніше буде виділити 3-5 днів, скласти графік прибирання, витрачати по 30-40 хвилин на наведення порядку в доме.Как зробити прибирання вдома, секрети домогосподаркам якими поділиться люди, які знають толк у цій справі.
Ось основні з них, дотримуйтеся їх, ви відчуєте, як прибирання в будинку, за допомогою секретів для домогосподарок, перетворюється в захоплююче заняття, а не в важка щоденна праця.

Що потрібно зробити, що б в будинку була чистота

 1. Складаємо план прибирання. Коли то в нас на підприємстві працювала прибиральниця за договором, до її договором на місяць було задано обсяг роботи в формі таблиці.
Наприклад: протирати пил — 1 раз в тиждень, вологе прибирання — щодня, помити вікна — раз на місяць. Ось і я керуюся подібною схемою, розписала, що і з якою періодичністю потрібно робити, зробила в формі таблиці.
2. Не звалюємо всю прибирання на один день, краще займатися прибиранням протягом усього тижня, по 30 хвилин, ніж витрачати весь вихідний і цілий день бігати з ганчіркою і пилососом.
3. Намагаємося прибирати, коли немає нікого вдома. Коли ви самі вас ніхто не відволікає, відповідно, ви нікому не заважаєте, швидше впораєтеся з прибиранням. Якщо цей пункт виконати не реально, то тоді зовсім не беріть його до уваги.
4. Пройдіться і розставте все на свої місця. Візьміть собі за правило, кожна річ після використання, завжди повинна лягає, на своє місце. Привчіть себе і свою сім’ю і ви побачите як розкиданих по всіх кутках речей і речей які лежать не на своєму місці стане менше.
5. Поступово, не поспішаючи, позбавляйтеся від мотлоху і не потрібних речей. За один день або один тиждень з цим завданням не впорається. Це завдання потрібно робити не поспішаючи і поступово. Наприклад, 2 полички шафи за тиждень. Викидайте старі і непотрібні речі безжально. Можливо, у вас вийде їх кому то віддати або подарувати і ви зробите аж дві добрі справи, звільніть місце в шафі і зробите кому то приємно, у вигляді подарунка.
6. Використовуйте сучасні гаджети.
7. Не потрібно відмовлятися від допомоги чоловіка, дітей. Це здорово коли вони беруть активну участь і допомагають мамі і дружині прибирати будинок. Черговий секрет полягає в тому, щоб правильно мотивувати своїх оточуючих, що б вони з легкістю допомагали вам. Але про це ми поговоримо в наступній темі.

Ссылка на основную публикацию