Препарати для сушки тіла: сповідь професійного бодібілдера про те, як сушаться профі

Сучасні бодібілдери навчилися не тільки набирати неймовірну м’язову масу в центнера півтора, яка і не снилася мастодонтам з епохи натурального бодібілдингу, але і досягати колосально висушеного м’язового рельєфу …

Цікаво як?

Вже ні для кого не секрет, що в обох випадках — не без допомоги фармакології.

Список препаратів для сушки тіла і набору маси, на яких вирощується м’ясо сучасного професіонала, включає кілька десятків важко вимовляються назв, вселяють підсвідомий страх.

Всякий розумна людина при вигляді такої кількості препаратів в аптечці щиро б поспівчував його власникові з властивою в подібних випадках безсловесної тактовністю: «як же серйозно хворий, має бути, людина, яка все це приймає …»

Нижче ми наводимо сповідь анонімного IFBB професійного бодібілдера про те, як влаштований бодібілдинг зсередини, про препарати для сушки тіла.

Сушка тіла в професійному бодібілдингу: погляд зсередини

Коли мова йде про сушіння в бодібілдингу, то її можна умовно розділити на два напрямки: природні методи (кардіо, дієта) і використання фармакології.

Немає потреби пояснювати, що ефективніше і що дає менше наслідків для здоров’я .. але потрібно розуміти, що препарати для сушіння не є абсолютною панацеєю і навіть професіонали зобов’язані дотримуватися спеціальний режим тренувань і харчування, без яких висушити організм до рекордно низького відсотка жиру неможливо.

Сушка тіла до того рівня, який ми сьогодні бачимо у тих, що змагаються бодібілдерів на сцені, вимагає колосальних зусиль .. Ти будеш виснажений, голодний, убогий і постійно задавати собі питання: «На якого дідька тобі все це ???»

Калорійний дефіцит .. велика кількість кардіо .. огидні психічні побічні ефекти від прийому фарми — мало приємні ефекти сушки. В цьому немає нічого привабливого, іноді ти відчуваєш біль і втому від усього цього … Не кожен може винести є одну і ту ж їжу кожен раз, займатися кардіо, коли рівень енергії тож у нижній позначки і ти відчуваєш, що стаєш слабкіше в залі з кожним днем дієти ..

Інша сторона сушки — чим ближче день змагань, тим більше змінюється твоє тіло. Є щось захоплююче в тому, щоб прокидатися щоранку і бачити в дзеркалі більше деталей рельєфу, ніж вчора. В кінці кожного тижня, відчуваючи себе виснаженим, розбитим і голодним, ти усвідомлюєш, що нарешті пройшла ще один тиждень дієти і тренувань .. і ти відчуваєш себе непереможним, бачачи прогрес.

Задумайся про це: під час сушіння ти борешся з самими фундаментальними потребами людини — бажанням є і відпочивати .. І ти перемагаєш! Так, ти постійно відчуваєш голод, втому, фізичний біль, мозок не працює .. але ти долаєш все це тиждень за тижнем.

На останньому тижні сушки відбувається щось особливе, як на рівні тіла, так і мозку: ти усвідомлюєш, що навчився боротися з болем і, якщо пощастить, починаєш навіть насолоджуватися процесом. Якщо ти навчився долати страждання на які пішов усвідомлено, то зможеш протистояти всьому, що життя приготує тобі.

На жаль багатьох, в бодібілдингу, також як у багатьох інших сферах життя, істина «чим більше страждаєш, тим краще виглядаєш» є керівним принципом, особливо, коли мова йде про сушіння.

Я брав участь в декількох десятках змагань і кожен раз сушка тіла — це справжні тортури. Іноді це важче, іноді трохи легше, але кожен раз — це важке випробування. Це проявляється у відчутті апатії, млявості, поганого настрою, втоми, постійному відчутті голоду і багатьох інших ефектах, пов’язаних з дефіцитом калорій

Препарати для сушки тіла або Як сушаться професіонали бодібілдингу в 21 столітті

У бодібілдингу м’язовий рельєф настільки ж важливий, як і розмір м’язової маси. Зусилля на сушінні пропорційні вимогам суддів, який з кожним роком все більше посилюються.

У минулому, коли я тільки починав свою кар’єру, на етапі сушіння я використовував тільки один препарат анти-естроген. Сьогодні норма — 2 або три (тільки анти-естрогену), іноді більше, і цілий ряд інших препаратів, серед яких анаболічні стероїди, гормон росту, жіросжігателі і діуретики.

Також прийнято використовувати снодійні засоби і м’язові релаксанти для зниження рівня стресу під час жорсткої дієти.

Деякі ледачі бодібілдери використовують препарат DNP для прискорення процесу спалювання жирів. Я не рекомендую цього, але факт є факт.

Ось один із прикладів стека препаратів для сушіння в професійному бодібілдингу (ми цілеспрямовано прибрали значення доз, щоб найсміливіші не використали цей перелік в якості інструкції):

 • тренболон ацетат (trenbolone acetate) — XX мг щодня
 • тестостерон пропіонат (testosterone propionate) — XX мг щодня
 • мастерон пропіонат (masteron propionate) — XX мг щодня
 • вінстролор анавар (winstrolor anavar) — XX мг / день протягом 6 тижнів
 • гормон росту — XX IU відразу після після сну, за 45 хвилин до сніданку
 • Т3 — XX мкг, поступово збільшуючи дозу в залежності від індивідуальних потреб
 • Кленбутерол (clenbuterol) — XX мкг, поступово збільшуючи дозу в залежності від індивідуальних потреб
 • нолвад (nolvade) — XX мг в день
 • HCG — XX IU два рази в тиждень

Вражає, чи не так?

Список препартов для сушки тіла сьогодні включає десяток одиниць, серед яких анаболічні стероїди, гормон росту, діуретики, жіросжігателі …

Рекомендоване співвідношення дієти, кардіо і препаратів на сушінні тіла

Сушка тіла в професійному бодібілдингу — це комбінація трьох компонент: дієта, кардіо і фармакологія. Я завжди намагаюся розставляти переваги між трьома складовими наступним чином (у порядку значимості):

1 Дієта

Загальну калорійність їжі годі й змінювати, а змінювати співвідношення білків, жирів і вуглеводів. Якщо це не працює, я знижую калорійність, найчастіше зменшуючи кількість вуглеводів

2 Кардіо

Збільшуйте або зменшуйте тривалість кардіо тренувань в залежності від того, як йде жир.

3 Препарати для сушки

Я зазвичай використовую різні препарати на різних етапах сушіння. Моя програма сушіння тіла з використанням препаратів така:

 • За 8 тижнів до змагань я приймаю ефіри і збільшую дози жироспалювачів таких як Т3 або кленбутерол, в залежності від прогресу.
 • За 4-6 тижнів до змагань я збільшую дози анти-естрогенів, якщо хочу виглядати більш рельєфним.
 • За 4-10 днів до змагань я припиняю всі ін’єкції і всі препарати, які можуть призвести до накопичення води.

Всі три компоненти (дієта, кардіо, фармакологія) взаємопов’язані і впливають один на одного і іноді я експериментую з ними, роблячи більший акцент на одному і знижуючи кількість іншого, але загальний порядок зберігається.

Наприклад, велика кількість кардіо може призводити до втрати м’язової маси. Але що робити, якщо відсоток жиру все ще досить високий? Можна зменшити обсяг кардіо, але збільшити кількість жироспалювачів.

Що саме робити, чого віддавати перевагу на етапі сушіння визначається тим, яким часом ти маєш до змагань, чого хочеш досягти і в якій формі знаходишся зараз.

Критичне значення мають останні тижні. У цей час необхідно спустошити сховища глікогену (глікоген утримує воду) і завантажитися, для цього необхідно виконувати кілька тренувань на тиждень для повного спустошення глікогену перед початком завантаження. Якщо ж твій стан оптимальне, то немає необхідності у витраті глікогену і завантаженні, необхідно дотримуватися поточного режиму.

За 4-7 днів обов’язково потрібно припинити всі ін’єкції, додати діуретики і анти-естрогени.

Стратегії сушки тіла в бодібілдингу (в порядку пріоритету): дієта, кардіо, фармакологія. Їх співвідношення багато в чому визначається поточною формою, тим, скільки часу залишилося до змагань і відсотком жиру, якого ти хочеш досягти

Ми, професіонали, робимо дуже багато дурниць .. і я дуже не хочу, щоб за нами повторювали звичайні хлопці

Приклад стека препаратів для сушіння, який я навів, я використовую сам. Не рекомендую більш жорсткі протоколи.

Не думаю, що любителям, що не змагаються на професійному рівні, слід пробувати на собі що-небудь з препаратів для сушки і навіть знати про них

Ми професіонали справах деякі ідіотські речі і я не хочу щоб 18-річні хлопці, які намагаються бути схожими на Phil Heath, пробували що-небудь з цього. Про деякі речі краще замовчувати, тому що я впевнений, через мить після прочитання цієї інформації деякі побіжать купувати цю погань.

Професійний бодібілдинг — це змагання на першість у номінації «Хто найбільший урод»

Я не засуджую тих бодібілдерів, які йдуть на будь-які кроки, щоб досягти цього стану, тому що вони отримують свою нагороду — увага на сцені. Хтось виграє грошові призи або отримує спонсорську підтримку. Тобто це все бізнес у якого є своя ціна.

Ніякого осуду з мого боку. Просто погляд зсередини на те, як все насправді влаштовано в бодібілдингу.

Ссылка на основную публикацию