Позбутися грибка дуже просто

Грибок, що поширюється на стінах приміщення — явище нерідке і присутнє у багатьох будинках. Він може привести до різних захворювань, змінити будову поверхні стіни, а також зіпсувати зовнішній вигляд тієї чи іншої кімнати, тому потрібно знати як позбавиться від грибка на стінах в квартирі народними засобами.

Причини виникнення грибка на стінах:

  •  неправильний монтаж вікон з металопластику;
  • висока вологість;
  • недобросовісна вентиляція;
  • і ряд інших причин.

І їх обов’язково слід встановити, перед тим як починати боротьбу з самою цвіллю.

Методи боротьби з грибком на стіні

І якщо вже грибок з’явився на стінах квартири, то його необхідно якось позбавиться, будь-який спосіб, народний це буде спосіб або сучасний вирішувати тільки вам. Це буде не просто, але, як то кажуть, терпіння і труд все перетруть. Тому озброюємось ґрунтовкою, шпателем, шпаклівкою, валиком, штукатуркою ну і, звичайно ж, складом для видалення грибка.

По-перше, слід встановити причину утворення небажаного нальоту, а потім її усунути.

По-друге, знезаражуємо приміщення. А тепер приступаємо до самого «вбивства».

Якщо стіни обклеєні шпалерами, то знімаємо їх. Потім знімаємо пошкоджену цвіллю штукатурку, використовуючи для цього шпатель. Уражену штукатурку рекомендується зачистити до самої основи. Після цього обробляють поверхню речовиною, яке знімає цементну плівку і розкриває бетонні пори.

Тепер, згідно з інструкцією, розводимо суміш для видалення грибка і валиком наносимо його на стіни. Потім антісептічна ґрунтовкою загрунтовивают поверхні. Заґрунтовану стіну обробляємо гідроізоляційним складом. Потім обробляємо всі це грунтом глибокого проникнення, після чого штукатуримо і шпаклюємо стіни. Все, грибок більше не з’явиться.

Ось таким простим народним засобом ми позбулися грибка на стінах в квартирі. Так згодна працю дуже повільний, і може зайняти не один і не два години вашого часу.

А якщо площа пошкодження дуже велика, то боротьба з цвіллю на стінах може затягнуться на кілька днів, але результат того вартий.

Думаю стаття як позбавиться від грибка на стінах в квартирі народними засобами була для вас пізнавальна і корисна.

Ссылка на основную публикацию