Polaris PCM 0109 дуже маленька найкраща кавоварка на одну чашку

Крапельна кавоварка незмінний атрибут для всіх любителів такого різновиду кави, як «Американо». Назва, яке перекладається з італійської як кава по-американськи, відображає європейське уявлення про американців як про не дуже вибагливих цінителів цього повсюдно популярного напою.

Кавоварка Polaris PCM 0109 оснащена нейлоновим фільтром і призначена для однієї чашки. Одна керамічна чашка входить в комплект поставки, як і спеціальна мірна ложечка. Усередині цієї моделі від Polaris Ви знайдете знімний контейнер для фільтра.

На корпусі кавоварки встановлений світловий індикатор роботи пристрою. Знімний піддон буде легко вимити, а підставка кавоварки не стане ковзати.

В апараті відсутній автовідключення, необхідно пам’ятати про це.

МодельМощность (Вт) Габарити (см)
ШхВхГЕмкость (мл)
Polaris PCM 0109 350 11.6х18.5х11 100 Детальніше

У чому відмінність крапельних кавоварок від інших?

Принцип їх дії і температура води для заварювання оптимальні саме для отримання кави по-американськи. Для його приготування просто потрібно залити в кавоварку потрібну кількість води і додати мелену каву в спеціальний конусоподібний фільтр.

Після включення приладу вода нагрівається і утворюється пара, з якого формуються краплі конденсату певної температури (85-90 ° C). Ці найгарячіші водяні краплі проходять крізь кавовий порошок в фільтрі і стікають в скляну колбу.

А вже звідти готовий напій розливають по чашках або гуртках. Краплинні кавоварки надзвичайно прості в експлуатації і коштують недорого. Не дивно, що вони широко поширені.

Polaris PCM 0109

Polaris PCM 01091

Polaris PCM 01093

Polaris PCM 01094

На що треба звернути увагу

Потужність.

Від даного параметра залежить швидкість приготування кави та його кількість. Цілком логічно, що моделі більшого розміру і потужність мають більш високу. Однак для звичайних крапельних кавоварок однакового розміру міцність кави може бути вище саме у менш потужних. Це відбувається тому, що в них процес заварювання відбувається довше за часом. Якщо необхідний більш міцний напій, варто вибирати модель на 750-800 Вт.

Тип кавових фільтрів.

Для всіх крапельних кавоварок потрібна наявність спеціального фільтру для додавання в нього меленої кави. Але ці фільтри в різних моделях можуть бути різними. Вибираючи кавоварку важливо обов’язково на цьому акцентувати увагу.

Нейлоновий. Даний тип найбільш часто зустрічається. І, звичайно, присутня в комплекті кавоварки. Більшість користувачів вважають його постійним і експлуатують до повного зносу. Але потрібно враховувати, що якість приготованого в такому фільтрі через певний час погіршується. Хоч він і багаторазовий, але насправді його ресурс приблизно 60 циклів заварки.

«Золотий». Це різновид все того ж нейлонового фільтра, але покрита захисним шаром нітриду титану. Особливістю його є кілька більш довга служба і легкість очищення. Однак переваги не особливо великі, а ось ціна може помітно збільшитися.

Паперові одноразові. Такі фільтри по праву вважаються найбільш практичними і екологічно чистими. Після кожного використання паперові конуси із залишками виробленого кавового порошку просто викидаються.

Характеристики

 • Потужність-350 Вт.
 • Кількість чашок 1.
 • Підігріву глечика Ні.
 • Матеріал глечика скло.
 • Фільтр змінний.
 • Індикатор рівня води є.
 • Авто-відключення немає.

Polaris PCM 01095

Polaris PCM 01096

переваги

 • Маленький розмір, можна брати з собою в поїздку
 • готує швидко
 • Багаторазовий нейлоновий фільтр
 • Чашка в комплекті
 • Піддон легко миється
 • Є світловий індикатор роботи

недоліки

Немає нічого абсолютно ідеального в цьому світі.

 • необхідно періодично замінювати фільтри. Навіть якщо вони здаються постійними, їх ресурс обмежений;
 • потрібно мити пристрій після кожного використання;
 • не надто міцний і іноді недостатньо гарячий свіжоприготований кави.
 • не вийде досягти тієї кремовою пінки, яка властива кавоварок еспресо. Та й приготування «капучино» за допомогою збивання молока паром недоступно.
 • Короткий шнур — всього 70 см (або зовсім поруч повинна бути розетка, або — подовжувач).

Відео огляд

Приклад роботи даної кавоварки, можна побачити в відео нижче:

підсумки

Найбільше достоїнство даної моделі — її ціна. Невеликий апарат не має абсолютно ніяких додаткових опцій, крім основного завдання — заварювати каву. Такого формату кавоварка підійде тим, що заварює каву рідко і в основному для себе. Цілком бачиться такий невеликий апарат на робочому столі офісного працівника.

Ссылка на основную публикацию