Огляд нових капсульних кавоварок De’Longhi EN 85 та EN 350.G

Капсульні кавомашини Делонги призначені для популярного нині способу варіння кави, — завантажив, натиснув кнопку, отримав напій. Оглядові моделі розроблені спеціально для Nespresso. Між іншим, це найзнаменитіша і найзаслуженіша капсульна система. Давайте подивимося, які безкомпромісні новинки готовий запропонувати бренд на цей раз.

Головна новинка огляду — De’Longhi EN 350.G

Виробник продовжує наповнювати серію Expert і не так давно ринок поповнився новинкою De’Longhi EN 350.G. З першого погляду кавоварка дає повні можливості з приготування кави як у себе в будинку, в офісі, на дачі, в кабінеті. Насправді, це оптимальний варіант там, де щоденне вживання напоїв не перевищує 3-5 чашок. Втім, якщо питання покупки капсул не викликає фінансові обмеження, чому б не пити еспресо частіше …
Типи і види кавових капсул

De’Longhi EN 350.G — преміальний представник капсульної системи Неспрессо, який буквально в одне натискання готує ристретто, еспресо, лунго і американо. Собівартість капсульної чашки кави не так низька, як хотілося б і в середньому становить 25 р. Якщо ви любите заощаджувати, краще відразу звернути увагу на альтернативні варіанти, наприклад, бюджетні зернові автомати.

Втім, капсульні проблеми можна обійти іншою стороною, використовуючи відомі альтернативні варіанти. Ви, як користувач має право зарядити багаторазову капсулу, але я б рекомендував купувати оригінальні монодозі. З ними напої виходять несказанно смачніше.

Трохи технічних тонкощів

У моделі реалізована класична система Nespresso. Це говорить про те, що помпа здатна розвивати тиск в 19 бар. Цього з лишком вистачить для оптимального робочого тиску для канонічного еспресо в 9 бар.

Ви зможете залити в машину 1.1 літр чистої води. Капсульні системи не призначені для роботи на потік, так що цього цілком достатньо. При цьому прилад дуже жвавий і розігрівається за 25-30 секунд. Термоблок від Делонги здатний і не на це.

Відсік для відпрацьованих капсул зазнав змін. У порівнянні з більш молодшими товаришами сюди вміщається не 10, а 14 штук. Це досить пристойно і відпрацювання витрушувати доведеться набагато рідше. До слова, для скидання капсули машині потрібно всього 10 секунд. Традиційно передбачений знімний піддон для збору крапель.

Як подружитися з машиною за дві хвилини

У De’Longhi EN 350.G для кожного напою передбачена своя позиція. В цілому, систему управління можна назвати гранично простий і інтуїтивно зрозумілою. На верхній панелі розміщено два кругляша. Перший регулятор призначений для коригування температури напою (тепло, гаряче, дуже гаряче). Другий — для вибору обсягу приготування. Обидва з них можна спокійно крутити як по, так і проти годинникової стрілки.
Максимально автоматизовані кавомашини

Зверніть увагу, що заводські налаштування такі: еспресо — 40 мл, ристретто — 25 мл, лунго — 110 мл, американо — 150 мл (25 мл еспрессо + 125 мл гарячої води). Пінка крему виходить якісна, з приємною, щільною текстурою. Бонусом є подача гарячої води, в цьому режимі апарат наллє 200 мл за раз. Якщо ви захочете збільшити обсяг, потрібно буде натиснути кнопку приготування і утримувати близько 10 с.

Важливим є той факт, що кава і гаряча вода подаються по двох окремих трактах. В цілому це добре впливає на продуктивність, ви зможете приготувати напої швидше, ніж очікується.

корпусні справи

Корпус виконаний таким чином, що відхід не викличе проблем. Конструктив типовий для Делонги, — відсутність строгих ліній, класичний чорний колір і металеві аксесуари. Всі знімні частини виконані з якісного пластика, проте, виробник не рекомендує мити їх в посудомийній машині. Не полінуйтеся полоскати все це справа вручну.

В ході періодичного обслуговування тут потрібні приблизно такі ж маніпуляції, як і з будь-якої іншої кавоваркою еспресо. Будьте люб’язні, своєчасно спустошувати бункер для відпрацювання, чистити піддон для збору крапель, протирати прилад.

Ергономіка продумана на відмінно. Резервуар для води оснащений зручний кришкою і розташовується збоку, а не ззаду апарату, до чого ми всі встигли звикнути. Це істотно полегшує його наповнення, а саму машину можна поставити впритул до стіни.

На кришці корпусу реалізований слайдер для розміщення капсул. Рухаєш вправо, він відкритий, рухаєш вліво — закритий. Невибагливий, але надійно, — з легкої завантаженням монодоза точно не буде проблем.

Інше нововведення — індикатор управління запасом капсул. Це така квадратна кнопка з характерною буквою N. Як тільки відпрацювання буде заповнена повністю, він дасть про це знати. Більше нічого цікавого на кришці немає, тільки кнопка приготування напою — вона ж кнопка програмування.

Пристрій для подачі води, кави виконано з металу, що допоможе йому прослужити вам не один рік. Зазначу, що всі металеві деталі — це шліфований алюміній. Він не вибагливий у догляді і симпатично виглядає на загальному тлі кавомашини.

Мені відверто сподобалася рухома підставка під чашки. Якщо її посунути на роздачу, можна поставити маленьку чашечку під еспресо, а ви не втратите жодної дорогоцінної краплі. Для розміщення високих чашок підставка зсувається вправо.

Насолоджуючись усіма зазначеними принадами, не варто забувати про очищення від накипу. Не треба мудрувати, досить скористатися вказівками інструкції. На згаданій вище кришці є маленька точка індикатора. Вона займеться, коли апарат зажадає технічного обслуговування.
Миття і чищення кавоварок, періодичність і технологія

Налаштування та програмування

В налаштуваннях машини є кілька цікавих опцій. Їх небагато, але всі вони корисні і чесно відпрацьовують кожну копієчку.

Режим енергозбереження налаштовується в режимі подачі гарячої води (крапля на поворотному регуляторі). Тут можна задати час для автоматичного відключення по 4-м позиціям: 9 хвилин (до речі, це заводський варіант), 30 хвилин, 2 години, 8 годин.

Ви зможете запрограмувати обсяг води.

Машина може видавати наступне:

  • ристретто — 15-30 мл;
  • еспресо — 30-70 мл;
  • лунго — 70-130 мл;
  • американо — кава 15-110 мл + гаряча вода 25-300 мл;
  • гаряча вода — 50-300 мл.

Для програмування обсягу слід утримувати кнопку приготування, далі машина зварить каву на автоматі.
Найрозумніша кухонна техніка

Приступаємо до мініатюр: De’Longhi EN 85.W / R / L SOLO Essenza Mini

Машина (насправді кавоварка) позиціонується як безкомпромісна новинка, хоча по суті перед нами типовий представник початкового класу капсульних систем. На відміну від попереднього побратима вона представлена ??в самих скромних габаритах. Ширина залишає за все 11 см.

Секрет криється у внутрішній начинці, вона розміщена досить компактно, що і зумовило мініатюрність моделі. Ви зможете поставити її на будь-якої маленької кухні типовий хрущовки. Однак, в цьому ключі слід мати на увазі, що бак для води розміщений в задній частині корпусу, так що ставити кавоварку впритул до стіни або в меблевий шафка не варто. Це незручно для банального доливання води. Сам резервуар невеликий і вмістить близько трьох склянок води — 0.6 л.

Лунго або еспрессо

У машині реалізовано гранично просте управління, представлене двома кнопками. Ви відразу побачите їх у верхній частині корпусу. Кількість напоїв дещо скромніші, ніж у попереднього товариша. По суті, тут можна зварити тільки еспресо і лунго, об’ємом 40 і 110 мл відповідно.

Менш місткий і капсульний відсік, — сюди входить тільки 5-6 відпрацьованих монодоза. До слова, рух капсул відбувається за допомогою важеля. Для приготування напою він опускається, для відправки в контейнер — піднімається і опускається. Такий собі механічний варіант, — звичайно він виправдовує ціну, але для новинки якось не солідно. Є піддон для збору крапель.

Що залишилося традиційним, так це потужність термоблока і помпи. Можу запевнити, що у Делонги перевірений нагрівач, він швидко підігріє необхідну порцію води, якщо ви не будете забувати про регулярному очищенні. Якість і швидкість приготування кави залишається на рівні, — реалізованих параметрів вистачить, щоб приготувати чашечку еспресо за кілька секунд. Насос розвиває тиск 19 бар, в чому не поступається старшому конкуренту.

Зауважу, що висота диспенсера для приготування кави не регулюється. Максимум — ви зможете поставити чашку на 8-8.5 см.

Програмування та налаштування

Модель бюджетна, тому на широкі можливості розраховувати не варто. По суті, тут можна запрограмувати тільки обсяг води і режим економії енергії. У першому випадку утримується кнопка приготування напою, — коли в чашці виявиться ваш обсяг, з неї просто прибирають палець.

За заводських налаштувань автоматичне відключення настає через 9 хвилин. Доступна заміна на 30 хвилин, для чого потрібно подвійне натискання кнопки еспресо. У De’Longhi EN 85.W / R / L SOLO Essenza Mini є еко-режим, але він включається автоматично, коли машина не працює більше трьох хвилин, тут нічого не зміниш.

Брат-близнюк De’Longhi EN 85.WAE / RAE Essenza Mini

Щоб урізноманітнити кількість кавових напоїв, додатково використовується капучинатор. Машина De’Longhi EN 85.WAE / RAE Essenza Mini призначена саме для цього і сумісна з аерочіно 3 від Неспрессо. Глечик ставлять на підставку, що входить в комплект і включають в мережу.

Можу сказати, що додатковий пристрій досить корисно. Він здатний працювати в двох режимах. Перший — це збивання холодної та гарячої молочної піни. Другий — простий підігрів молока. Для кожного з них передбачена своя насадка.

В іншому принцип дії досить простий. У капучинатор наливають охолоджене молоко, натискають кнопку «Пуск», аерочіно приготує продукт і зупиниться автоматично. Гаряча піна готується близько 70 с, холодна — 60 с. Гаряче молоко ви отримаєте приблизно за пару хвилин. Претензій до якості піни і нагрівання молока у мене немає, прилад відмінно справляється зі своїм призначенням.

Нюанси догляду і до чого веде цей тандем

Аерочіно необхідно очищати після кожного застосування. Всі деталі знімаються і промиваються в теплій воді. Сам глечик виконаний з влагоустойчивого матеріалу, але виробник все одно не дозволяє мити його в посудомийній машині. Після очищення виріб протирається насухо.
Кращі кавоварки з автоматичним очищенням

Що в підсумку набуває кавоварка від приставного глечика? Крім лунго і американо ви зможете приготувати капучіно (еспресо + гаряча піна), латте (лунго + гаряче молоко), макиато (гаряче молоко + еспресо + гаряча піна) і крижаний капучино (лунго + холодна піна).

можливі складності

Глечик не може використовуватися без платформи. При збиванні піни переконайтеся, щоб він був встановлений правильно, в тому числі віночки, що входять в комплект. Якщо вийшла погана піна, можливо, ви берете неправильне молоко.

Продукт повинен бути охолоджений до температури 6-8 градусів. По іншому ніяк. Крім того, щільна мелкодісперсная піна ніколи не вийде з брудного капучинатора. Не можна упускати очищення після кожного використання.

Ще один момент — безперервність роботи. Якщо пристрій не встигла охолонути від попередньої порції, воно відмовиться готувати нову. Можна просто обполоснути його під холодною водою і протерти насухо.

Що в підсумку

Якщо ви любите чорну каву, можна сміливо звертатися до будь-якого представленого варіанту. Для більш вишуканих любителів кави безсумнівно підійде найдорожча оглядова модель De’Longhi EN 350.G, так як саме вона лідирує за кількістю напоїв і максимально гнучка в налаштуваннях.

Якщо ви віддаєте перевагу виключно еспресо, і готові побалувати себе лунго, можна заощадити і взяти будь-який з двох, що залишилися зразків — De’Longhi EN 85.W / R / L SOLO Essenza Mini або De’Longhi EN 85.WAE / RAE Essenza Mini. Різниця між ними незначна і полягає в деяких відмінностях за доступною кольоровій гамі. Наявність аерочіно — порожній маркетинговий хід, так як ви зможете використовувати глечик з кожною моделлю огляду, просто купивши його в комплект.

Любителям кавово-молочних ласощів машини з капучинатором — аерочіно 3 попадуть лише частково. Вони не вміють готувати справжній капучино, латте самостійно. Якщо вам потрібен саме такий варіант, зверніться до моделей з вбудованим молочним блоком.

Насправді покупка будь-якого оглядового апарату — це найпростіший і безтурботний спосіб отримати пристойний еспресо. Системи Неспрессо хороші тим, що ви зможете розраховувати на широкий асортимент фірмових капсул, незважаючи на те, що це дорого.

Для візуальної оцінки всіх відмінності ознайомтеся з технічними характеристиками оглядових моделей:

параметри De’Longhi EN 350.G De’Longhi EN 85.W / R / L SOLO Essenza Mini De’Longhi EN 85.WAE / RAE Essenza Mini
потужність 1600 Вт 1150 Вт 1150 Вт
Об `єм 1.11 л 0.6 л 0.6 л
манометр немає немає немає
налаштування Регулювання порції гарячої води, температури Регулювання порції гарячої води Регулювання порції гарячої води
автоматична декальцинація немає немає немає
Регулювання жорсткості води є немає немає
таймер немає є є
Автовідключення є є є
Противокапельная система немає немає немає
Одночасне приготування двох чашок немає немає немає
дисплей немає немає немає
Подача гарячої води є немає немає
Контейнер для відпрацьованих капсул Є (14 порцій) Є (5-6 порцій) Є (5-6 порцій)
Лоток для збору крапель є є є
корпус Пластик + метал пластик пластик
Індикація рівня води є є є
індикація включення є є є
Габарити (ш * в * г) 29 * 22 * ??38 см 11 * 21 * 33 см 11 * 21 * 33 см
вага 4.4 кг 2.3 кг 2.3 кг
Ціна 22 т.р. 7 т.р. 9.9 т.р.
Ссылка на основную публикацию