Огляд кращих кавоварок для офісу професійного ряду

Справжні поціновувачі кави знають, що краще за все цей чудовий напій готується старовинним способом в турці, яку занурюють в розпечений пісок. Причому перемолоти кавові зерна в цьому випадку необхідно в ручний латунної кавомолці. Це потрібно робити не поспішаючи, і бажано з хорошим настроєм.

Однак, як правило, вранці немає ні вільного часу, ні відповідного настрою. А вже на роботі і зовсім не до цього. Тут і приходять на допомогу кращі друзі любителів кави — кава-машини. Для установки в офісах, особливо там, де колектив досить великий, найкращим рішенням стане покупка автоматичної кавомашини високого тиску з регульованою фортецею приготованих напоїв. Вона не тільки дозволить заощадити дорогоцінний час, а й стане іміджевим предметом інтер’єру, який підкреслить статус компанії.

переваги

Переваги автоматичних кавоварок перед іншими видами кавоварок безсумнівні, особливо при установці в офісі. Всі процеси, пов’язані з приготуванням кавових напоїв, апарат виконує самостійно.

В обов’язки користувача входить тільки своєчасне поповнення запасів кави, води і періодичне очищення апарату. Однак в умовах великого колективу, щоб задовольнити смаки кожного, кавоварка повинна бути оснащена помпою підвищеного тиску і можливістю вибору міцності напою.

тиск пара

Для того, щоб смак і аромат кавового зерна повністю розкрився, тиск води і пари на кавовий порошок має бути не менше 15 Бар. І чим воно буде вище, тим смачніше і ароматні вийде кави.

У сучасних апаратах іміджевого сегменту може створюватися тиск, що досягає 20 Бар, що дозволяє отримати запаморочливий за смаком і ароматом кави, простим натисканням на одну кнопку.

Безумовно, це відбивається на вартості кавомашини. У дорогих моделях найчастіше присутня і манометр, щоб користувач міг самостійно стежити за тиском.

У моделях середньої цінової категорії тиск пара може становити від 15 до 17 Бар, що теж є високим показником. Манометр в більшості випадків відсутня, що дозволяє трохи знизити вартість машини.

У дешевших моделях створюваний тиск досягає 15 Бар, що, на думку бариста, є оптимальним показником. Регулювати цей параметр самостійно не представляється можливим. Однак ціна апарату значно знижується.

контроль фортеці

Багато кавомашини дозволяють регулювати міцність напою, виходячи з особистих переваг. Контроль фортеці здійснюється за допомогою зміни температури води, швидкості подачі рідини або кількості мелених зерен на порцію.

Наявність в кавоварці вбудованого селектора аромату. Такий селектор дозволяє регулювати ступінь міцності напою з урахуванням особистих переваг користувачів. Зазвичай є два режими фортеці: «міцний» і «м’який» кави. Залежно від моделі, контроль міцності кави здійснюється по-різному.

У більш дорогих моделях регулювання відбувається за рахунок особливої ??заварочной системи (для отримання міцного напою гаряча вода проходить через центр фільтра, а при заварюванні легшого кави — як через центр, так і по стінках).

У моделях дешевше — за рахунок зміни температури води, швидкості подачі рідини або кількості мелених зерен на порцію.

Регулювання фортеці може здійснюватися вручну (в більш дешевих моделях), для кожного напою окремо, а може вибиратися в меню, шляхом натиснення відповідної кнопки (в моделях більш дорогих).

МодельМощность (Вт) Габарити см
(ШхВхГ) Обсяг (л)
Jura Z6 1450 32х38х45 2.4 Детальніше
WMF +1000 2300 38х41х45 2.8 Детальніше
WMF Bistro!
(вибір редакції)
3300 45х75х55 4 Детальніше
Saeco Royal Coffee Bar 2300 40х46х39 2.4 Детальніше

Jura Z6

Кофемашина Jura Z6 — повністю автоматична кавоварка, яка може приготувати всі види кави одним натисканням кнопки.

Компанія Jura здійснила справжню революцію в автоматичних кавоварка, поєднавши функцію Rotary Selection з кольоровим TFT дисплеєм.

Користувач самостійно може змінювати назви різних видів кавових напоїв і їх розташування на стартовому екрані. Z6 — перша в світі кавоварка з технологією P.E.P. © від компанії JURA. Технологія імпульсної екстракції дозволяє приготувати ідеальний еспресо.

функції

Функції кавоварки:

 • програмований кількість води для приготування кави;
 • настроюється кількість води для кожного процесу приготування;
 • ступінь міцності кави з можливістю Поступове програмування (10 різних варіантів);
 • настроюється ступінь міцності кави для кожного процесу приготування;
 • температура молока з можливістю Поступове програмування (10 рівнів);
 • температура молочної піни з можливістю Поступове програмування (10 рівнів);
 • температура гарячої води з можливістю Поступове програмування (3 рівня);
 • температура заварювання з можливістю Поступове програмування (3 рівня);
 • можливість зберігати, додавати і індивідуалізувати напої;
 • система автоматичного промивання кавового тракту;
 • програма автоматичного очищення від накипу;
 • додатковий фільтр для води;
 • система нагрівання води — Бойлер для води / Бойлер для пара;
 • енергозберігаючий режим (E.S.M. ©);
 • програмований час включення і виключення;
 • система включення режиму енергозбереження Zero-Energy Switch і вимикач.

Функціонально машина має всі параметрами, необхідними для приготування високоякісної кави.

Навіть у початківців користувачів не виникне питань по експлуатації апарату, адже всі процеси, включно з очищенням, що не вимагають безпосередньої участі споживача і відображаються на екрані.

Для еспресо обов’язково бути міцним і гарячим. Якщо налити його в холодну чашку, то він швидко охолоне і втратить смак. Завдяки струмені пари чашка може бути попередньо підігріта протягом секунд.

Особливості

Основні особливості:

 • Змінний фільтр CLARIS Smart працює за професійним принципом дозованої подачі води, завжди фільтруючи тільки ту кількість, яка потрібна для приготування напою. Крім накипу фільтр видаляє хлор і важкі метали, не даючи їм псувати смак і аромат кави.
 • Інтегрована програма промивання, очищення і видалення вапняних відкладень солей.
 • Інтегрована програма очищення насадки для приготування капучино.
 • Автоматична промивка системи приготування молока.
 • Індикатор стану обслуговування.
 • Можливість налаштування ступеня жорсткості води.
 • Нова технологія із застосуванням керамічного клапана в системі подачі молока і молочної піни дозволяє автоматично регулювати надходження повітря при використанні молока, існує можливість регулювання і програмування його температури, вибираючи з 10 різних рівнів.
 • Стандарт гігієнічності компанії JURA. Кавові Z6 відзначені сертифікатом якості німецького Союзу працівників технічного нагляду (TUV).

Jura Z6

Jura Z62

Jura Z63

Jura Z64

переваги

Технологія імпульсної екстракції (Pulse Extraction Process, P.E.P. ©) розкриває найтонші відтінки аромату. В результаті, можливо, найкращий в світі еспресо виходить лише натисненням однієї кнопки.

Кофемашина Z6 майстерно додає молоко або молочну піну в популярні кавові напої натисканням всього однієї кнопки.

Z6 — перша кавоварка, що володіє системою автоматичного визначення фільтра за допомогою сучасної технології радіочастотної ідентифікації (Radio Frequency Identification, RFID). Використання фільтра ніколи не було таким простим, ефективним і надійним.

На створення технології імпульсної екстракції (Pulse Extraction Process, P.E.P. ©) компанію JURA, лідера по виробництву інноваційних кавоварок, надихнули кращі бариста в світі.

Незважаючи на величезний спектр можливостей Z6 має компактні розміри. Всі елементи управління зручно розташовані на передній панелі. Витяг бункера для води і заповнення контейнера кавових зерен також здійснюється спереду машини.

Користувач може змінювати назви кавових напоїв і їх розташування на стартовому зображенні на дисплеї, залежно від своїх уподобань.

недоліки

До недоліків кавомашини можна віднести:

 • відсутність манометра;
 • відсутність Антикапельний системи.

У кавомашині цієї моделі відсутня Антикапельний система і манометр. На смак кави це не впливає, та й особливих незручностей при роботі не викликає.

Єдиним істотним недоліком цієї моделі є пластиковий корпус моделі і її ціна, яка досить висока.

Відео огляд

В даному відео показано процес приготування напою:

Коротка презентація апарату показана в відео нижче:

підсумки

Кофемашина Jura Z6 надзвичайно функціональна і приваблива зовні. Однак у неї є ряд недоліків, які не дають можливості використання апарату в домашніх умовах. По-перше, це досить висока вартість машини. По-друге — це величезний вибір налаштувань, які для недосвідченого користувача будуть просто марні.

Для офісного використання Jura Z6 підійде. Для недосвідчених користувачів, які вимогливо ставляться до якості напою, машина буде занадто складна — у неї велика кількість налаштувань напою, яке не потрібно для використання в колективі. Та й її вартість передбачає використання всіх можливостей, які в невеликому колективі або в домашньому використанні не будуть оцінені по заслугах, а ось у великому офісі цілком.

WMF +1000

Кофемашина WMF 1000 високоякісна машина і зовсім проста в управлінні, яка дозволять при легкому натисканні кнопки one touch приготувати еспресо, американо, лате, капучіно, гарячий шоколад та інші напої.

У кавомашини стильний дизайн. Машина зроблена з високоякісного пластику і нержавіючої сталі. Також вона оснащена зносостійкими запчастинами. Виконана в стильному срібному кольорі.

функції

Функції кавоварки:

 • функція WMF One Touch дозволяє готувати кілька видів фірмових кавових напоїв, таких, як еспресо, американо і латте маккіато, одним дотиком
 • функція приготування великих обсягів свіжого Американо аж до 8 чашок підряд
 • приготування подвійних порцій (наприклад, 2 чашки Капучино одночасно)
 • WMF Steam Jet — Ексклюзивна система підігріву чашок паром
 • універсальний роздавальник WMF All-In-One — Один роздавальник для кавових і молочних напоїв, регульований по висоті
 • окремий роздавальник для гарячої води.
 • LCD екран і робочі кнопки з підсвічуванням.
 • професійна система приготування кави WMF з програмованої температурою заварювання і системою предзаваркі WMF
 • система екстракції Perfect Extraction для найменшої можливої ??налаштування помелу для обраних кавових зерен
 • професійні малошумні дискові кавомолки з зміцненим жорнами, зробленими зі спеціального сплаву; ступінь помелу можна постійно змінювати
 • MF Silence System — система зниження шуму для неймовірно тихого приготування кави
 • індивідуально програмується настройка міцності кави, обсягу кави і порції молока для заповнення чашки
 • WMF Connect Clean — Патентування програма промивання молочної системи з прямим підключенням до пристрою і інтегрованою функцією відключення
 • автоматичні програми промивання та очищення
 • підігрівати піддон для чашок на верхній кришці кава-машини.
 • функція заощадження енергії WMF Zero Energy, 4 еко-режиму для індивідуально адаптованих вимог до енергоживлення, програмований час включення і виключення.

Навіть у початківців користувачів не виникне питань по експлуатації апарату, адже всі процеси, включно з очищенням, що не вимагають безпосередньої участі споживача і відображаються на екрані.

Для еспресо обов’язково бути міцним і гарячим. Якщо налити його в холодну чашку, то він швидко охолоне і втратить смак. Завдяки струмені пари WMF чашка може бути попередньо підігріта протягом секунд.

Особливості

Машина в буквальному сенсі слова оснащена професійною системою з програмованої температурою. А кавомолка в свою чергу надає можливість регулювання ступеня помелу кави.

Каву можна використовувати як в зернах, так і в порошку (але саме спеціальний порошок для машин. Резервуари для кави розташовані зверху.

Після приготування останньої чашки кави досить натиснути на кнопку вимикання і машина автоматично проведе очистку систем подачі молока і кави і вимкнеться завдяки функції нульового споживання.

WMF +1000 Pro S

WMF +1000 Pro S1

WMF 10002

WMF 10001

WMF +1000

WMF 1000 Pro S3

WMF +1000 Pro S2

переваги

До переваг кавоварки можна віднести:

 • функція приготування великого обсягу — до 8 чашок свіжозвареної кафе-крем
 • подача в дві чашки (наприклад, 2 чашки капучіно одночасно)
 • струмінь пара WMF — Підігрів чашки за секунди
 • універсальний роздавальник WMF — Один роздавальник для кави і молока, регульований по вертикалі
 • окремий висновок гарячої води
 • ЖК дисплей і підсвічуються кнопки управління для зручної роботи з передньої панелі і інтуїтивно зрозуміле керівництво користувача
 • професійна заварочная система WMF з програмованої температурою заварювання і система предзаваріванія WMF
 • професійні малошумливі диски кавомолки, виготовлені зі спеціального сплаву; забезпечують різну ступінь помелу
 • пндівідуально програмовані міцність кави, обсяг наповнення чашки і порція молока
 • WMF Connect Clean — Запатентована промивка молочного тракту з прямим підключенням до пристрою і функцією відключення
 • програми автоматичного промивання і очищення
 • підігрівається підставка для чашок
 • функція WMF Zero Energy, 4 еко режиму для індивідуальних вимог по харчуванню
 • програмовані час включення і відключення.

Висока потужність дозволяє приготувати каву практично миттєво.

Дозатор кави, регульований по висоті, плавно рухається в широкому діапазоні що зменшує розбризкування напою.

Кришка захисту аромату в бункері для кави захищає його від зайвої вологи і сторонніх запахів.

Існує можливість використання меленої кави.

Вбудована автоматична очистка від накипу і кавових масел позбавить від проблем догляду та промивання апарату

недоліки

До недоліків кавомашини можна віднести:

 • відсутність дисплея;
 • відсутність манометра;
 • відсутність Антикапельний системи.

У кавоварці цієї моделі відсутня Антикапельний система, дисплей і манометр.

Ще одним недоліком цієї моделі є її ціна, яка досить висока.

Відео огляд

Огляд і процес приготування кави в машині дивіться у відео:

Невеликий огляд і комплектація в відео нижче:

підсумки

Кофемашина WMF 1000 надзвичайно функціональна і приваблива зовні. Однак у неї є ряд недоліків, які не дають можливості використання апарату в домашніх умовах. По-перше, це досить висока вартість машини. По-друге — це величезний відсутність дисплея, який для недосвідченого користувача буде просто необхідний.

WMF Bistro!

Апарат виглядає стильно і сучасно і створює враження якоїсь «техніки майбутнього».

За рахунок не дуже скромних габаритів його навряд чи можна уявити на кухні маленької квартири, а ось на робочій поверхні професійної кухні він буде виглядати більш ніж доречно.

функції

Функції кавоварки:

 • приготування напою на основі зернового і меленої кави, а також кава чалди;
 • регулювання міцності напою;
 • регулювання порції гарячої води;
 • функція «швидка пара»;
 • автоматична декальцинація;
 • автоматична система приготування капучино;
 • таймер;
 • автовідключення;
 • подача гарячої води;
 • самоочищення;
 • вбудована кавомолка;
 • можливість прямого підключення до водопроводу;
 • регулювання ступеня помелу;
 • дисплей з підсвічуванням;
 • одночасне приготування двох чашок;
 • відсік для відходів;
 • індикація включення
 • індикація рівня води.

Машина може готувати 16 різних видів напоїв, тобто рівень її функціональності досить високий.

Апарат оснащений двома окремими ємностями для зерен. Це дає можливість змішувати різні сорти кави під час помелу або використовувати один певний.

Ручна засипка використовується для тестування меленої кави або приготування додаткових видів цього напою, наприклад, без кофеїну.

Заварювальна ємність з нержавіючої сталі і професійні мірошницькі диски із спеціально загартованої сталі забезпечують тривалу службу, навіть при інтенсивному використанні.

Особливе здивування при розгляді кавомашини викликає наявність регульованих ніжок для переміщення апарата на потрібну висоту самим користувачем. Подібна опція є у одиниць.

Апарат має досить велику ємність контейнера для зерен — 1 кг.

Особливості

PlugClean — єдиний в світі розроблений концепт чистки молочної системи, встановлений в кавомашині WMF Bistro!

Також з машиною WMF Bistro! стало ще простіше використовувати молоко. Завдяки новій ємності для молока з приймальні трубкою, воно подається таким чином, що немає зовнішнього контакту шланга з молоком. Це спрощує очищення апарату і робить молочну піни, що отримується в результаті, більш якісною.

Інтегрована ємність для шоколаду дозволяє готувати різні мікси з шоколаду, кави і молока.

Знижене енергоспоживання, менша кількість шкідливих хімічних речовин і майже повна переробка — це тільки деякі з елементів концепції екологічної безпеки WMF.

WMF Bistro! 1

WMF Bistro! 2

WMF Bistro! 3

WMF Bistro! 4

переваги

До переваг кавоварки можна віднести:

 • міцний металевий корпус, стійкий до пошкоджень;
 • висока функціональність і продуктивність;
 • високий рівень автоматизації процесу приготування напою;
 • високий рівень автономності — наявність таймера, функції автоматичного вимкнення та автоматичної декальцінаціі;
 • ергономічна система управління;
 • наявність русифікованого меню;
 • простота у використанні.

На окрему увагу заслуговує система самоочищення апарату. Опціонально для клієнтів може бути налаштована система відведення кавовій гущі через отвір у стільниці. Також розроблений великий і місткий контейнер для гущі.

Система очищення після приготування молочної піни гарячою парою також заслуговує на окрему увагу і виводить автономність кавоварок в цілому на новий рівень.

недоліки

До недоліків кавомашини можна віднести:

 • відсутність манометра;
 • велика вага;
 • відсутність функції попереднього змочування;
 • відсутність регулювання жорсткості води;
 • відсутність протикраплинний системи.

Машина має відносний недолік — великі габарити. Однак це з лишком компенсується її функціональністю.

Відео огляд

Відео огляд кави машини що особливого в цьому апараті в відео нижче:

Процес чищення головного вузла машини в відео нижче:

підсумки

У кожен елемент WMF bistro! закладена ідея продуктивності. Заварна система з нержавіючої сталі, бункер для зерен або бойлер — все розроблено таким чином, що в найкоротший час і з найкращими результатами можна без особливих труднощів приготувати напій у великих обсягах. Цим обумовлена ??і сфера застосування апарату.

Saeco Royal Coffee Bar

Професійна кавоварка високої якості з вбудованою кавомолки Saeco Royal Coffee Bar відмінно підійде для всіх любителів вишуканого ароматної кави, які випивають за день велика кількість чашок, а також для кафе, ресторанів, офісів.

За допомогою професійного автоматичного капучинатора, яким обладнана Saeco Royal Coffee Bar, користувачі мають можливість насолоджуватися капучино, латте і іншими молочно-кавовими напоями, які будуть прикрашені шапкою повітряної молочної піни.

Кофемашина обладнана другим бойлером, наявність якого значно скорочує час приготування кавово-молочних напоїв, так як дає можливість одночасно готувати еспресо і збивати молоко.

функції

Функції кавоварки:

 • Регулювання міцності кави
 • Вбудована кавомолка
 • Попередній помел
 • Регулювання якості помелу
 • Можливість використання меленої кави
 • Автоматичне визначення меленої кави
 • Приготування двох чашок за раз
 • попереднє змочування
 • Програмування температури заварювання
 • Контроль кількості зерна в бункері
 • Контроль кількості води в бункері
 • Контроль кількості макухи в бункері
 • Підігрів чашок
 • автоматичне включення
 • автоматичне вимкнення
 • Таймер переходу в режим економії енергії

Кофемашина Royal Coffee Bar оснащена кнопкової панеллю керування і РК-дисплеєм, підставкою для чашок з активним підігріванням, а також програмою автоматичного вимкнення машини.

Кавовий агрегат працює як на зерновому, так і на молотом кави.

Користувачі мають можливість програмувати обсяг порції кави, кількість грам кави на порцію, міцність напою. Завдяки цьому, будь-який користувач може готувати каву в таких пропорціях, як йому подобається.

Диспенсер (пристрій подачі кави) регулюється по висоті. Це запобігає розбризкування напою і дозволяє використовувати кавову посуд різної висоти.

Особливості

Режими автоматичного чищення і видалення утворюється накипу дозволяють прикладати до обслуговування машини мінімальні зусилля і витрачати на це мінімум часу.

Кавоварка може працювати в режимі економії електроенергії, в ній є таймер переходу в «сплячий режим». Несбрасиваемий лічильник приготованих порцій дуже кращий в умовах установки кавомашини, наприклад, в офісі.

Можливість підключення до водопроводу — ще одна з особливостей Saeco Royal Coffee Bar.

При підключенні до водопроводу необхідно виконувати всі правила техніки безпеки і встановити фільтри для очищення і пом’якшення води.

Лічильник порцій дозволяє вести облік приготованих порцій. Електроніка дає можливість регулювати температуру води в бойлері для приготування кави. На три кнопки програмується кількість води на порцію кави, наприклад: на ристретто, еспресо і американо.

Кількість кави на порцію регулюється від 6 до 10 грам. Регулювання помелу зерен кави здійснюється в широких межах, що дозволяє зварити каву практично будь-який обсмажування.

Saeco Royal Coffee Bar

Saeco Royal Coffee Bar2

Saeco Royal Coffee Bar3

Saeco Royal Coffee Bar4

переваги

Основними перевагами і вигідними відмінностями цієї моделі кавомашини служать:

 • контейнер для води на 2,5 літра;
 • можливість роботи в 2 режимах (1 — при підключення до центрального водопроводу з установкою пом’якшуючих і очищають воду фільтрів, завдяки чому якість напою буде ідеальним; 2 — повністю автономна робота);
 • оснащення ЖК-дисплеєм з усією відображається на ньому інформацією про виконувані дії; — повністю автоматизована робота пристрою, як із зерновим, так і з меленою кавою, займає не більше 20 секунд;
 • приготування відразу двох чашок кави;
 • поворотний підставу приладу;
 • наявність автоматичного капучинатора, що забезпечує апетитну і густу пінку;
 • присутність двох незалежних нагрівальних систем для одночасного приготування кави та пара, спінює напій;
 • можливість регулювання температури води для підготовлюваного напою;
 • регулювання помелу і дозування ваги кави для приготування кожної порції;
 • попередній процес змочування кави для отримання стійкого і насиченого аромату;
 • відсутність необхідності в мийці приладу після кожної приготованої порції за рахунок автоматичної очищає системи, а також повністю автоматизований процес з видалення накипу, істотно продовжує термін служби приладу;
 • підігрів чашок за рахунок підігрівається панелі;
 • оснащення контейнером для відпрацьованої кави і краном, що подається гарячу воду;
 • наявність телескопічного диспенсера кави дозволить легко регулювати висоту для роботи з чашками будь-яких розмірів.

недоліки

Незважаючи на те, що кавоварка цієї моделі досить дорога, що само по собі є недоліком, в ній відсутні такі функції, як:

 • манометр
 • Антикапельний система.

Ці функції не завдають незручностей при роботі з машиною.

Ще одним недоліком є ??низький вузол роздачі кави, так як високу чашку поставити просто неможливо.

Відео огляд

У відео нижче, представлений короткий огляд даної кави варіння:

Короткий відео огляд від користувачів можна переглянути в відео нижче:

підсумки

Коштовності та Saeco Royal Coffee Bar вже в самій назві несе своє призначення. Апарат розроблений для використання в ресторанах, барах, готелях або кафе.

Величезна потужність, можливість підключення до водопроводу, мінімальні зусилля при очищенні та обслуговуванні кавоварки — все робить цю модель ідеальної для роботи в сегменті HoReCa.

Виробник гарантує, що модель витримує навантаження до 150 порцій кави в годину, тому є прекрасним варіантом для установки в закладах з великим потоком споживачів.

Кожен може вибрати напій на свій смак, а навичок для роботи з апаратом вистачить навіть у новачка. Однак висока вартість апарату не кожній компанії дозволить користуватися перевагами даного апарату. Для офісу можна вибрати модель простіше і дешевше.

висновки

Висновок: Jura Z6 ідеально підійде для сегмента HoReCa. Для домашнього та офісного використання занадто складна і дорога.Для комерційного використання в умовах ресторану або торгової точки Jura Z6 буде просто ідеальна.

Висока потужність машини, обсяг резервуарів для води і відходів, кількість програм автоматичного приготування напоїв — все дає можливість використовувати модель в ресторані або кафе.

Для офісного використання WMF 1000 відмінно підійде. Машина буде хорошим помічником — у неї велика кількість налаштувань напою. Автоматичне приготування до 8 чашок кави відразу в кавник робить використання машини в умовах офісу дуже зручним, і дозволить всім співробітникам насолодитися ароматним напоєм за час обідньої перерви. 

У персоналу буде достатньо вправності для того, щоб впоратися з машиною і доглядати за нею, так як всі процеси відбуваються в автоматичному режимі.

WMF bistro! буде більш доречною в кав’ярні або ресторані. Її висока продуктивність і широкий функціонал в цих умовах будуть восстребован і актуальні. Машина також підійде для використання в офісі. На домашній кухні вона буде виглядати громіздко.

Saeco Royal Coffee Bar ідеально підійде для бару, офісу, готелю чи ресторану. Для домашнього використання занадто дорога і сложна.Для домашнього використання кавоварка навряд чи підійде. Занадто багато функцій, які просто будуть не потрібні. А ціна апарату висока, щоб купити кавоварку даної моделі, і використовувати тільки наполовину.

Для установки в офісі Royal Coffee Bar також підійде. Великий вибір напоїв, легкість в обслуговуванні і повністю автоматичний процес приготування кави дає можливість використовувати її в великому колективі.

Ссылка на основную публикацию