Оформити дебетову карту Ощадбанку — онлайн заявка

Сьогодні, коли терміново потрібні гроші, можна оформити швидкий позику на Ківі-гаманець, проте багато клієнтів все ж вважають за краще отримати кредит на карту Ощадбанку не виходячи з дому, що не дивно, так як з цією фінансовою установою стикалися багато. Винятком можуть бути деякі види карт ВТБ24, але Ощадбанк усе ж лідирує з випуску пластика. Далі розглянемо докладніше, навіщо потрібна дебетова карта Ощадбанку і як її оформити.

Трохи інформації про сам фінансовій установі

Сбербанк — один з найбільших банків Росії з розвиненою філіальною мережею, надає широкий спектр послуг з кредитування, депозитів, страхування, грошовими переказами. Банк активно співпрацює як з фізособами, так і з організаціями. Клієнтами Ощадбанку стали тисячі росіян. Установа працює як зі студентами, так і з пенсіонерами. Тут можна отримати кредитну карту з поганою кредитною історією, відкрити рахунок, покласти гроші під вигідний відсоток. Однак найбільшою популярністю все ж користуються дебетові карти. На них можна перераховувати пенсію, стипендію, зарплату, просто зберігати свої заощадження і використовувати в разі потреби.

Дебетова карта Ощадбанку — що це таке?

Дебетова карта Ощадбанку — відмінне рішення для тих людей, які звикли економно розпоряджатися своїми грошима і не жити в борг. Даний банківський продукт являє собою якийсь ключ до особового рахунку клієнта. На відміну від кредитної картки Віза Голд від Ощадбанку, на дебетової доступні тільки власні кошти, тобто ті, які були покладені на рахунок клієнтом або зараховані третіми особами. З такою картою легко подорожувати і не переживати за збереження власних заощаджень. Банк співпрацює з такими міжнародними платіжними системами, як Visa і MasterCard. Можливе виведення грошей з Paypal на карту Ощадбанку.

Як оформити карту дебетову Ощадбанку — онлайн заявка

Сьогодні немає потреби особисто їхати до Ощадбанку, щоб оформити заявку на видачу дебетової картки. Це можна зробити і через інтернет, що вельми зручно не тільки в плані економії часу, але і доступності інформації. У домашній обстановці можна не поспішаючи ознайомитися з усіма пропозиціями банку на його офіційному сайті і вибрати для себе найбільш схожий варіант. Не обов’язково реєструватися в особистому кабінеті.

Порада: для того щоб співробітникам Ощадбанку було простіше обробити ваш запит, необхідно на самому початку вибрати місто, в якому ви проживаєте.

У підрозділі «Вибрати карту» слід вказати, що потрібна дебетова. У наступній вкладці можна вказати термін видачі карти, її тип. Далі висвітиться форма онлайн-заявки, в яку потрібно буде внести наступну інформацію:

  • Тип валюти карткового рахунку.
  • Прізвище, ім’я, по батькові.
  • ПІБ латинськими буквами.
  • Число, місяць, рік народження.
  • Місце народження.
  • Громадянство.

Як видно, нічого складного в цьому немає. Після того як запит буде надіслано до служби клієнтської підтримки Ощадбанку, з вами зв’яжеться менеджер для уточнення деталей співпраці.

Сбербанк — депозитна карта

Основними перевагами оформлення депозитної карти в онлайн-режимі є такі вигоди:

  • Не потрібно особисто їхати до відділення Ощадбанку, щоб подати заявку, що реально заощадить час.
  • Візит клієнта в банк для отримання карти буде в чітко обумовлений час, що виключить будь-яку можливість простою в черзі.
  • Клієнт може заздалегідь ознайомитися з усією офіційною інформацією по дебетових картках і підготувати питання, якщо щось буде незрозуміло.

Як правило, випуск та перевипуск платіжної картки здійснюється без сплати клієнтом комісії. Зарахування коштів на карту також відбувається без фінансових втрат з боку клієнта. Якщо на картковий рахунок клієнта хоче перерахувати гроші третя особа, можна це буде зробити в територіальному банку, де відкрито рахунок, без комісії. В іншому випадку доведеться сплатити 1,25% від суми грошового переказу, при цьому мінімальний розмір даної комісії складе 30 рублів, максимальний — 1000 рублів.

Комісія за зняття готівки з платіжної картки Ощадбанку не стягується в тому випадку, якщо клієнт буде знімати гроші через касу банку або через банкомат, при цьому знята сума не повинна перевищувати добовий ліміт. Якщо ж знята сума перевищує встановлену норму, візьметься плата в розмірі 0,5% від суми, що знімається. Якщо знімати гроші через банкомати та касу інших територіальних банків, доведеться сплатити комісію в розмірі 0,75%.

Блокування картки її власником здійснюється безкоштовно. Якщо знадобиться звіт за останніми 10 транзакцій, його можна отримати через банкомат, сплативши при цьому додатково 15 рублів. Дізнатися все тарифи по дебетових картках можна на офіційному сайті Ощадбанку.

Сьогодні завести депозитний рахунок і отримати дебетову карту в Ощадбанку не складе особливих труднощів. В епоху розвиненого інтернету і передових комп’ютерних технологій заповнити заявку на отримання дебетової картки можна в онлайн-режимі. Терміни її видачі встановлюються в індивідуальному порядку і будуть залежати від регіону, в якому проживає клієнт.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Дебетова карта — це відмінний спосіб накопичити, зберігати і перевозити гроші. Це хороший варіант для тих людей, які не звикли жити в борг, але цінують комфорт і намагаються убезпечити власні заощадження від нечистих на руку людей.

Ссылка на основную публикацию