Одвороти від хлопця по фото і без фото

Кожній дівчині подобається отримувати знаки уваги з боку протилежної статі. Але що робити, якщо це уваги набуває нав’язливий характер і викликає тільки негативні емоції? Ще гірше, якщо через настирливого кавалера ні з ким не вдається побудувати нормальних відносин. Магія на цей випадок пропонує своє рішення: виконати відворот від хлопця.

Відворот від хлопця: мета і сфера застосування

Відворот від хлопця — це особливий магічний ритуал, основним завданням якого є назавжди відвернути від себе молоду людину, спілкування з яким викликає емоції тільки негативного змісту.

Використання даного одвороту дозволить дівчині позбутися уваги нахабного і докучливого залицяльника, що не дає їй проходу, або отворожіть від себе безнадійно закоханого хлопця. Обряд допоможе і в тому випадку, якщо панночка сама одержима нерозділеним коханням до молодої людини: отворожів від себе об’єкт зацікавленості, вона зможе зітхнути з вбрані і перестати, нарешті, страждати від серцевих мук.

Відворот від хлопця: як уникнути наслідків?

Подібно будь-якій магічного обряду, відворот від хлопця має свої наслідки, хоча вони часто бувають не надто серйозними. Як тільки почнеться дія ритуалу, отвороженний молода людина почне себе некомфортно почувати поруч з виконавицею обряду.

Він може стати розсіяним, неуважним і неспокійним, почне уникати суспільство дівчини, яка ще вчора здавалася найбажанішою. Періодичні спалахи агресії і дратівливість — ще один симптом того, що відворот діє у вірному напрямку. Поступово бажання хлопця бути поруч і разом з дівчиною, яка виконала відворотного обряд, зійде нанівець.

Щоб відворот від молодої людини дав потрібний результат, дівчина і сама повинна дотримуватися певної моделі поведінки: поменше показуватися йому на очі і не намагатися після цього залишитися з ним друзями — така «дружба» нічого хорошого обом не принесе.

Звести до мінімуму небажані наслідки ритуалу допоможе правильне його проведення. Необхідно брати до уваги наступні умови:

  • відворот від хлопця робиться в фазу спадною Місяця — це сприяє згасання почуттів;
  • не можна його виконувати в четвер і неділя: понеділок — день для сімейного любовної магії, а в неділю будь-магічний ритуал втрачає свою силу;
  • 3 дні до його виконання рекомендується дотримуватися суворого посту;
  • не можна робити відворот жартома: магія — це та область, яка вимагає до себе самого серйозного ставлення;
  • обов’язково зосередитися на бажаному результаті, мати чітке уявлення про нього.

Відворот від хлопця — ритуал дуже простий, але дуже ефективний. Його легко можна провести своїми власними силами.

Дієвий відвороти, які можна зробити самому

Відворотного обряд з кислим яблуком

Щоб відворотом хлопця від себе, дістаньте кисле зелене яблуко — чим воно буде кисліше, тим краще. Заговорите його за допомогою таких слів:

«Як яблуко це кислотою рве рот, так і мені з тобою ніколи не бути. Бути тобі небажаної, гидкою, не в радість. Нехай тобі інша стане в солодкість. Щоб рот твоя зо мною кривився, наче кислотою ти упився. Обходь мене ти стороною, не буду ніколи з тобою «.

Після проголошення змови відкусите від плоду шматочок і викиньте його подалі. Потім викиньте і яблуко подалі від свого будинку.

Відворот на яблуко (для сумирно закоханої дівчини)

Даний ритуал призначений спеціально для тих дівчат, які безнадійно закохані в молодої людини, і хочуть позбутися від цього почуття, щоб припинити свої страждання. Для його здійснення потрібно підготувати будь-яблуко.

Виконавиця повинна відкусити від яблука кілька разів. Коли настане опівночі, надкушений плід потрібно закопати в землю, вимовляючи змову:

«Вийду я (своє ім’я), проти ночі, з дверей — в ворота, з воріт — в чисте поле. А в чистому полі те дерево росте. А на гілках дерева того ворон сидить. Попрошу я ворона: виклюй з моїх грудей любов до (Ім’я молодої людини), віднеси ти її за тридев’ять земель і за тридев’ять морів, кинь там, щоб не повернулася, не повернулася ні сьогодні, ні завтра, ні на віки віків. І як небо не зійдеться з землею, так і мені не жити з (Ім’я молодої людини). Змова мій могутній і міцний — НЕ переговорити його і не порушити. Відтепер, повсякчас і на віки віків. Амінь «.

Дівчина після цього повинна 3 рази плюнути і піти з цього місця, не озираючись назад. Наступні 3 дні також необхідно не дивитися об’єкт свого зітхання. Ритуал повторюється ще 2 рази — на 9-й і 40-й день.

Відворот від хлопця за допомогою англійської шпильки

Для проведення ритуалу знадобиться англійська шпилька, яку дівчина повинна заговорити і непомітно прикріпити її до одягу хлопця, якого потрібно відворотом. Однак зробити це потрібно так, щоб молода людина обов’язково виявив шпильку і своїми руками зняв її зі свого одягу. Якщо це замість нього зробить хтось інший, то обряд ніякого результату не дасть.

Змова звучить так:

«Нехай ісколет і зранений, від тебе мене позбавить. Як сміття, з хати вимітайся і більше зі мною НЕ знайся. Як тільки ти шпильку знімеш — до мене навічно ти остинешь! «

Ссылка на основную публикацию