Одвороти в домашніх умовах і їх наслідки

На що тільки не здатні зневірені жінки і дівчата, щоб повернути старого чоловіка або заволодіти увагою кохану людину! І звернення до допомоги магії в даному випадку — один з найпоширеніших прийомів. Найбільш затребуваними є приворотне і відворотного ритуали. У цій статті я хочу зупинитися на останніх.

Одвороти в домашній практиці

Поясню, чому даний матеріал я вирішила присвятити саме одворотам, що здійснюються жінками самостійно. Застосовуючи відворотного ритуали, багато жінок і дівчата навіть не уявляють про те, з чим зв’язуються. Напевно, багато хто діє за наступним принципом: знайшла «рецепт» в Інтернеті, підготувала все необхідне, провела кілька нехитрих дій, прочитала змову і все — можна чекати, коли коханий чоловік зовсім скоро опиниться поруч. В реальності ж, все це далеко не так просто, як здається на перший погляд. Домашній відворот коханого від суперниці таїть в собі безліч підводних каменів, про які більшість дам і панночок навіть не підозрюють. От саме про них мова йтиме нижче.

Якісний і результативний відворот вдається виконати тільки справжнім професіоналам. Щоб будь-якого роду магічний вплив, потрібно володіти сильною енергетикою. А що ми маємо в аналізованому нами випадку?

Візьмемо класичний приклад:

Від жінки пішов чоловік, вірніше, його забрала суперниця. Чоловік забув про сім’ю, про свою колись коханій дружині і дітях, з головою занурився в нові відносини. Природно, дружині дуже боляче, гірко і прикро від цього, і вона вирішується самостійно провести відворотного обряд. І, ніби все вже зроблено за інструкцією, однак, мало того, що результату ніякого, так ще й неприємності почалися в житті виконавиці одвороту, здоров’я погіршився або що-інше — в загальному, стартувала чорна смуга.

Люди, що мають хоч невелике уявлення про магію, відразу скажуть, що проведений відворот дав відкат, і матимуть рацію.

Але чому так сталося? Весь секрет у тому, що енергетики виконавиці вистачило лише для того, щоб сила ритуалу подіяла проти неї самої. Енергетика ж розлучниці виявилася набагато сильніше, адже вона спочатку змогла відвести чоловіка з сім’ї.

Запам’ятайте, що від сильних жінок чоловіки не йдуть!

Якщо ж це все-таки сталося, слід визнати, що у суперниці більш потужний потенціал і не братися самостійно за вчинення відворотного обряду. Довірте це майстру магії, і потрібний ефект не змусить довго чекати себе.

Домашній же відворот вийде лише у тих, хто знає ази магії, володіє сильною особистістю, здатний до контролю за все і всіх, і в обов’язковому порядку — до самоконтролю. Хочете провести відворот самостійно — працюйте над собою, над своїми думками і почуттями, вивчіть всі тонкощі професії мага і неодмінно подбайте про захист перед вчиненням ритуалу, щоб максимально убезпечити від негативних наслідків себе та своїх близьких.

Негативні наслідки одвороту

У разі імпульсивного звернення до одворотам, продиктованого емоціями і почуттями, багаторазово зростає ймовірність негативних наслідків від проведення ритуалу. Найчастіше, вони проявляють себе тим, що:

  • у виконавця обряду і його жертви починаються проблеми зі здоров’ям: слабшає імунітет, загострюються хронічні недуги, розвиваються нові захворювання. Якщо був зроблений чорний обряд, проблеми можуть торкнутися і суперницю (суперника). Особливо небезпечні відвороти із застосуванням крові;
  • різко змінюється характер жертви: людина змінюється до невпізнання, визначальними рисами особистості стають дратівливість, запальність і агресивність, іноді справа доходить і до рукоприкладства на адресу виконавця ритуалу;
  • розвиваються проблеми психологічного характеру: людина стає песимістичним, апатичним, невпевненим у собі і в завтрашньому дні, виникають депресивні стани, з’являються суїцидальні нахили;
  • можуть початися проблеми з психікою: божевілля;
  • страждає дітородна функція: імпотенція, фригідність, безпліддя;
  • відворот обертається родовим прокляттям — саме рідкісне, найстрашніше і небезпечне наслідок, яке відіб’ється і на нащадках.
  • з’являється пристрасть до згубних звичок: алкоголізм, наркоманія.

Сподіваюся, тепер ви розумієте, що відворот — зовсім не нешкідливий прийом, що дозволяє швидко отримати бажаного. До обряду треба ставитися з усією серйозністю і бути дуже обережним, вдаючись до магічної допомоги, і вже тим більше не намагатися його самостійно зробити, якщо присутній хоч найменший сумнів у своїх силах.

Позитивні наслідки одвороту

Не варто забувати і про позитивний вплив відворотного ритуалу (особливо якщо він виконаний майстром своєї справи).

Вірно зроблений відворот гарантує зміна відворажують чоловіки до суперниці. На зміну любові прийдуть повне безралічіе, а часто і неприязнь, злість і ненависть (по крайней мере, з боку чоловіка — точно). Відворот сприяє розриву енергетичних зв’язків між чоловіком і розлучницею.

Якщо об’єктом одвороту є чоловік, стосовно якого раніше був проведений приворот на крові, то ритуал допоможе придушити ненормальну залежність його від приворожити дами.

Будь відворот може дати наслідки, і будуть вони найрізноманітнішими. Якщо в результаті одвороту зруйнується щаслива і міцна сім’я, то виконавця ритуалу неодмінно чекає покарання, і ще невідомо, наскільки страшним воно може виявитися. Не дарма народна мудрість нам твердить про ом, що не можна побудувати щастя ціною чужого горя. А тому не раджу вам ставити під загрозу своє життя і благополуччя. Якщо відворот вкрай необхідний — попросіть краще допомоги у майстри.

Ссылка на основную публикацию