Одворот хлопця від дівчини — читати самостійно

Юність — прекрасна пора в житті кожної людини. Це час, коли кров кипить, час першого кохання — найзворушливішою і незабутньою. Однак в справах серцевих часто все складається не так, як би нам того хотілося.

Те почуття виявляються нерозділеними, то яблуком розбрату між подругами стає один молодий чоловік, то ще щось. От саме в таких випадках може знадобитися магія, і багато молоденьких панянки звертаються за її допомогою. Часом єдиним виходом з нещасливих і виснажливих відносин стає читання одвороту хлопця від дівчини або чоловіка від жінки. Як його читати самій — про це нижче.

Особливості одвороту хлопця від дівчини

Відворотом в магії називають ритуал, метою якого є охолодити почуття однієї людини до іншої і звести нанівець їхні стосунки.

Одвороти бувають білі і чорні. Однак в даному матеріалі я зупинюся тільки на білих, бо юність — пора безбашенная, і в своїх вчинках молоді дівчата і хлопці керуються більше емоціями та почуттями, ніж розумом. А якщо в цей вибуховий коктейль намішати ще чорну магію, то наслідки можуть виявитися найжахливішими.

У яких випадках можна застосовувати відворот? Сердечні стосунки в кожній юній парі складаються за своїм індивідуальним сценарієм, але можу виділити дві ключові умови для використання відворотного ритуалу:

  • любовний трикутник, коли на ваші відносини зазіхають з боку і потрібно позбутися від суперниці (найчастіше), щоб вдалося зберегти поруч з собою коханого хлопця;
  • відворот себе від надокучливого залицяльника — досить поширений випадок, коли дівчині необхідно позбавити себе від уваги настирливого і нелюба серця кавалера, адже від таких відносин страждають обидва, щастя вони не приносять.

Рішення зробити відворотного обряд не повинно бути спонтанним: його потрібно обміркувати, пошукати все альтернативні варіанти, здатні допомогти в ситуації, що склалася.

Ще кілька моїх рекомендацій:

  • проводиться відворот на спадної Місяці, щоб любовні почуття швидше згасли;
  • не можна виконувати обряд в четвер і неділя: четвер у магії — день сімейних любовних ритуалів, а в неділю будь магічний вплив втрачає свою результативність;
  • не можна робити відворот з цікавості, підходити до ритуалу легковажно — магія, навіть біла, такого вам не пробачить, і ви неодмінно отримаєте відкат;
  • обов’язково слідуйте інструкції магічного впливу і вибирайте найбільш прості обряди — найменша помилка може обернутися проти вас;
  • якщо вас долають сумніви і страх, то краще не беріться за відворот (інакше ризикуєте отримати зовсім не те, чого бажали спочатку), або доручіть цю справу майстру.

Якщо твердо впевнені в своїх намірах і рішуче налаштовані боротися за свою любов або позбутися від непотрібних почуттів, дані нижче «рецепти» одвороту дівчата від хлопця — спеціально для вас. Вибрала я найбільш прості ритуали.

Як зробити білий відворот хлопця від дівчини?

Спосіб №1 — на англійську шпильку

Даний відворот допомагає дівчині отворожіть себе від настирливого залицяльника, від колишнього коханого, або від того хлопця, відносини з яким не доставляють радості і позитивних емоцій.

Для здійснення буде потрібно тільки англійська шпилька, яку дівчина непомітно повинна приколоти до одягу хлопця. Після того, як шпилька займе своє місце, читається замовляння:

«Нехай шпилька ця коле, ранить тебе і ятрить, мене від тебе назавжди позбавляє. Нехай жар його любовний остигає, любов до мене з його серця витікає. Як тільки він шпильку цю зніме, нехай до мене навік охолоне! «

Ключова умова — шпилька повинна бути пришпилена так, щоб хлопець її помітив і зняв своїми руками. Якщо це зробить хтось інший, ефективність обряду буде дуже слабкою.

Спосіб №2 — на яблуко

Для здійснення ритуалу привороту чоловіка від жінки підготуйте одне яблуко, дві нитки (чорного і білого кольорів), свічку. Обряд відбувається вночі.

Нитки зв’яжіть між собою трьома вузликами, свічку запаліть, а яблуко ножем розділіть на 2 половинки. Нитки підпаліть за допомогою полум’я свічки, і як тільки вузлики догорять, залишки її складіть між двома половинами яблука. Половинки плода складіть і починайте їх повільно потирати між собою, вимовивши змова:

«Свят на свічці вогонь, на землі вода. Навпіл розділю, по лугах розведу. Свят вогонь. Вода, остуди швидше, що зрослося, розірви швидше. Свят вогонь. Амінь «.

Всього ці слова читати 3 рази. Потім знову розділіть яблуко, покладіть половинки окремо один від одного, в різних місцях. Коли настане ранок, закопайте їх окремо і один від одного подалі. Раджу це робити краще в різних кінцях населеного пункту, де ви проживаєте.

Наведені два ритуалу — дуже прості й ефективні, якщо зробити їх правильно, з дотриманням усіх умов. Однак дуже вас прошу сто раз подумати перед тим, як за них братися, зважити все за і проти. І запам’ятайте, будь ласка, що в юності життя тільки починається, і ймовірність того, що в майбутньому ви зустрінете справжню свою любов, одну і на все життя, практично 100% -ва. Треба просто трохи почекати, а до магії потрібно звертатися в крайніх випадках. Магія не служить панацеєю від усього, вона лише допомагає вам у важких ситуаціях.

Можливі наслідки одворотів дивіться у відео:

Ссылка на основную публикацию