Односторінковий сайт для продажу товару

Посадкова сторінка, Лендінгем, сторінка захоплення, landing page — такими словами часто називають лише однієї сторінки сайту. Сьогодні він являє собою популярний формат, який не передбачає розгалуженої структури. Вся інформація ресурсу поміщається на одній сторінці і проглядається за допомогою скролла (прокрутки). Така проста система подачі інформації є потужним інструментів просування в мережі при продажу товару.

Але Лендінгем підійде не всім компаніям, тому перед замовленням односторінкового сайту необхідно оцінити його можливості, плюси і недоліки.

Односторінковий або повноцінний сайт?

Лендінгем не вимагає великих витрат на створення в порівнянні з повноцінним сайтом, але підходить не для кожного бізнесу. При виборі ресурсу потрібно відштовхуватися від цілей діяльності. Якщо компанія цікавиться курсами «Бізнес Молодість» і продає один або кілька видів товару, послуг, утворять єдиний сайт стане оптимальним варіантом. Якщо ж реалізується велика кількість різноманітної продукції, Лендінгем не підійде. Як показує практика, landing page продає краще, ніж повноцінний інтернет-магазин, так як зазначена в ньому інформація мотивує випадкового користувача здійснити покупку, виділяє переваги, закликає до дії (зателефонувати за довідкою, залишити контакти, здійснити замовлення), при цьому не містить нічого зайвого.

Загальні принципи створення Лендінзі

Визначити, що таке лише однієї сторінки сайт, просто, достатньо уявити рекламну пропозицію в мережі, в якому опис товару, його параметри і характеристики, умови продажу, доставки і вигоди для покупця зібрані на одній сторінці. Інформацію можна вивчити за короткий відрізок часу і оформити замовлення. Така процедура продажу не займе багато часу.

Односторінковий сайт максимально адаптований під вимоги користувача — весь функціонал розташований на видному місці, навігація сайту проста і зручна. Щоб створити ефективний Лендінгем, потрібно враховувати ряд нюансів, які зможуть виділити сторінку серед конкурентів.

якісне зображення

Фото товару або послуги краще розміщувати реальні, а не використовувати стокові з комерційних пропозицій. Так вони викличуть більше довіри серед потенційних покупців. Знімок повинен бути якісним, з хорошим освітленням, візуально виділяти плюси. Вибираючи фото, потрібно розуміти, яку роль воно буде виконувати. Воно може описувати продукцію або показувати радість від використання запропонованого товару (послуги).

простий функціонал

Велика кількість параметрів, серед яких потрібно вибрати необхідне, стомлює людини. Якщо перед клієнтом буде дуже великий вибір продажів, він швидко перейде на інший сайт, так і не зробивши замовлення. Тому краще зменшити кількість варіантів, підштовхнути до правильного рішення.

представники команди

Щоб збільшити довіру, вкажіть фото і короткі відомості про своїх співробітників. Як показує практика, такий крок може підвищити продажі. Якщо ви ще не маєте співробітників, можете посилатися на свою особистість.

демонстрація продукту

Опишіть товар або послугу, користь від їх користування і покупки. Радість від їзди на роликах, ніжну шкіру від крему, розкішне волосся від шампуню. Для цього можна використовувати не тільки фото, але і презентації, відео продажів. Людина, який відвідав лише однієї сторінки сайт, повинен побачити себе з запропонованої продукцією, відчути ефект від її використання.

підтвердження якості

В першу чергу звертають увагу на вчинки. Якщо користувач, який відвідав лише однієї сторінки сайт, побачить позитивні відгуки, його бажання купити товар збільшиться. При оформленні сторінки включите цифри і факти про здійснені продажах, наприклад, скільки продалося книг через інтернет за певний період часу.

Заклик до здійснення покупок

Заклик до дії можна виділити стрілкою — це простий і дієвий метод продажів. Такий заклик може бути різним — купити товар, залишити свої контакти для отримання цін. Не дозволяйте випадковим користувачеві швидко покинути сайт, ви заплатили, щоб він потрапив туди, тому зобов’язані зацікавити і утримати його.

алгоритм дії

Вкажіть покрокові дії у вигляді візуальної схеми:

 1. Залиште нам свій номер;
 2. За короткий відрізок часу наш менеджер зв’яжеться з вами;
 3. Ми укладемо договір поставки товару;
 4. Позбавимо вас від зайвих проблем.

Зміст комерційного тексту

Сьогодні залучити клієнта форматуванням тексту складно, але цей процес змінює сприйняття. Вибір кольору, розбивка на частини, виділення основних думок, додавання графіки роблять текст читабельним і інформативним. Зацікавити користувача можна і переконливим текстом, і його емоційним потенціалом.

Прозора цінова політика

Навіть якщо складно розрахувати підсумкову вартість робіт або продукту, розмістіть на односторінковому сайті приклади готових робіт із зазначеними цінами. Це дасть можливість клієнту прийняти рішення про покупку. Багато компаній спеціально приховують вартість продажу товару. Щоб дізнатися її, потенційні клієнти витрачають багато часу, але якщо ціна їм не підходить, вони все одно не стануть співпрацювати з компанією, ще й час втратять.

Простота і орієнтація на результат

На односторінковому ресурсі нічого не повинно відволікати від продажу товару. Мета його створення — отримати замовлення, тому потрібно поступово підводити покупця до правильного кроку. Заздалегідь обміркуйте структуру, текст, спеціальні пропозиції для клієнтів.

Порада: основними принципами якісного односторінкового сайту можна назвати привабливий дизайн, забезпечення корисними відомостями, вигідними можливостями і зручним функціоналом.

Плюси односторінкового сайту при продажу товару

Створити Лендінгем набагато швидше і простіше, ніж багатофункціональний сайт. І хоча одностранічнік можна також зробити яскравим, функціональним і інформативним, в середньому вартість створення Лендінзі в рази нижче, ніж класичного інтернет-магазину. Він має й інші переваги при продажу товару.

Можливість мобільного використання

Односторінкові сайти характеризуються адаптивним дизайном, тому власникам планшетів і телефонів дуже просто здійснювати замовлення або просто переглядати подібні сторінки.

унікальність

Надати оригінальний дизайн одностранічнік простіше, ніж багаторівневому сайту для продажу речей через інтернет. Так дизайнер може зосередити увагу на одному універсальному рішенні і не використовувати зайві інструменти. До того ж картинки, фото і текст готують заздалегідь, тому при виборі дизайну можна відштовхуватися від загальної концепції та стилістики.

На стандартному багаторівневому ресурсі користувач може нескінченно блукати, забуваючи про первісної мети. Лендінгем орієнтує на результат, збільшуючи продажі. Задавати порядок сприйняття інформації розробник може самостійно. Він також може бути впевнений, що потенційний клієнт отримає необхідні відомості і швидко прийме рішення.

видимість контенту

Багаторівневі ресурси можуть здатися недопрацьованими через порожні розділів. Часто кожна категорія містить лише кілька абзаців, в результаті чого сторінки виглядають непрезентабельно. Але навіть якщо ці абзаци зібрати і розмістити на односторінковому сайті, створюється ефект повноти та різноманіття. Також макет одностранічнік дає можливість помістити багато фото, картинок і інших ілюстрацій.

Фахівець може зробити Лендінгем настільки респектабельним і яскравим, що рух по ньому нагадує своєрідну подорож, яке орієнтує користувача на результат.

мінуси Лендінзі

Незважаючи на простоту і актуальність, односторінкові сайти також мають ряд недоліків, які потрібно враховувати при продажу товару.

Тривалий час завантаження

Так як на одній сторінці знаходиться велика кількість інформації, для завантаження веб-ресурсу буде потрібно більше часу, ніж для класичного сайту.

складність аналітики

Так як одностранічнік має один URL-адресу, складно проаналізувати дії користувачів, які відвідували ресурс. Аналітичний звіт не вкаже конкретно, що цікавить цільову аудиторію, а більш чіткі настройки вимагають додаткових витрат.

Складність в просуванні

Landing page погано індексуються пошуковими системами, їх складно просувати методом SEO. На класичному сайті кожна сторінка може бути оптимізована під певні запити, з Лендінзі так не вийде.

Одним з найбільш результативних методів просування є ведення блогу, проте симбіоз його з одностранічнік — важке завдання.

Порада: якщо в ролі однієї з ключових складових вашого односторінкового сайту ви задумали вести блог, від Лендінзі як основного майданчика для його реалізації краще відмовитися.

На практиці практично всі мінуси landing page можуть проявитися тільки в разі, якщо він спочатку не відповідає поставленим завданням при продажу товарів.

конструктор Лендінзі

Так як кількість бажаючих створити лише однієї сторінки сайт самостійно постійно зростає, пропонуються різні ефективні інструменти для швидкої реалізації задуманого і безкоштовні торгові майданчики в інтернеті. Створити landing page для продажу товарів можна на базі конструктора, який задає різноманітні шаблони. Найпопулярнішими з них сьогодні можна назвати:

 • Bazium;
 • LPGenerator;
 • WordPress Landing Page;
 • LPTrend;
 • PlatformaLP;
 • Landingi;
 • LPmotor;
 • UMI.

Замовити одностранічнік можна в професійних агентствах або у фрілансерів, але це буде дорожче, ніж самостійно за допомогою конструктора. Вартість в такому випадку варіюється в залежності від цінової політики компанії розробника. Як правило, ціна стандартного пакета в місяць становить 1500-15000 рублів.

Збережіть статтю в 2 кліка:

Односторінковий сайт — актуальний і ефективний інструмент бізнесу при продажу однотипних товарів або надання послуг. Він більш чітко відображає діяльність і переваги компанії, робить її більш презентабельною і респектабельною. Якщо Лендінгем використовувати грамотно і за призначенням, можна розширити клієнтську базу і збільшити дохід.

Ссылка на основную публикацию