Одностатевий приворот — магія для геїв і лесбі

Моя магічна практика показує, що є певне коло людей, які звертаються за допомогою в скоєнні саме одностатевого привороту. Такий приворот по своєму магічному впливу близький до традиційного, різниця лише в тому, що наміри причаровує спрямовані на адресу людини тієї ж статі, що і автор привороту сам. Ритуал цей застосовуватися може і в уже зав’язалися любовні стосунки, і послужити поштовхом до зародження нових.

Чи легко проводити одностатевий приворот? Так, якщо його робить справжній чаклун, в чиїй практиці чимало було подібних обрядів. Найбільші відчайдухи можуть спробувати провести його самостійно, але хочу відразу попередити, що самостійний ритуал може і не спрацювати, або ж викликати протилежний або зовсім негативний ефект.

Нюанси одностатевого привороту

Перш ніж приступати до приворожування людини своєї ж статі в домашніх умовах, необхідно врахувати ряд факторів, здатних вплинути на перебіг і результат цього магічного обряду.

  • Провести приворот буде простіше, якщо орієнтація його об’єкта нетрадиційна, або він нічого не має проти одностатевих стосунків. В цьому випадку почуття, нав’язані ритуалом жертві, виявляться цілком для нього природними і не будуть відторгатися його психікою і свідомістю.
  • Якщо ж приворот спрямований на адресу гетеросексуального людини, то чимало зусиль для досягнення бажаного потрібно від автора привороту.

Наслідки одностатевого привороту

Одностатевий приворот вважається проявом чорної магії, а жарти з чорною магією до добра не доводять. Тому, перш ніж самостійно приступати до проведення одностатевого привороту, ретельно подумайте, чи так це для вас важливо. Цілком можливо, що в майбутньому за цей обряд доведеться заплатити чималу ціну, адже наслідки його можуть виявитися жахливими. Небезпечний одностатевий приворот тим, що може привести до:

  • серйозним психічним проблемам у свого об’єкта, аж до божевілля і укладення в психіатричну клініку. Ризик особливо збільшується, якщо жертва має традиційною орієнтацією;
  • утворення комплексів у причаровує (презирство до себе, відчуття порочності і неправильності);
  • сильному емоційному потрясіння у своєї жертви;
  • до погіршення сімейних відносин (сварки з близькими та інше);
  • ослаблення здоров’я причаровує;
  • зниження успішності в повсякденній діяльності (робота, навчання) і багато іншого.

Одностатевий приворот підступний тим, що йде проти закладеної природою програми: будь-яка людина має залишити потомство після себе, а даний ритуал нещадно перериває цю родову нитку.

Як зробити одностатевий приворот?

Для тих, кого не лякають страшні наслідки одностатевого привороту, хто не боїться тієї високої ціни, яку в майбутньому, можливо, доведеться заплатити за свої діяння, пропоную кілька способів одностатевого привороту для здійснення ритуалу у себе вдома. Не забувайте однак про те, що прийнявши рішення вдатися до цього обряду, ви берете величезну відповідальність не тільки за себе, але і за людину, якій мимоволі судилося стати вашою жертвою.

Римський приворот (для геїв)

Знадобляться: ароматичні масла розмарину, гвоздики і жасмину, фото обранця, спирт або оливкова олія, червона свічка.

Масла потрібно змішати між собою в рівних кількостях, а потім розчинити в такій же пропорції оливкового масла або спирту. Сумішшю намазати свічку, просочити фотографію жертви, після чого нанести її на свої лоб, живіт і лобок. Запалити свічку і встановити перед собою. Фотографію причаровує потрібно взяти в ліву руку і, дивлячись в очі, прочитати 9 раз заклинання:

«Торен Аратова ІНТЕНТ фалом сиде амо».

Після заклинання капнути на вогонь свічки кілька крапель суміші, а потім вимовити:

«Вірітас!»

Спалити фотографію на свічці, що утворився попіл помістити в пакетик, конверт або коробочку і носити з собою. Для посилення ефекту кілька частинок попелу можна підсипати в їжу або пиття обранця, в взуття або кишені.

Одностатевий приворот (жіночий)

Знадобляться: відповідний жертві крем (потрібно дізнатися заздалегідь) — краще для тіла, масла ялиці, лимона, жасмину і троянди (по 1 краплі кожного), наперсток і голка (нові).

Масла змішують в наперстку за допомогою тупого кінця голки, вимовляючи при цьому заклинання (незгірш від 15 раз):

«Ліліт. Аду при Мерега зди. Ліліт. Гру преде моро горо джу. Ліліт «.

Голку після обряду потрібно зламати навпіл і закопати, наперсток зберігати, не використовуючи ні для яких цілей. Суміш масел додають в крем, який підносять своє обраниці. Змова діє, поки вона ним користується. Ефективність привороту тим більше, чим більше площа, якої стосується заговорене засіб.

Чоловік приворот

Своє фото і фото обранця докласти один до одного особою, по периметру капати воском від червоної свічі зі словами:

«Тебе закликаю, великий Приап, в любовній справі допоможи мені. серце (Ім’я обранця) поверни до мене (своє ім’я), поневоль почуття і душу. нехай (Ім’я обранця) тільки про мене (своє ім’я) мріє, і серце (Ім’я обранця) в любовному вогні перебуває. Охопи ти його силою пристрасті, нехай (Ім’я обранця) любить мене, жадає моєї любові «.

Заклинання читається 5 разів, після чого фотографії на ніч поміщаються під простирадлом — там, де статеві органи. Вранці знімки закопують під порогом під’їзду чи будинку, де проживає обранець.

жіночий приворот

Додають в вино пару-трійку крапель своєї менструальної крові зі словами:

«Кров з кров’ю злийся, душа з душею злийся. З’єднай міцними узами, об’єднай, що не розлучи. Узами крові з’єдную тебе, раба (Ім’я обраниці) з собою (своє ім’я). Забираю волю твою, пов’язую душу твою, до себе прив’язую тіло твоє. Як поступається сонця місяць на небі, так і ти раба (Ім’я обраниці) перечити мені (своє ім’я) не станеш, полюбиш, тілесної пристрастю Загора до мене. Сказано вночі, говорено днем, скоро виповниться. Амінь (3 рази) «.

Заговорене вино дають випити жертві привороту.

Ссылка на основную публикацию