Очищення організму водою (гарячої, холодної, солоної)

Детокс організму або позбавлення його від шкідливих речовин є корисною процедурою, яку важливо робити систематично, щоб уникнути усіляких недуг і складнощів зі здоров’ям. Існує багато технік і методів очищення організму, що дозволяють позбутися від отруйних речовин, паразитів і надлишкових кілограмів.

Але найбільш затребуваною є чистка водою. Ця безболісна маніпуляція швидко видаляє сміття з організму, а її саму легко реалізувати в будь-яких умовах, навіть в тривалому відрядженні або на відпочинку.

Коли необхідна водна терапія

Вода потрібна для налагодження обмінних процесів, поліпшення засвоєння їжі, видалення з організму відходів травлення. Тому методика очищення водою є найпростішою, ефективної та доступної. В результаті в тілі з’являється бадьорість, відчувається легкість, нормалізується сон, підвищується настрій.

Крім загального поліпшення стану організму, очищення водою здатне істотно допомогти в лікуванні різних захворювань:

 • недуги верхніх дихальних шляхів, ротоглотки,
 • проблеми з тиском,
 • мігрені,
 • хвороби нирок і печінки,
 • порушення в роботі видільної системи,
 • збої гормонального фону,
 • менінгіт і туберкульоз.

Очищення гарячою водою

Найпопулярніший в інтернеті рада — щодня після пробудження випивати склянку сильно гарячої води з 2-3 крапельками соку лимона. За час нічного відпочинку в шлунково-кишковому тракті збираються продукти життєдіяльності, які підігріта рідина вимиває.

За твердженням фахівців, таким легким способом регулюється діяльність травного тракту, а з внутрішніх систем і органів прибираються токсичні елементи і шлакові скупчення.

Джерелом отруйних речовин в організмі, як правило, служить неграмотно приготовлена ??їжа і несвіжі продукти. В результаті їх розкладу утворюється липкий слиз, яку змити холодною водою не вдасться. Щоб отримати максимальний ефект, важливо дотримуватися деяких рекомендацій:

 1. Температура води неодмінно повинна бути дуже високою, майже обпалює.
 2. Для більшого результату гарячу воду слід вживати протягом всього дня з інтервалом в 35-45 хвилин.
 3. Якщо кількість виділеної рідини різко стає більше ніж обсяг випитого, це свідчить про результативність методу. Токсичні речовини починають віддалятися з організму, тому курс очищення не варто переривати.
 4. Вживання інших напоїв не забороняється, однак, перевагу краще віддавати воді.

Очищення холодною водою

Ця методика має на увазі вживання в обов’язковому порядку двох і більше літрів води протягом дня.

Вранці натщесерце необхідно влити в себе 1-2 склянки крижаної води. Рідина неодмінно повинна бути сирою, а не кип’яченої. Потім протягом наступних 2-3 годин треба випити 3 склянки води з медом (1 чайна ложечка природного підсолоджувача на склянку води).

Після рекомендується їсти овочеві і фруктові страви, позитивно впливають на діяльність шлунково-кишкового тракту. Хороший ефект дасть додавання в охолоджену питну воду подрібненої зелені. Так очищення буде більш глибоким.

Японська методика очищення організму водою

У Країні висхідного сонця використовують іншу технологію чистки організму за допомогою води. Алгоритм наступний:

 • Як можна раніше вранці (обов’язково до чищення зубів) слід випити 1-1,25 л звичайної води.
 • Потім можна вмитися і виконати зубну гігієну.
 • 45 хвилин після процедури їсти і пити забороняється.
 • Протягом дня воду дозволяється пити тільки через 2 години після завершення трапези.
 • Вживати їжу перед сном не можна.

Для тих, кому складно випити відразу великий обсяг води, допускається поступове збільшення кількості рідини починаючи з 1 склянки.

Очищення солоною водою

Детокс підсоленій рідиною налагоджує роботу організму в короткі терміни. Часте вживання чаю, кави і соків сумнівно якості призводять до зневоднення, а додавання солі в питво відновлює водний баланс організму. Істотний мінус процедури — солона рідина може викликати нудоту і блювотний рефлекс, тому важливо дотримуватися правил очищення.

 1. У період чистки необхідно дотримання строгих обмежень в харчуванні. Не можна вживати алкоголь, жирні та гострі страви, здобу і солодощі. У раціоні повинні превалювати свіжі фрукти, ягоди та овочі, настої трав, дозволяється натуральний мед.
 2. Потрібно визначити необхідний обсяг рідини на день. На кожен кг ваги необхідно 30 мг води. Кількість солі — 9 грам.
 3. Сіль можна повністю розчинити в питво і вживати протягом дня. Допускається класти соляні крупинки на мову і розсмоктувати після випитої води. Ефект дасть і прийом за один раз всього обсягу солі, розчиненого в 30 мл води. Робити це потрібно після того, як необхідна добова кількість рідини вже випито.
 4. На початку курсу очищення можливі набряки і головний біль. Через тиждень симптоми підуть, а на зміну їм з’явиться полегшення.
 5. Ця система очищення організму повинна супроводжуватися фізичним навантаженням.

Дана процедура може виконуватися в домашніх умовах, але повинна бути узгоджена з лікарем.

Щоб організм працював як слід, немає необхідності в складних маніпуляціях. Потрібно пити достатню кількість води щодня і періодично проводити очищення внутрішніх систем і органів. Методики прості, але вимагають самодисципліни. Зате тіло завжди буде в тонусі, а здоров’я — в абсолютному порядку.

Ссылка на основную публикацию