Очищення аури молитвами від негативної енергії і зла

Очищення аури молитвами — найпростіший спосіб усунути енергетичні засмічення. Прибирати їх необхідно, щоб дозволити енергії безперешкодно рухатися по енергетичним каналам. Застої можуть призвести не тільки до погіршення емоційного стану, але і до хвороб. Поговоримо про те, які існують методи очищення аури.

Як очистити ауру від негативу молитвами?

У житті сучасної людини відбуваються різні події. Вони завжди нейтральні, але не всі люди це усвідомлюють, надаючи трапилося негативну або позитивну забарвлення. Але якщо позитив «працює» на благо вашої енергетиці, то негативні думки і емоції способи серйозно вплинути на стан аури.

Які негативні явища заважають енергії вільно текти:

 1. Сварки і конфлікти. Гнів і роздратування, які ви відчуваєте, обов’язково позначаться на здоров’ї тонкого тіла. В результаті енергетичний стан страждає
 2. Непрощеного образи. Найбільш небезпечний вид негативу, тому що образа — це емоція, яка призводить до онкології. Зрозуміло, одна маленька образа не страшна. Але якщо ви збираєте застарілі емоції подібного плану, тримайте їх у собі роками, це дуже погано
 3. Негативні події, пережиті в минулому. Якщо вас обтяжує минулий досвід, ви не можете відпустити з думок якусь пережиту ситуацію, втрачаєте енергію. Необхідно позбавлятися від подібних емоцій

Очищення аури молитвами допомагає впоратися з вантажем негативних емоцій, звільнити свідомість від вантажу минулих проблем. За допомогою регулярного читання повторюваного тексту ви зможете повністю прожити негативні емоції і позбутися від них.

Щоденна молитва, що очищає ауру

Цю молитву читати потрібно кожен день. Вважається, що регулярні читання священних текстів діють на тонкому рівні. Вони допомагають вивільнити позитивну енергію, виплеснути негатив з власної свідомості, знайти контакт з вищими світлими силами.

Читаючи молитви щодня, ви ущільните своє біополе і відновите ауру. Проводити сеанс релігійної медитації слід три рази на день.

Які існують правила на цей рахунок:

 1. Вибирайте основну молитву, що відповідає вашому віросповіданням. Наприклад, православний християнин може читати «Отченаш», а мусульманин повинен вибрати відповідний текст з Корану
 2. Читати текст основної молитви, що належить вашій релігії, слід 7 разів. Сімка — магічне число, яке багато разів підвищує ефективність священного ритуалу
 3. Якщо ви не вважаєте себе прихильником певної релігії, потрібно знайти сім молитов різних релігій і читати їх

«Я Всевишнього молю» — очищення аури мусульманської молитвою

Це дуже сильна і ефективна ісламська молитва, яка допомагає очистити ауру не тільки людини, але і його житла. Ми рекомендуємо її використовувати: те, яка атмосфера панує у вашому домі, позначається і на енергетичному стані всіх домочадців.

За допомогою Вищих сил ви захистите свій будинок, своїх близьких від усього негативу, який тільки може прийти. Зрозуміло, ви повинні повністю довіряти Богу, читати молитву щиро і з надією. Тоді він відгукнеться обов’язково.

Для очищення аури використовують саме мусульманські Дуа, взяті з Корану. У рідкісних випадках священні тексти оголошують духовні лідери ісламу.

Мусульманська молитва для очищення аури будинку звучить наступним чином:

Важливо: читати молитву з екрану комп’ютера або дисплея телефону суворо заборонено. Краще завчити текст напам’ять заздалегідь. Читайте його щиро, вдумуючись в кожне слово. Налаштуйтеся на позитивний лад.

Очищення аури молитвами Люсьєн Шамбаллані

Люсьєн Шамбаллані — відомий в своєму середовищі маг, який розробив спеціальні і, якщо їх можна так назвати, професійні молитви і змови. Вони допомагають будь-якому стражденному домогтися потрібної мети.

Особливість таких молитов в тому, що їх читають протягом 27 хвилин. Протягом цього часу ви спочатку можете відчувати дискомфорт. Не потрібно боятися цього відчуття. Саме завдяки виходу із зони комфорту досягається бажаний результат. В кінці сеансу людина відчуває неймовірне полегшення.

Дивіться відео про те, як читається дана молитва:

Важливі моменти:

 • Ви повинні бути вдячні Вищим силам за те, що вони допомагають позбутися від енергетичних проблем. Щиро відчуйте подяку, навіть якщо не відчуєте результат з першого разу
 • Проводити сеанс потрібно три дні поспіль — не обмежуйтеся тільки одним разом
 • До сеансу 7 раз прочитайте молитву тієї релігії, до якої себе відносите
 • Заздалегідь подумайте, чого ви потребуєте, про що збираєтеся просити

Тільки щира віра в силу релігійних обрядів забезпечить успіх. Тому не сумнівайтеся, що не критикуйте. Постарайтеся діяти в умонастрої доброти.

Для посилення дії молитви можна запалити воскові свічки, придбані в церкві.

Що ще допомагає очистити ауру

Молитви обов’язково допоможуть. Але закріпити їх дію необхідно своїми правильними думками і вчинками. наприклад:

 • Уникайте критики, осуду, гніву й роздратування. Якщо відчуваєте, що вас «накриває», спочатку постарайтеся стриматися. А потім випустіть негативну енергію, користуючись доступними вам методами — йдіть на тренування, займіться творчістю, наведіть порядок вдома
 • Робіть добрі вчинки. Знайдіть людину, яка потребує вашої допомоги і підтримки. Допоможіть йому, не чекаючи подяки замість
 • Дякуйте Вищі сили за все, що маєте зараз

Корисно перед сном проводити практику подяки. Згадуйте, чого нового і хорошого приніс вам цей день, щиро подякуйте за все.

Ссылка на основную публикацию