Обвислі щоки: чому з’являється дефект і як усунути

Стали помічати, що овал вашого обличчя істотно змінився, щоки обвисли і втратили пружність? Хочете почати серйозну боротьбу з цим дефектом, але не знаєте ефективних і швидких способів? У нашій статті ви знайдете корисні відомості, які допоможуть в найкоротші терміни стати значно молодше і підтягнути шкіру щік!

Обвислі щоки з’являються через вікових змін і втрати еластичності шкіри

Причини появи дефекту і способи його усунення

Факторами, що викликають птоз (відвисання тканин) є вікові зміни, зайва вага, різке зниження маси тіла, особливо в зрілому віці.

В результаті шкіра втрачає пружність, м’язи слабшають і не можуть утримувати тканини в нормальному положенні.

Незалежно від причин утворення птозу з ним можна і потрібно боротися, вибираючи сучасні косметологічні або хірургічні методики.

Найефективнішими, але в той же час небезпечними, є хірургічні способи корекції, пов’язані з тривалим періодом відновлення, ускладненнями і можливістю деформації тканин обличчя. До них вдаються в самих крайніх випадках або у віці після 60 років, коли звичайні процедури вже будуть малоефективними.

Знову ж правильним все ж буде почати боротьбу зі спеціальних косметичних процедур, виконання масажу і гімнастики для особи, здатних кардинально змінити на краще вашу зовнішність без побічних ефектів і непередбачуваних наслідків.

салонні методики

З метою корекції і підтяжки шкіри щік сучасні косметологічні послуги пропонують:

 • RF-технології, засновані на прямому впливі на підшкірний шар високочастотних електричних полів, прогрівають і активізують в них синтез колагену. В результаті шкіра підтягується, зморшки розгладжуються, усувається набряклість і припухлість;
 • процедури ліфтингу або миостимуляции, що дозволяють ефективно коригувати овал і контури особи за рахунок прискорення обмінних і регенераційних процесів, посилення вироблення колагенових волокон, підвищення пружності та еластичності епідермісу;
 • мезотерапию з введенням під шкіру спеціальних препаратів, що поліпшують всі обмінні процеси, підвищують харчування і пружність шкірного шару, швидко підтягуючи тканини особи;
 • колагенові маски, що сприяють збільшенню пружності епідермісу, що дають практично моментальні, але тимчасові результати, особливо коли потрібно відмінно виглядати перед відповідальним заходом або важливою подією в житті.

Самомасаж щодо усунення обвислих щік проводиться на попередньо очищену шкіру

Як виконувати масаж для відновлення контурів особи

Відмінно, коли є можливість відвідати професійного масажиста, який володіє цією технікою досконало, але, якщо такої можливості немає, можна спробувати виконувати ці дії самостійно, в домашніх умовах, що вимагають регулярного застосування і певних зусиль.

Масажна техніка полягає у виконанні наступних дій:

 1. очищення шкірної поверхні з подальшим нанесенням на неї живильного крему (на жировій основі). Не рекомендується використовувати для цієї мети крему з ліфтинг-ефектом;
 2. початок масажу повинно бути у вигляді погладжувань шкіри і акуратних щипків, що не залишають після себе гематом (синців). Напрямки всіх рухів — від центру до периферії, тобто по основних масажних лініях;
 3. далі виконуються легкі рухами в області щік і під нижніми щелепами з невеликими щипками і розтиранням наявних складок. Запам’ятайте, що заборонено сильно розтягувати шкіру, інакше ви отримаєте прямо протилежний результат!

Масаж повинен супроводжуватися невеликими хворобливими відчуттями, що свідчать про правильність його виконання. Занадто сильні натискання і натискання можуть викликати синці і синці, тому надмірно важливо знати міру!

Комплекс спеціальних вправ від обвислих щік

Ці вправи необхідно виконувати щодня без винятку протягом мінімум місяця для отримання перших видимих ??результатів. До речі, з їх допомогою ви позбудетеся і від другого підборіддя теж!

 1. Сядьте на стілець, голову закиньте назад якомога сильніше і виконуйте кругові обертання підборіддям по черзі в різні боки. При виконанні цієї вправи необхідно, щоб нижня губа захопила верхню.
 2. Буде потрібно зімкнути зуби і тримати голову прямо, намагаючись якомога сильніше відкопилив нижню губу.
 3. Голову нахиліть трохи вперед, після чого по черзі тягніться підборіддям то до правого, то до лівого плеча.
 4. Тримайте голову максимально прямо, опускаючи куточки губ вниз і напружуючи м’язи щік і шиї.
 5. Затисніть між зубів олівець або ручку і з їх допомогою малюйте в повітрі різні літери, слова.
 6. Встаньте прямо, розправте плечі, схрестивши руки на грудях, і постарайтеся дотягнутися пальцями до плечей. Потім витягайте шию якомога сильніше вгору. Як тільки досягнете максимально високої точки, зробіть глибокий вдих, порахуйте до десяти і поверніться в початкове положення.
 7. Знову розправте плечі, ставши прямо і опустивши голову якомога сильніше вперед. При цьому ваш підборіддя повинен притиснутися до тіла. Тепер повільно тягніться підборіддям до правого плеча, повертаючись в початкове положення таким же чином. Далі слід повільно закинути голову назад, повернутися у вихідну позицію і зробити такий же рух тільки в іншу сторону.
 8. Станьте прямо, губи складіть в форму трубочки і вголос, протяжно вимовляєте всі голосні літери.
 9. Верхньою губою накрийте нижню, а потім зробіть все навпаки. Повторіть цю вправу не менш 10 разів.
 10. Піднімайте особа вгору, відкриваючи рот і намагаючись дотягтися якомога ближче нижньою губою до області носа. Кількість повторень вправи зробіть таке ж, як в попередньому пункті.
 11. Відкривайте рот і витягайте губи максимально вперед, як би плямкаючи ними. Ця вправа допомагає відмінно розслабити напружені м’язи. Повторювати його потрібно таку ж кількість разів, як описано вище.

Якщо ви будете робити такі вправи постійно, то незабаром побачите суттєві поліпшення у вигляді підтяжки щік і усунення другого підборіддя!

Відео: Вправи для щік і скул

Ссылка на основную публикацию