Обсяг легких як збільшити?

Ваша здатність легких — це загальна кількість повітря, яке можуть тримати ваші легені. Згодом наша здатність легких і функція легенів зазвичай повільно знижуються в міру нашого віку після середини 20-х років.

Деякі стану, такі як хронічне обструктивне захворювання легень, можуть значно прискорити ці скорочення відносно легких і роботи. Це призводить до утруднення дихання і задишки.

На щастя, є вправи, які можуть допомогти зберегти і збільшити об’єм легенів, що спрощує збереження здоров’я легенів і дає організму необхідний йому кисень.

Плавання збільшує витривалість і об’єм легенів?

Плавання не тільки для відпочинку в спекотні літні дні — це може бути інтенсивне аеробне вправу, яке зміцнює ваше верхнє і нижнє тіло. Якщо ви регулярно плаваєте з помірною силою протягом як мінімум 20 хвилин, ви почнете бачити посилення в своїй витривалості і в здатності ваших легенів збільшуватися і забезпечити кисень вашому тілу.

Ви також можете максимізувати свої аеробні коефіцієнти, включаючи інтервали високої інтенсивності, в свою тренування. Проконсультуйтеся з лікарем перед початком плавання або будь-якої нової програми тренування.

Основи підвищеної витривалості

Ви можете бачити переваги підвищеної витривалості під час вправ разом з повсякденним життям. Поліпшення витривалості дозволяє вам плавати швидше і довше, а також дозволяє швидко злітати по сходових прольотах, ходити в автобус і зазвичай бути більш енергійним.

Спортивний консультант з фітнесу пояснює, як дослідники зазвичай визначають здатність легких щодо вашого VO2 макс, який показує оптимальну кількість кисню, яке ваші легені можуть розсіятися по вашому серцю і м’язам в хвилину тренування. Ваш VO2 макс збільшується, якщо ви дотримуєтеся аеробних вправ, таких як плавання.

Ефекти регулярного плавання

Плавання надзвичайно тривалий час робить його відмінною аеробним тренуванням. Ви повинні виконувати будь-які аеробні вправи, такі як плавання, по крайней мере 3 рази на тиждень протягом 20 хвилин.

Ваша серцево-судинна система і м’язи почнуть пристосовуватися до вашого режиму тренування, посилившись. Ваші легені також будуть коригуватися, збільшуючи їх здатність, дозволяючи вам збільшувати і приймати більше повітря і давати більше кисню вашим м’язам.

Використання тренування з інтенсивним інтервалом

Ви можете налаштувати вправи на плавання, щоб оптимізувати сприятливі впливу на вашу витривалість і підвищення обсягу легких. Виконання вашого плавання в короткі спринти, зване тренуванням періоду високої інтенсивності. І забезпечує більш високий прибуток, ніж постійні гуртки.

У дослідженнях, опублікованих в 2007 році в журналі «Медицина і наука в спорті і фізичних вправах», Ян Хелгеруд і його колеги показали, що чоловіки, які займалися аеробними вправами з інтервалом в чотири хвилини при 90 відсотках від їх оптимальної частоти серцевих скорочень і трьох хвилин на 70 відсотків. З їх оптимальної частоти серцевих скорочень поліпшили свої здібності легких більше, ніж чоловіки, які тільки що виробили 70 відсотків від їх оптимальної частоти серцевих скорочень.

Повільний компонентний фактор

Здатність ваших легенів використовувати кисень впливає на вашу витривалість. Продуктивність вашого організму в кисні, яка використовується для виробництва енергії, поступово втрачається, хоча ви продовжуєте працювати з однаковою швидкістю.

Викликається повільним елементом VO2 макс, це означає, що ваші легені можуть забезпечити більше кисню, ніж вам потрібно, коли ви починаєте плавати, проте у міру того, як ви продовжуєте плавати, здатність вашого організму використовувати кисень виявляється менш ефективною.

Це зменшує ваші можливості для продовження розробки. Зберігаючи регулярне плавання, ви поступово збільшуєте витривалість і зменшуєте млявий компонент, який дає вам плавати все швидше і довше.

Переваги плавання на організм

Переваги плавання: це робить вас кращим бігуном

Збільшуючи вашу здатність приймати і ефективно використовувати кисень, плавання збільшує вашу витривалість, як божевільний, каже Уолтон. Це чудова новина, якщо ви сподіваєтеся завершити свій перший напівмарафон в цьому році.

Це також вказує, що ви можете бігти швидше милі за милею, що не виснажуючи. У дослідженні скандинавського журналу «Медицина і наука в 2013 році» в 2013 році плавці, які слідували регульованою техніці дихання, поліпшили свою економію на 6 відсотків після простого 12 сеансів плавання.

Повітряні вигоди осторонь, плавання тренує ваші сідниці і підколінні сухожилля, ваше серце і ваші плечі — все це необхідно для поліпшення біжить типу та ефективності, каже Уолтон.

Переваги плавання: будь-хто може це зробити

Якщо ви одужує від травми або вагітності, плавання може дати вам приголомшливу тренування. Він контролює швидкість, силу і те, що ви отримуєте з кожної сесії.

Переваги плавання: це призводить до серйозного стресу

Занурення в воду притупляє кількість сенсорної інформації, яка бомбардує ваше тіло, допомагаючи принести відчуття спокою, входячи в Відповідно до дослідження, випущеним в Дослідження болю і управління (Pain Research Management).

Вчені виявили, що сеанси рутинних флотаційних басейнів працювали над полегшенням симптомів у пацієнтів, які страждають від хронічних стресів. Тож не дивно, що вам подобається приймати ванну.

Переваги плавання і молодість

За словами дослідників з Університету Індіани, регулярні плавці біологічно на 20 років молодше за свої водійських посвідчень.

Вчені говорять, що навіть до вашого 70-річчя плавання впливає на кров’яний тиск, рівень холестерину, серцево-судинну систему, здоров’я центральної нервової системи, когнітивну функцію, м’язову масу і хімію крові, щоб бути набагато більш схожим на ваше більш молоде «я» .

Переваги плавання: це в іншому випадку недорозвинені м’язи

«Ви не сидите за своїм столом, обнявши руками за голову», — каже Уолтон. Однак, коли ви в басейні, ваші руки всюди, пропонуючи вам працювати з вашими часто забутими м’язами.

І ми розуміємо, що ви не націлюєтеся на них, коли перебуваєте на велосипеді або стукайте по тротуару. Плюс, враховуючи, що багато плавання — це залишатися збалансованим і рівним у воді, плавання допомагає вам встановити глибокі підтримують м’язи в вашому серцевині і нижній частині спини, які зазвичай не беруть до жінки.

Переваги плавання: це робить вас розумнішими

Згідно з дослідженням в одному журналі, кровотік в мозок збільшився на 14 відсотків, коли люди занурилися в воду. Дослідники вважають, що тиск води на грудну порожнину може мати якесь відношення до неї, і тепер вони вивчають, покращують чи водні тренування кровотік в мозок набагато краще, ніж наземні.

Успіхів! Приємних вихідних!

Ссылка на основную публикацию