Обряди вінця безшлюбності — як зняти самостійно

Вінець безшлюбності — це різновид псування, яку може зробити будь-яка людина. Для накладення вінця безшлюбності не обов’язково бути чорною відьмою, можна просто позаздрити красі і щастя людини. Вінець може накласти навіть рідна бабуся, якщо буде постійно голосити про необхідність швидше вийти заміж. Обряди вінця безшлюбності — як зняти це прокляття самостійно? Розглянемо кілька варіантів.

Обряд з вінком

Щоб зняти з себе біду, потрібно придбати нитки з натурального матеріалу — звичайну мотузку. Це потрібно зробити в будь-який четвер спадної місяця. Пам’ятайте, що обряди на позбавлення від негативу на зростаючої не роблять! При покупці мотузки думайте про те, що ви її берете для зняття порчі — ні для чого іншого! Купуйте під розрахунок або просто залиште здачу і швидко йдіть.

Дочекайтеся суботи і рівно в 12 дня застеліть стіл чистою білою скатертиною (можна шматком марлі). Поставте ікони (Спасителю і Богородиці) на стіл і запаліть 3 церковні свічки в свічниках. Прочитайте 3 рази «Отче наш» і 3 рази «Богородице діво». Відріжте ножицями шматок мотузки, щоб з нього можна було зробити вінок на голову. Кінці мотузки зав’яжіть вовняною ниткою, щоб вони не розійшлися. Загасіть свічки пальцями.

Цей вінок потрібно носити на голові до 16 годин, не знімаючи. Бажано, щоб ніхто з домашніх не питав, що у вас знаходиться на голові! Заздалегідь підготуйте їх до того, що у ви будете ходити з мотузкою — якими завгодно словами. Далі рівно в 16-00 ви належний вийти з дому з вінком на голові (надіньте зверху хустку, шапку, косинку) і підійти до тополі з маленькою лопаткою в руці.

Викопайте невелику ямку під корінням, зніміть вінок і покладіть туди. При цьому, тримаючи вінок в руках, скажіть:

Ямку засипте землею, застроміть великий цвях і покладіть зверху символічний хрест. Додому повертайтеся без оглядки, мовчіть до самого порога. Зайшовши в будинок, відразу запаліть недогорілі свічки вмийтеся святою водою зі словами:

На наступний день сходіть до церкви і купите 2 свічки — здачу покладіть в скриньку для пожертв. Загорніть свічки в нову тканину (можна в марлю) і принесіть додому. Свічки потрібно спалювати будинки щовечора протягом тижня. Можна зробити мітки голочкою на воску. Коли свічки горітимуть, говорите:

Протягом року ви повинні вийти заміж, якщо все зробите правильно! Також можна замовити кілька разів молебень іконі «Нев’янучий цвіт» і «Покров Богородиці». Усередині моліться Богородиці і просите допомогти в отриманні сімейного щастя.

Обряд зі срібною водою

Якщо ви точно знаєте, що причиною самотності не є чорна магія, зробіть наступне. У молодика принесіть додому 3 літри джерельної води (можна купити в супермаркеті), купіть нову срібну каблучку без каменю і 0,5 л рідкого меду.

Покладіть колечко в банку з водою і тримаєте 3 дні безкровний пост. На четвертий день встаньте до сходу сонечка і Умийтесь срібною водою. Потім ідіть до церкви, помоліться образу Богородиці і залиште який-небудь срібний предмет у її ікони (НЕ кільце).

Поверніться додому, приготуйте пелюстки троянди для ванни. Намажтеся медом з ніг до голови і пориньте в воду. Відразу в ванну не лягайте, походіть в меді хвилин 10-15. Одягніть срібну каблучку на палець і носите його постійно. Незабаром у вас з’явиться вибір претендентів на руку і серце!

Оберіг від самотності

Причиною самотності у жінок може стати заздрість подруги або недобре побажання кинутого коханого. Щоб до вас не липли прокляття і злі побажання людей, забезпечте себе оберегом. Для цього потрібно взяти неліновані аркуш паперу і нову ручку. Запаліть церковну свічку, помоліться образу Богородиці (обов’язково в хустці) і напишіть на аркуші обережні слова:

Лист носите завжди з собою. Можна закапати його зверху воском від церковної свічки або занурити в розплавлений віск і вийняти. Поки букви на обереге будуть помітні, він буде дієвим. Також можна згорнути листок трубочкою і покласти в ладанку — носити на шиї.

Будьте обережні в спілкуванні з чужими людьми, не відчиняйте свою душу на розорювання. Ніколи не проявляйте емоції занадто бурхливо, не тіштеся тим голосно — вас легко можуть наврочити в цей момент. Після зняття вінця безшлюбності потрібно відновити енергетику — в цей час (місяці два) потрібно уникати розважальних заходів і неприємних зустрічей.

Коли енергетика вирівняється, ви це відчуєте. Не чекайте зустріч з судженим відразу ж після обряду — має пройти якийсь час, щоб події змінилися в вашу користь. Присвятіть цей час молитвам або медитацій, не допускайте сумнівів в своєму серці — доля ваша вже змінилася, залишилося тільки дочекатися реальної зустрічі зі своєю другою половинкою.

Ссылка на основную публикацию