Обряди на заміжжя — магічні привороти і змови

Одне з найбільш частих бажань, з якими до мене звертаються дівчата, це бажання вийти заміж. І начебто недурна собою і все добре в житті, а от чоловіки проходять повз. Що можна зробити, щоб підштовхнути протилежну стать до вас? Знайти того єдиного, з яким підете по життю рука об руку. Дам вам кілька дієвих обрядів на заміжжя.

Дієві обряди на заміжжя

На молодий місяць

Цей нескладний ритуал обов’язково робиться на зростаючу Місяць. Після півночі виходьте до найближчого перехрестя і, дивлячись на Місяць, промовляти такі слова:

Місяць – сестриця, моя заступниця. Як і сяєш ти образом своїм і радуєш подорожніх, які втратили дорогу в темряві, так би і раділи дивилися на мене чоловіки. Була б я їм миліше сну так тепліше вогню. Пішли слуг своїх на допомогу мені! Амиас, Тонэй, Волис, топіть серця дивилися на мене! Щоб я, раба Божа (ім’я) лише в умах їх була так душу радувала. Слово моє міцно як камінь. Тричі скажіть «Амінь».

Далі, повертаєтеся і через ліве плече кидаєте дев’ять монет. Йдіть не озираючись і ні з ким не розмовляєте по дорозі, навіть якщо когось зустрінете.

Монети є свого роду відкупом, який потрібно обов’язково залишати щоб не отримати якусь обратку з наслідками. У складних ритуалах і обрядах відкуп, буває, носять кожен день і на перехрестя, і в місця, де ніхто не ходить. Коли будете проводити більш складні обряди, поставтеся з усією відповідальністю до залишення відкупів. Це можуть бути і монети, і сире м’ясо, і спиртне. Парфуми, до яких ви звертаєтеся, харчуються енергією того, що ви приносите. І щоб не забрали частина вашої енергії, завжди залишайте у відкуп те, що потрібно ритуалу. Це позбавить вас від непередбачуваних наслідків.

Дієвий обряд на свічках

Другий спосіб проведення обряду на заміжжя, який ви можете зробити самостійно.

У неділю приходьте до церкви. В дверях під аркою знаходиться місце сили. Люди, які приходять до церкви зупиняються і хрестяться при вході, тим самим виплескуючи багато енергії саме там. Значить, зупиняєтеся, хрестіться і як можна яскравіше уявляєте себе вже не одну, а зі своїм чоловіком, який ніби стоїть біля вас.

Заходьте всередину, і купуєте три свічки. Одну за ваше здоров’я, іншу за здоров’я ваших ворогів. Третю свічку забираєте з собою. Потім виходьте і даєте кілька монет, хто просить милостиню. Повертаєтеся додому. Увечері, крім вас у кімнаті не повинно бути нікого. Запалюєте свічку і, дивлячись на її полум’я, говорите такі слова:

Вийду в широке поле, у тому полі церква про трьох куполах. Поклонюся першому куполу (христіться). Поклонюся другого куполу (христіться). Поклонюся третій куполу (христіться). Як приходять люди в святе Христове воскресіння в цей храм Господній, так щоб женихи, мужі на мій поріг до мене додому йшли. Та ні стар, ні млад, а червоні молодці. Щоб я була для них радістю, як радіють святу Пасхи Господньої. Амінь. Амінь. Амінь.

Читаєте три або сім разів. Якийсь час свічка повинна просто погоріти у вас в кімнаті. Недогарок, що від неї залишиться потрібно віднести до церкви, де були і потайки залишити біля того образу, де ви ставили свічку за своє здоров’я. Знову при виході з храму одарите жебраків кількома дрібними монетами. Ці монети і будуть відкупом силам, які повинні вам допомогти. Цей обряд на залучення чоловіків у ваше життя можна повторити, якщо після першого разу не буде результату.

Звернення до домовому

Є ще такий спосіб проведення обряду на заміжжя.

У цьому ритуалі будемо звертатися до господаря вашого будинку. У народі домового. Дух і сутність, яка стежить за благополуччям і порядком у будинку. І повірте, йому зовсім не байдуже, коли жінка самотня. Послідовність ритуалу повинна бути така

  • постіть три дні, в тому числі без спиртного і сигарет;
  • з раннього ранку начисто ушиваєтеся в будинку;
  • прийміть душ, очистіть своє тіло;
  • після заходу сонця, відкривши на кілька сантиметрів двері на кухню (світло там не повинен горіти), промовите тричі в щілину:

Господар – батюшка, пане домовик! Стань мені у цю пору сватом. Допоможи мені позбавитися від самотності. Знайди мені чоловіка (можна проговорити ті якості, які ви б хотіли бачити в чоловікові). Приведи його в наш дім. Покажи йому доріжку – доріженьку до мене. Не звивисту і довгу, як ріка, не тернистую. А найкоротший шлях до мого ганку.

Пам’ятайте, що домовик теж дух і його потрібно задобрювати. У вас на столі в кімнаті повинна стояти ваза, а в ній печиво, цукерки. Ця сутність більше харчується енергією солодощів. І якщо в будинку буде чистота і завжди на столі частування, повірте, що цей дух буде приносити вам тільки користь і завжди допомагати.

Ссылка на основную публикацию