Обряди на залучення грошей

Є такі люди, для яких гроші – сенс існування. Вони готові на все, щоб роздобути круглу суму. Але, найчастіше, їх методи виявляються нечесними. Для того щоб добре заробити, можна звернутися за допомогою до потойбічних сил.

Вони завжди готові надати допомогу і дати бажане просить людині. Без обряду, звичайно, не обійтися, але якщо знати тонкощі ритуалів для залучення грошей, можна істотно поповнити свій гаманець на приємну грошову суму.

Обряд зі свічками

Цей ритуал націлений на удачу, яка сприяє збагаченню. Для його здійснення потрібен інвентар, який можна отримати в будь-якому магазині і навіть в коморі.

Отже, потрібно:

  • Кілька свічок зеленого кольору;
  • Зелена тарілка;
  • Простий олівець;
  • Коричневий мішечок.

Дія обряду полягає в матеріалізації бажання. На аркуші паперу потрібно написати суму, яку хотілося б отримати. Після цього папір потрібно акуратно скласти або згорнути трубочкою і помістити в мішечок. Далі, мішечок підпалюється від свічки і кладуть на тарілку.

Поки горить мішечок, потрібно закрити очі і уявити собі бажану суму. Краще всього спробувати відчути її в своїх руках, відчути запах свіжих купюр, почути їх приємний шурхіт. Після закінчення обряду не можна відразу викидати попіл, що залишився від мішечка. Потрібно, щоб він побув у будинку ще якусь кількість часу.

Під час проведення ритуалу не можна уявляти собі спосіб добування грошей, важливо уявити хрусткі купюри. А шлях поповнення гаманця вищі сили оберуть самі, і він буде дуже несподіваним. Одні люди виграють у лотерею, інші знаходять стару заначку, треті отримують величезну спадщину.

Магічний колаж

Це довгостроковий обряд, який добре зарекомендував себе серед практикуючих магів і астрологів. Необхідно взяти великий аркуш ватману і розфарбувати його краю зеленою фарбою або олівцем. Далі, потрібно взяти якомога більше газет або журналів і вирізати звідти всі зустрілися зображення грошей. Після виконання цього, слід наклеїти отримані зображення на ватман.

Якщо під рукою немає підходящої преси або в ній цілком відсутні зображення грошей, то можна знайти потрібне в інтернеті і роздрукувати на кольоровому принтері. Головне – реалістичність. Чим натуральніше виглядають купюри, тим швидше настане збагачення. Після того як буде готовий колаж, потрібно деякий час пильно дивитися на нього і уявляти, що всі ці гроші знаходяться в руках. Споглядання слід проводити кожен день приблизно за п’ятнадцять – двадцять хвилин.

Список бажань

Для виконання обряду знадобиться звичайний блокнот і ручка, яка повинна відрізнятися привабливим зовнішнім виглядом і, бажано, коштувати відносно великих грошей. Колір приладдя значення не має.

В блокноті потрібно написати список своїх бажань, для виконання яких потрібні гроші. Необхідну суму слід писати навпроти бажання. Записи повинні проводитися в злегка затемненому приміщенні, бажано при світлі свічок. Ніяких сторонніх звуків, відволікаючих від обряду, бути не повинно.

Тонкість цього обряду в тому, що гроші будуть надходити частинами, які за своїми розмірами відповідають сумам, необхідним для виконання бажань.

Наприклад, для покупки смартфона потрібно 500$, а на придбання взуття – 200$. Це означає, що в якийсь момент на руки прийде перша сума. Вона може бути знайдена на вулиці або виграна в лотерею. Ще через деякий час, чоловік, який проводив обряд, стане щасливим володарем ще двох сотень, які прийдуть таким же несподіваним шляхом.

При проведенні цього обряду важливо чітко уявляти собі той предмет, який так хочеться придбати. Наголос робиться не на гроші, а на що купуються матеріальні блага. Скупитися, однак, не варто, це може призвести до неприємних наслідків.

Можливі негативні наслідки обрядів на гроші

Звернення до вищих сил завжди пов’язане з певними ризиками. Мешканці тонкого світу, які завжди з радістю приходять на допомогу тому, хто просить людині, можуть в один момент змінити свою благу розташування і обрушити на голову неприємності. Це може статися через помилку у проведенні ритуалу, а також по причині поганих помислів, заради яких відбувається магічне дійство.

  • Не можна здійснювати обряди при яскравому світлі;
  • Слід уникати сильних шумів при проведенні ритуалу;
  • Не можна просити у вищих сил грошей на придбання чогось поганого, наприклад, на наркотики чи алкоголь;
  • Ні в якому разі не можна скупитися.

Останній пункт особливо важливий. Вищі сили нікому і нічого не повинні, а це означає, що допомога у кримінальних справах є виключно проявом доброї волі. Коли апетити людини починають рости, то духи «ображаються», вважаючи, що до них ставляться, як до засобу виконання бажань, без належної поваги. У цьому випадку вони можуть відібрати те, що вже є у прохача. Дотримання цих простих правил допоможе уникнути неприємностей і жити в багатстві і добробуті!

Ссылка на основную публикацию