Обряди на Трійцю на багатство

Свята Трійця – Бог Отець, Бог Син і Святий Дух. Ці одвічні захисники і піклувальники людства завжди приходять на допомогу у складних життєвих ситуаціях. Само собою, для отримання підтримки і набуття бажаного, потрібно звернутися до вищих сил безпосередньо. Це здійснюється з допомогою обрядів та ритуалів, а у випадку з Трійцею – за допомогою певних молитов.

Звернення має максимальну силу в певні дні. Саме тоді все біополе землі насичене магічною силою, що дарує людям благополуччя. У випадку зі Святою Трійцею, таким днем є свято, що відзначається щороку в п’ятдесятий день після Великодня.

Обряди на збагачення у свято Святої Трійці

Раз магічний день, то і для обрядів він підходить якнайкраще. Варто зазначити, що більшість цих обрядів безпосередньо пов’язане з церквою та православ’ям. Не потрібно повернути свій ніс від християнської релігії, вона має настільки благотворний вплив на людську енергетику і його біополе, що для отримання користі не потрібно навіть проводити обряди, іноді досить просто відвідати храм.

Обрядів, спрямованих на збагачення не так багато, як хотілося б, проте всі вони відмінно зарекомендували себе як в середовищі професійних чаклунів, так і в колі простих віруючих.

  • Змова на молоці. Для виконання обряду потрібна велика кухоль свіжого і жирного коров’ячого молока. Можна використовувати молоко інших домашніх тварин – складно сказати. Один маг відкрито заявив, що краще всього підходить козяче, однак практично це так і не підтвердилося. Виконання обряду починається з походу до церкви з метою освячення простий монети. Це наділить її магічними властивостями, так необхідні нам. Для освячення потрібно окропити її святою водою. У домашніх умовах це краще не виконувати, так як майже не буде позитивного ефекту. Потім монета кидається в кухоль з молоком і, після молитви Святої Трійці з проханням про гроші, випивається. Монета повинна зберегтися на все життя.
  • Домашній обряд на гроші. Для його виконання потрібно кілька монет жовтого кольору. Підійдуть 10 і 50 копійчані, а так само десятирублевые. Їх потрібно покласти по кутах тієї кімнати, в якій спить людина, що проводить ритуал. Ніяких змов краще не робити, досить помолитися Трійці і попросити її про багатство. Монетки повинні лежати на своїх місцях до ночі Івана Купала. Як тільки вона настане, монети потрібно викинути в проточну воду, наприклад, в струмок або річку.
  • День Трійці славиться тим, що всі трави наділяються магічними властивостями. Саме з ними пов’язаний ще один обряд на збагачення. Для його виконання потрібно три листків подорожника, які потрібно нанизати на нитку і повісити собі на шию поруч з натільним хрестом, але не на один ланцюжок, це важливо. Після цього вирушаємо на ранкову службу в церкву і повністю її відстоюємо, молячись Святої Трійці про багатство. Листи подорожника слід засушити і зберігати в затишному місці будинку. Іноді замість подорожника використовуються гілки золототисячника, з якими слід так само, як і з подорожником, відстояти службу.

Всі зазначені обряди перевірені часом і призводять до збагачення. Вони націлені на звернення до православної церкви. Якщо такі обряди і можна назвати магією, то виключно білою. Це означає, що негативні ефекти, які можуть виникнути у разі вчинення помилки, не такі важкі, як якщо б звернення було направлено до нечистої сили. Однак деякі правила все ж слід дотримуватися, це допоможе уникнути проблем, а заодно підвищить ефективність здійснюваних ритуалів.

Заходи безпеки при здійсненні обрядів на збагачення

Хоч Трійця і святий свято, а ритуали здійснюються із зверненням до світлим силам, певні небезпеки все-таки є. Їх можна легко уникнути, якщо дотримуватися простих правил.

  • Потрібно стримати жадібність. Не потрібно просити у Трійці більше грошей, ніж потрібно на якусь конкретну мету. Наприклад, ви хочете купити новий телефон вартістю 25 тисяч рублів. Отже, що більше просити не слід, жадібність карається вищими силами.
  • Усі обряди на Трійцю слід проводити в тверезому стані. Такі ритуали передбачають звернення до Бога, а пияцтво – страшний гріх, всевишній карає за нього.
  • Обряди проводяться в доброму гуморі. Раз вже ви просите бажаного у світлих сил, то треба походити на них у всьому. Їм чуже зло і гнів, а значить перед здійсненням обряду потрібно заспокоїтися і забути про життєві проблеми. Але не варто приймати для цього заспокійливі препарати, все повинно бути щирим і від душі.
  • Жінкам не варто здійснювати обряди, що включають походи в церкву, при менструації. Вхід в храм в цей час украй небажаний для представниць прекрасної половини людства.

Головне – вірити в успіх обряду, тоді багатство і добробут точно знайдуть прохача!

Ссылка на основную публикацию