Обряд на залучення грошей у домашніх умовах

Існує обряд залучення грошей в домашніх умовах, запитаєте ви? Чому певним людям, як вам здається, гроші просто пливуть у руки? Невже просто везіння? А, може, просто був проведений певний ритуал, при якому гроші знаходять свого нового господаря? Хочу дати вам кілька нескладних обрядів залучення грошей в домашніх умовах, які ви зможете провести самі.

Загальні правила залучення грошей

Ніколи не зберігайте гроші в старих драних гаманцях. М’ятими і не дбайливо складеними. Гроші шукають гідного господаря. Завжди прийшли до мене раджу навчитися цінувати і добре поводитися з грішми, і тоді вони полюблять вас. Рубайте на корені думки про те, що бідні і нещасні що постійно немає грошей або вони просочуються крізь пальці.
Не можна не тільки про це говорити, а й думати! Думки матеріалізуються, і бідність стане вашим постійним супутником.

На пророслий ячмінь

Отже. Поставте на підвіконня невелику коробку, насипте в неї землі з-під трьох беріз. Потім посійте в неї ячмінь, перемішавши його з жовтими монетами. Коли будете поливати читайте цю змову:

Як сій ячмінь проростає, так щоб і гроші мої росли так проростали, завжди у мене в кишені, гаманці бували. І в будинку, і за будинком, і дні по парним і непарним. Як дух святий вічно, так я завжди багатий. Амінь.

Як почне проростати ячмінь, ваше фінансове становище покращиться. Не думайте, що можна тепер лежати на дивані, а гроші будуть сипатися на голову золотим дощем. Наведу у приклад випадок з моєї практики. Чоловік просив провести обряд на залучення грошей. Сам же буквально нічого не хотів робити. Гроші не люблять лінь. Гроші поважають наполегливих і працьовитих. Люблять коли з ними дбайливо звертаються, а магія, звичайно ж, сприяє їх збільшення у вас.

Дієвий обряд на залучення грошей на місяць

Дочекайтеся зростаючої Місяця. Якщо ви чоловік, то в чоловічі дні тижня, починаючи з понеділка, якщо жінка – то жіночі (середа, п’ятниця, субота), наговорите на купюру будь-якої гідності така змова:

Як багато риби в озерах і річках, як багато піску в морях і океанах як багато зірок на небі, так і багато грошей у мене. Місяць – Селена виростай, а мені рабу Божу (ім’я) в будинок багато грошей дай. Слово моє міцно. Ні переконати, ні перебити. Амінь.

Потім обходьте з цією купюрою будинок за годинниковою стрілкою, торкаючись до кожному куті. Кладете її в гаманець і надалі там зберігайте, не розмінюючи і нічого на неї не купуючи.

Як приманити до себе гроші з допомогою свічок

Купіть церковну свічку. У будь-релігійне свято запаліть її і походіть з нею по своєму житлу, по черзі від одного кута до наступного по колу, промовляючи:

Як мій будинок наповнюється від свічки світлом і ароматом святого церковного воску, так щоб мій дім наповнювався щастям і добробутом. Багатством і грошима.

Обійдіть так своє житло три рази. Результат не змусить себе довго чекати. Але частина від своїх перших доходів ви повинні витратити на добрі справи і роздати нужденним.

Обряд на дзеркало

Спробуйте, не торгуючись купити на ринку дзеркало. Не велика, але і не маленький. Не те, що носять в сумочках. Принесіть його додому і, нашептав на воду сім разів «Вода – водиця, моя сестрице, змий, сама знаєш, що» промийте дзеркало цією водою. Вода зніме весь негатив, який відображався в ньому до того, як ви його купили і принесли.

Потім обов’язково на зростаючу Місяць, викладіть з гаманця всі гроші перед дзеркалом. Звичайно ж, бажано, щоб ви перед цим отримали зарплату або ще якийсь дохід, але гроші повинні бути ваші. Залиште гроші на ніч, перед цим дзеркалом, щоб вони там відбивалися, промовивши такі слова:

Як і множаться мої зароблені, кревні у відображенні, відблиск іншого світу, так щоб вони множилися і у мене в гаманці, кишені, на столі, в будинку, в крамниці. Вранці гроші зберіть і сховайте в гаманець, не витрачаючи з них ні копійки. Дзеркало накрийте червоною матерією і поставте в затишне місце, щоб до нього ніхто не виглядав. У наступні дві ночі повторіть той же обряд. Далі, дзеркало і гроші можна використовувати за призначенням.

Завжди жертвуйте гроші людям, які їх потребують. Пам’ятайте, що такі пожертви повертаються сторицею.

Одного разу до мене на прийом прийшов молодий чоловік і з болем розповів про те, що має хорошу роботу, і гроші бувають, але спливають, як вода від нього. І деколи не знає куди витратив. Далі, мигцем прослизнуло вислів про те, що ніколи не подає бідним і нужденним. Так як вважає, що його обманюють. В цьому і є помилка. Не скупіться давати тим, хто просить! І вам обов’язково повернеться. Ось вам ще в допомогу

  • знайдіть в річці невеликий камінь. Той, який вам сподобається;
  • принесіть додому, почистіть і помийте його;
  • намалюйте на ньому будь-який символ, який би у вас асоціювався з грошима і багатством. Коли будете малювати, запаліть рожеву або червону свічку.

При будь-яких фінансових труднощах, діставайте цей камінь, запалюйте свічку і просто візуально уявляйте, як він притягує в ваш дім гроші. Говорити при цих ваших діях нічого не потрібно. Потрібно лише ваше вміння візуалізувати.

Ссылка на основную публикацию