Обряд на любов: як правильно виконати, результат

Обряд на любов — дуже популярний запит представниць прекрасної статі на сьогоднішній день. Всі дівчата (і жінки) мріють зустріти свою другу половинку, але найчастіше страждають від невдач і розчарувань в особистому житті. Якщо ви теж не можете створити тривалих щасливих стосунків — зверніться за допомогою до магії. Про те, як провести обряд на любов правильно ми розповімо вам в цьому матеріалі.

Як підготуватися до любовного ритуалу

Найголовніше правило, якого слід дотримуватися, коли людина хоче залучити нове почуття в своє життя — відпустити всі проблеми минулого, очиститися від негативних образів і спогадів.

Китайці з цього приводу придумали дуже хорошу приказку, яка говорить: «Якщо хтось бажає випити гарячий чай, йому слід спершу виплеснути з чашки залишки остиглого напою». Це правило застосовується і до відносин — ви не зможете створити щось нове, поки не зцілите свою душу від старих ран, не забудете своє минуле кохання.

Не забувайте про те, що все в нашому світі є закономірним, і якщо якась людина пішов з вашого життя — значить, так було визначено долею і з цим необхідно змиритися, а не намагатися відновити вичерпала себе зв’язок.

Ритуал, щоб залучити в своє життя любов

Найбільш вдалими днями для виконання обряду вважаються понеділок і п’ятниця. Важливо, щоб Місяць перебувала у фазі росту.

Потрібно буде запастися таким атрибутом:

  • різнокольоровими свічками (червоного, рожевого, білого і зеленого);
  • ароматичними маслами (рожевим, іланг-іланговим, гвоздики, апельсиновим, пачулі);
  • кристалами (рожевим кварцом, аметистом, лазуритом);
  • травами (пелюстками троянд або базиліком);
  • маслами (бурштиновим гвоздиковим або маслом гарденії).

Запалюється вівтарна свіча, поруч з нею розставляються пахощі і також запалюються. Трави розкладають на невелике блюдце або розсипають навколо свічки. Обраний кристал потрібно покласти перед вівтарної свічкою.

Свічку червоного кольору намазують маслом у напрямку зверху вниз. Додайте її на вівтарі, а потім нанесіть масло на інші свічки і збудуйте їх в одну лінію перед червоною. Потім запаліть їх в такому порядку: спочатку червона, потім зелена, потім біла і рожева.

Висловіть своє бажання в такій формі:

«Я готова впустити любов в своє серце. Любов йде назустріч мені. Моє серце б’ється в унісон з серцем мого коханого. Дуже скоро моя любов приходить в моє життя «.

Пару хвилин вдивляйтеся в полум’я свічок, при цьому думайте про ту людину, якого ви хотіли б зустріти у своєму житті. Свічки слід залишити догоріти, їх не можна гасити.

Ритуал, залучити свою другу половинку (з книги Л. Ренар)

Потрібно закрити очі, вдихнути на повні груди, а потім видихнути і уявити собі повний Місяць, що розташувалася в місці, де у вас знаходиться третій Око. Уявляйте, як на місячному диску проявляється образ ідеального чоловіка для вас в найдрібніших деталях: особливості зовнішності, одяг, манеру рухатися, розмовляти і вести себе. Візуалізують, як він розповідає вам про себе, про своє минуле життя, а також ділиться з вами своїми сексуальними фантазіями і своїм баченням ваших з ним стосунків.

Важливо представляти всі подробиці вашого майбутнього життя — спільне проведення часу, виховання дітей, захоплення і так далі. З роками ваша любов і пристрасть не вщухають, почуття залишаються такими ж яскравими, як і в молодості. Загалом, уявляйте все, що прийде вам в голову, всі свої бажання з приводу майбутніх відносин.

Продовжуйте розглядати уявний місячний диск і зверніться за допомогою до сили чотирьох стихій — до Воді, Повітрю, Вогню і Землі, щоб вони залучили до вас таку людину, про який ви мрієте. Робиться це за допомогою такого вислову:

Для посилення ефекту можна скористатися тибетської мантрою, яка залучає любов «ТО ДО Сіро АН ВАТ МОНО РАМ». Її читають, коли Місяць знаходиться в повній фазі.

Слов’янський любовний обряд

Від наших предків слов’ян нам дістався ефективний обряд, який допомагає зустріти свого судженого (або звужену).

Для його виконання потрібно запастися трьома вишневими трісками (замість них можна взяти звичайні сірники) і великий грушею. Грушу розрізають навпіл і кажуть:

 «Як ціле поділилося, як єдине від’єдналася, також і я сиджу, сумую одна».

Потім за допомогою трісок (або сірників) з’єднують дві частини груші (одну тріску застроміть у верхню частину, другу — в нижню, а третю — посередині).

Зробіть з половинок знову одне ціле і вимовляєте такі слова:

 «Як різні частини з’єдналися, в одне ціле перетворилися, так і я свою половинку знайду, смуток і тугу вижену! Нехай буде так!».

Загорніть фрукт в красивий хустку (найкраще, якщо він буде з лляної тканини) і покладіть під будь-фруктове дерево.

Час проведення даного ритуалу — вечір. Поки сонце не схилилося за горизонтом, Місяць повинна знаходитися у фазі росту.

Ритуал, знайти свою любов

Знайти підходящого чоловіка вельми проблематично, особливо якщо мова йде про дорослій жінці, яка має певний список вимог, що пред’являються до представників протилежної статі. Але ви можете звернутися до нескладного магічного обряду для залучення любові. Він встиг довести свою дієвість на багатьох людях.

Вам потрібно буде взяти чистий аркуш паперу, а також червону і чорну ручки, конверт і вовняну нитку червоного кольору. Листок ділиться на дві частини.

У праву колонку ви червоним кольором записуєте перелік якостей, які важливі для вас у вашому чоловікові.

А в ліву чорним кольором занесіть ті якості, які викликають у вас негативні емоції, але які ви готові прийняти. Важливий момент — в обох колонках за підсумком має вийти однакову кількість і тих, і інших якостей — так ви забезпечите правильний баланс енергій.

Завершивши складати свій лист бажань, його потрібно скласти в три шари, покласти в конверт і зверху перев’язати вовняною ниткою. При цьому вголос тричі вимовляється такий наклеп:

«Що хочу, те й отримаю. Нехай буде так!»

Конверт приховують в затишному місці, яке знаходиться в південно-західному секторі вашого житла. Коли у ваше життя прийде така людина, про яку ви просили Вищі Сили, потрібно буде спалити конверт з вдячністю на вогні (це повинен бути багаття або піч).

Отже, ви зрозуміли, як залучити в своє життя любов — потрібно, по-перше, відпустити старі відносини і весь негатив минулого, по-друге, скласти для себе образ ідеального чоловіка, і, по-третє, вдатися до вподобаного вам магічного ритуалу.

Перегляньте також цікавий ролик на цю тему

Marissa

Ссылка на основную публикацию