Обов’язки свідка на весіллі з боку нареченого

Щоб провести чудове і запам’ятовується весілля, необхідно все спланувати і розподілити обов’язки. Однак, щоб допомагати молодятам протягом всієї підготовки і, безпосередньо, самого дня весілля потрібні друзі. Дружок і дружка — головні персонажі на весіллі, не рахуючи молодих. Зважаючи на це, у одного нареченого виникає питання про те, які обов’язки свідка на весіллі з боку нареченого.

Правила вибору

З давніх-давен існують різні народні повір’я, які свідчать про те, якими особистими рисами, якостями повинен володіти дружок і які обов’язки з боку друзів. Як правило, свідки повинні відповідати таким критеріям:

 1. У свідки вибирають людей, які не були в шлюбі.
 2. Вони не повинні бути в шлюбі між собою.
 3. Крім того, дружок і дружка не повинні бути розведеними.

Існують також повір’я стверджують, що якщо обидва свідки побували на двох весільних церемоніях, то незабаром відбудеться їхнє весілля. Однак, якщо було відвідано більше десяти весіль, то дружок не зможе сам одружитися. Також, дуже важливо, щоб люди, які будуть свідчити, познайомилися перед церемонією. Візуально представляли один одного і змогли б розподілити обов’язки. Завдяки особистому знайомству і дружелюбності з боку обох друзів весільна церемонія пройде успішно, всі доручення будуть виконані від і до.

Основні обов’язки

Існують особисті якості, за якими краще вибирати собі дружка. Вибір падає на ту людину, яка буде душею компанії і зможе підтримати бесіду, коли запізниться, чистий і акуратний. Виходячи з цього, якості можуть бути сформовані в наступному вигляді:

 • тверезість;
 • почуття гумору;
 • відповідальність;
 • уважність;
 • активність;
 • дотепність.

Отже, що робить свідок на весіллі? Список основних обов’язків сформований таким чином:

 1. На банкеті буде відбуватися певний план заходу, тобто сценарій. Тому, дуже важливо, щоб друг нареченого був тверезий. Вся церемонія вимагає спритності і уваги з боку одного нареченого. Тому за різноманітними конкурсами, пов’язаними з алкоголем, варто стежити за кількістю випитого спиртного. Теж стосується і свідка. Але на відміну від одного її ніхто насильно пити не примушує.
 2. Найголовніша роль з боку друзів молодят — засвідчити факт одруження. Саме тому в загсі вони повинні бути уважними і активними.
 3. Напередодні церемонії свідки організовують парубочий і дівич-вечір, допомагають підібрати вбрання для молодих і доповнюють їх. Дружкам необхідно простежити за тим, щоб все було ретельно сплановано і підготовлено. По суті, вся основна відповідальність лежить на свідках і це стосується не тільки викупу і самого банкету.
 4. Викуп нареченої. Одна з найголовніших обов’язків буде проявлена ??на викуп. Другу нареченого варто підготуватися до цього дійства, зібрати гроші різних номіналів і достоїнств. Також, в його обов’язки увійде: прикраса весільного транспорту, активність при викупі, допомога в зборах нареченого.

Наостанок, радимо подивитися відео по темі статті:

Крім усього іншого, свідок допомагає в організації і проведенні банкетної частини свята. Друг повинен бути свіжий і підготовлений, щоб вимовляти пам’ятні і гідні тости. По можливості допомагати ведучому торжества, брати участь в різних конкурсах та іграх, саме тому йому важливо знати докладно і у всіх деталях сценарій весілля. Обраний друг нареченого заздалегідь перед весіллям дізнається про те, які обов’язки свідка на весіллі з боку нареченого.

Ссылка на основную публикацию