Оберіг Зірка Русі — значення і як його зробити своїми руками

Оберіг Зірка Русі є традиційним слов’янським символом, що займає особливе місце серед інших магічних знаків. Не всі знають, що позначає цей знак і для чого його використовують. Ми хочемо розповісти вам про сакральне значення оберега, сфері його застосування і самостійному виготовленні в цій статті.

Символізм оберегу Зірка Русі

Обереги древніх слов’ян відрізняються своєю унікальністю: вони змогли зібрати в себе мудрість наших пращурів та донесли її до наших днів. Кожен оберіг перебував під заступництвом конкретної божественної суті, а також грав величезну роль в житті наших предків. Саме обереги допомагали стародавнім слов’янам приводити своє життя в гармонійне русло.

Талісман Зірка Русі має величезну силу, яка проявляється в поєднанні трьох світів (Яви, Нави і Прави).

 • Дійсність — є фізичним світом, в якому ми проживаємо;
 • Нав — потойбічний світ, населений духами і різними сутностями;
 • Прав — Божественний світ.

Стародавні слов’яни були переконані в тому, що для стійкості світобудови важливо гармонійна взаємодія між цими трьома світами. Тому оберіг Зірка Русі наповнили як містичної енергією, так і земної силою. В результаті вийшов талісман, що втілює собою з’єднання тілесного, духовного і душевного.

Ще оберіг вказує на ставлення людини до свого роду. Він поєднує в собі минуле, сьогодення і майбутнє. Саме за рахунок нерозривному зв’язку між трьома світами можливе продовження життя на землі.

Уважно придивившись до символіки, яка прикрашає оберіг, ви знайдете там прояв і жіночої, і чоловічої енергії — округлість і Коловрат. Виходить, що Зірка Русі являє собою не тільки об’єднання трьох світів, але ще і зв’язок між чоловічим і жіночим, а значить, символізує собою нове життя. А цілісність оберега свідчить про могутність слов’ян, як раси, яка зуміла впоратися з хаосом і злими силами.

Багато цікавих відомостей про даний символі ви зможете знайти в наступному відео

Для кого підійде оберіг Зірка Русі

Можна сміливо використовувати даний символ всім тим, хто бажає дізнатися, як побудована наша світобудову. Підходить талісман для представників обох статей. Правда тут існують деякі відмінності, як діє символ на чоловіків і на жінок:

 1. Для представників сильної статі використання амулета допоможе вийти на правильну дорогу в житті, поліпшить інтуїтивні здібності і допоможе самореалізуватися. Варто придивитися до цього оберегу тим чоловікам, які страждають від невпевненості у власних силах. Амулет працює на силі великого Сварога, тому загартовує характер за допомогою різних випробувань і труднощів, щоб максимально розвинулася чоловіча енергія.
 2. А жінки зазвичай звертаються за допомогою до описуваного оберегу тоді, коли у них в житті виникають скрутні ситуації (особливо в моменти відсутності поруч чоловіки). Сьогодні сучасна представниця прекрасної статі може носити символ для отримання своєї родової сили, якщо вона змушена позичати складні і відповідальні посади або самостійно ростити дитину.

Як по-іншому називають амулет

У різних джерелах Зірку Русі також називають Ладою Богородиці і Квадратом Сварога. Розглянемо докладніше опис кожного з цих назв.

зірка Лади

Лада є великою матір’ю всіх божеств, представниці прекрасної статі завжди прагнули домогтися її божественного покровительства. Великою популярністю користувався амулет — Ладин хрест. Замість нього починали використовувати зірку Русі після досягнення зрілого віку.

Символ допомагав гармонізувати свідомість, позбутися негативної енергії. Наповнював жінок мудрістю, розсудливістю, розвивав інтуїтивні здібності, допомагав розкрити свою жіночу (зокрема, материнську, енергію).

Часто зірка Русі вішалася на грудях як власного талісмана, тоді він отримував назву Зірки Лади Богородиці, також існував варіант нанесення на тканинній носій, використання в якості картини. У крайніх випадках застосування магічного символу допомагало зберегти гармонію в сімейних відносинах.

квадрат Сварога

Назвою «Сварожич» користувалися щодо амулета, які застосовували для сильної половини людства. 4 пелюстки і ромб в знаку олицетворялись з кузнею Сварога. Особливо добре такий амулет впливає на чоловіків, пов’язаних з військовою сферою.

Також традиційно Сварожич підходив тим чоловікам, які відповідальні за відновлення родового єдності. Символ наповнював їх упевненістю в собі, мудрістю, залучав удачу в їх життя, поліпшував природні здібності, плюс дарував працьовитість.

Як виготовити оберіг своїми руками

Сьогодні будь-яка людина, який шанобливо ставиться до слов’янської традиції і шанує слов’янських божеств, може виготовити оберіг Зірка Русі самостійно.

Але є ряд важливих моментів, яких обов’язково потрібно дотримуватися, якщо ви хочете, щоб амулет працював максимально ефективно:

 • можна робити талісман для свого родича, але неприпустимо виготовлення особисто для себе;
 • ви повинні відчувати щирі наміри відносного тієї персони, якій ви створюєте магічний символ;
 • більшою силою буде володіти той оберіг, який зроблений для свого кровного родича;
 • за своїм вихідним матеріалом амулет може бути металевим, глиняним, шкіряним або дерев’яним;
 • коли виготовляєте символ, постійно тримайте в думках образ того, для кого ви його створюєте;
 • важливо дотримуватися пропорційне співвідношення всіх зображень даного символу.

Найбільш підходящим матеріалом для виготовлення символу виступає дерево (але має велике значення правильний вибір деревини при обліку особистісних властивостей свого майбутнього господаря).

У разі, якщо вам складно працювати з деревом, можете вишити оберіг на тканини або намалювати його. Зазвичай подібні амулети розвішують на стінах свого житла. Також популярний варіант виконання оберега у вигляді аплікації, як вихідний матеріал береться соломка.

Методик виготовлення амулета дуже багато, головне, не забувати найважливіше правило — неухильно дотримуватися пропорційного співвідношення і грамотно підбирати матеріал. І, звичайно ж, необхідно щиро вірити в силу амулета, просити підтримки у Божества і шанобливо ставитися до слов’янської традиції.

Ссылка на основную публикацию