Оберіг Молвінец і його значення

У наших думок і бажань є особливість з часом обов’язково втілюватися в життя, але, на жаль, далеко не всі вони спрямовані на позитив. Нашим пращурам було добре відомо це, тому вони захищали себе за допомогою оберега Молвінец. Його значення і силу ми розглянемо в даній статті.

Опис і значення оберега Молвінец

Якщо вірити переказам, то Дзеркальний щит або Молвінец, був подарований людям самим Родом — батьком усіх богів. Амулет відрізняється унікальною енергетикою і міццю.

Він здатний не просто в пух і прах розірвати весь негатив, а повертає його назад — і згубна енергетика подвоєним зарядом летить назад, потрапляючи в самого стрільця: зло ніколи не залишається безкарним.

Даний оберіг дуже добре відчуває силу добрих побажань, які вимовляєте ви або ваш співрозмовник, і примножує їх у багато разів. Свого власника символ огортає материнською турботою, яку неможливо пробити ніякими негативними впливами — наповнює здатністю красиво говорити і переконувати, позбавляє від вад дикції, додає впевненості в своїх силах.

Ви можете, як купити вже готовий символ Молвінца, так і зробити його власними руками з відповідних носіїв. Потрібно зауважити, що в магії другий варіант користується більшою популярністю і обіцяє отримання більш вираженого результату, адже в цьому випадку ви наповнюєте символ своєї особистої енергією і силою, змушуєте його працювати більш активно.

універсальний оберіг

Молвінец є особистісним знаком, який носять:

 • як підвіску, кільце;
 • використовують в якості татуювання;
 • вишивають на одязі, подушках, панно або хустках …

При цьому не існує жодних вікових обмежень — Молвінец підійде і дітям, і людям похилого віку.

Особливо активно він захищає дівчат в положенні і цікавих діточок, чия безпосередність викликає безліч емоцій.

Також допоможе Молвінец всім, кому важко дається ораторське мистецтво, і хто часто не може знайти потрібні слова для вираження своїх думок.

Крім цього, талісман виступить надійною підтримкою для керівників, що відносяться до середнього і першій ланці, які змушені постійно брати участь в різного роду переговорах, і переконувати своїх підлеглих.

Являє собою надійну опору Молвінец для публічних людей, яким важливо вибудовувати свою промову гармонійно і змістовно, щоб залучати і надовго утримувати увагу аудиторії.

Ще одна важлива функція Молвінца — він допоможе позбутися від заїкання.

Чи зможе захистити цей древній сакральний символ від:

 • пліток;
 • обмови;
 • псування;
 • пристріту.

Дуже часто зображення Молвінца зустрічається на одязі для новонароджених діток, власноруч вишитій молодими матусями. Крім захисту від усяких бід, символ допомагає дитині швидше заговорити, а також полегшує процес вивчення навколишнього світу.

Школярі, які носять такий оберіг, набагато краще ладнають зі своїми однокласниками, у них набагато швидше починають з’являтися спільні інтереси. Такі учні демонструють дуже високі результати в навчанні, вчителі на них практично не скаржаться.

Дивіться цікаве відео про даний оберіг:

З чого краще зробити символ Молвінца

Молвінец може бути виготовлений з різних видів деревини:

 • з берези
 • дуба
 • горобини
 • модрини
 • осики
 • черемхи.

Також зустрічаються дорогоцінні версії даного талісмана, зроблені з міді, золота або срібла.

У наших предків великою популярністю користувався такою спосіб виконання амулета: брали металеві нитки (золоті, срібні та інші) і з їх допомогою вишивали зображення описуваного символу на звичайному лляному полотні.

За великим рахунком матеріал, з якого буде виконаний Молвінец, не грає такої великої ролі. Набагато важливіше глибокий сакральний сенс, та енергія, вкладена в його виготовлення, плюс сила віри в його магічну дію.

Молвінец у відповідь на добрі помисли і діяння завжди пошле тільки позитивну енергію.

На сьогоднішній день, мабуть, самим ідеальним рішенням стане нанесення татуювання у вигляді даного знаку на тілі. Таким чином, власник татуювання зможе захистити себе від поганого впливу на все подальше життя.

Підіб’ємо підсумок, що Молвінец є дуже потужним символом, мають величезну магічну силу і міць, який виступить надійним захистом від будь-якого роду негативної енергії, спрямованої в бік свого господаря. У вас є чудова можливість переконатися в дієвості талісмана на власному досвіді, головне, не забудьте, що потрібно щиро вірити в диво і тоді воно неодмінно почне здійснюватися в вашому житті!

Ссылка на основную публикацию