Оберіг Ладінец і його значення (Хрест Лади-Богородиці)

Наші пращури активно використовували у своєму житті різні амулети і обереги. Частина з них є неактуальними на сьогоднішній день (ті, які використовувалися для захисту земель, наприклад). Решта ж не втратили своєї популярності. У цій статті ми розглянемо детально оберіг Ладінец і його значення у стародавніх слов’ян.

Загальні відомості

Оберіг під назвою Ладінец був дуже поширеним жіночим талісманом. Його застосовували ті представниці прекрасної статі, які мріяли зберегти благополуччя в своїх сім’ях, знайти кохання або ж розкритися. Інші назви оберега — це Колядник або Хрест Лади-Богородиці.

Ладінец використовується ще з часів Стародавньої Русі. Є магічним предметом, який надає допомогу для всіх берегинь домашнього затишку і вогнища. А якщо незаміжнім дівчатам Ладінец допоможе залучити в їхнє життя гідного чоловіка на роль майбутнього чоловіка.

Оберіг традиційно вишивався за допомогою ниток муліне, один з променів обов’язково повинен бути червоним.

А колір другого променя буде змінюватися, виходячи з вашого зодіакального сузір’я:

 • для земних знаків — буде чорним або зеленим;
 • для вогненних — золотистим або чорним;
 • для повітряних — блакитним;
 • для водних — синім.

Як виглядає оберіг

За своєю суттю оберіг Хрест Лади є сакральний символ. Це жіночий обереговий предмет, який виглядає як вісім променів, укладених в коло. Спрямованість променів лівостороння, що символізує занурення в потойбічний світ.

З давніх пір потойбічний світ ототожнювався не тільки з можливою небезпекою, а й відкривав зовсім нові горизонти пізнання. З цієї причини оберіг Ладінец, що втілює собою основні жіночі якості, тісно пов’язаний з рівнем підсвідомості і інтуїції. Здебільшого саме жінки і дівчата мають зазначеними рисами. Здається, тому цей магічний предмет і віднесли до оберегом для прекрасної половини людства.

Напевно, найголовніше для кожної представниці прекрасної статі — максимально проявити свою жіночу сутність. Жіноче начало і аналогічні якості найтіснішим чином переплітаються з тим положенням, яке жінка займає в сім’ї. Для повного розкриття потрібно, щоб перед очима у дівчинки з дитинства був правильний образ — тобто її мати.

На превеликий жаль, в сучасному світі відбулася зміна пріоритетів. Дуже часто це вводить маленьких дівчаток в оману. Коли вони спостерігають картину відносин між статями в сучасному суспільстві, то ідеали сім’ї і жіночності сильно зміщуються.

Якими властивостями володіє оберіг

Оберегу із зображенням хреста Лади-Богородиці, сакральне значення якого буде залежати від потреб своєї власниці, притаманні такі магічні властивості:

 • збереження привабливого зовнішнього вигляду, молодості і краси;
 • розкриття в собі жіночих якостей;
 • набуття жіночого щастя (щасливе заміжжя);
 • збереження душевної гармонії і спокою в різних життєвих ситуаціях;
 • набуття додаткової допомоги в шлюбному союзі;
 • захист сім’ї від негативної енергетики;
 • омолодження;
 • сприяє усуненню зайвих жирових відкладень;
 • захист від негараздів у важкий період життя;
 • нормалізація стану жіночих статевих гормонів в організмі;
 • наповнення гармонією, спокоєм, умиротворенням;
 • швидке залучення в життя своєї другої половинки.

Цікаве відео про стародавні знаки Русов:

Кому рекомендовано використовувати

Кому корисно буде мати при собі даний оберіг? Перш за все, Ладінец уособлює собою захист. У давнину наші предки були свято переконані в тому, що цей оберіг здатний впливати на людину, як на фізичному, також і на ментальному (духовному) рівні.

Він здатний наповнити життя жінки гармонією, а також допомагає представницям прекрасної статі домогтися внутрішньої рівноваги. Потрібно зауважити, що використання Ладінца можливо для жінок і дівчат будь-якої вікової категорії — в цьому випадку вік не зіграє ніякої ролі.

Крім усього, що було описано вище, Ладінец дарує заступництво богині Лади. Жінки, які віддали свою перевагу саме цьому чарівному предмету, мають прекрасну можливість на власному досвіді переконатися в дієвості оберега.

Особливо яскраво це стає помітно при пологах (вони стають більш легкими, зменшуються больові відчуття). Прихильність богині, яка за допомогою оберега огортає дівчину своєї позитивною енергетикою, полегшить процес проходження через труднощі.

Дуже багато представниць прекрасної статі спеціально купують оберіг, який символізує прямий зв’язок з Ладою, будучи вагітними, щоб зробити наближаються пологи легшими, уберегти себе від можливих ускладнень.

Старовинний слов’янський оберіг Ладінец допоможе максимально розкрити жіночу силу, наповнить представницю прекрасної статі позитивною енергією і зробить її більш щасливою. Не варто ігнорувати таємні знання наших предків — куди правильніше буде прислухатися до них, щоб змінити своє життя в кращу сторону.

Ссылка на основную публикацию