Обереги від пристріту і псування в різних народах для дітей і дорослих

Обереги від різної негативної енергетики, пристріту і псування є на світі з найдавніших часів. Подібні предмети були використані різними народностями, і у них існували лише одна мета — оберігати людину від негативної енергії. У різних племен і народів, які були розділені величезними відстанями, були схожі обереги, з ідентичним змістом. Протягом тривалого часу зовнішність і сенс амулетів не буде змінена, люди і на сьогоднішній день застосовують ті ж обереги від вроків.

Які бувають обереги від вроків

Найбільш простим і зручним засобом захисту від негативної енергії вважали звичайну англійську шпильку.

 • Необхідно причепити шпильку з виворітного боку одягу, щоб вона розташовувалася в зоні сонячного сплетіння або ж біля серця.
 • Якщо людина застосовує такий оберіг, потрібно щовечора перевіряти, що не буде змінена чи той свій відтінок. Коли цей предмет стає чорним, значить, що шпилька сприйняла на себе частку негативної енергії, і від неї треба якомога швидше позбутися.
 • Якщо ж шпильку не змінила кольору, то на ніч її слід залишити відкритою в розімкнутому стані, а вранці знову причепити на місце.
 • Купувати шпильку слід лише ввечері в п’ятницю, крім цього, не потрібно брати у реалізатора здачу.

Булавки з найдавнішого часу застосовували для того, щоб оберігатися від негативу. Шпилькою здавна захищали не лише людини, а й його будинок.

У слов’янських державах  від пристріту брали амулет, який іменується «божий очей». Такі обереги можна відшукати і в Тибеті. Вони всюди звуться однаково. Кожен з них має в своїй основі хрест.

Слов’яни виготовляли амулети таким чином: брали дві маленькі палички, робили з них хрест і обмотували їх різнокольоровими нитками з вовни. Сторони такого амулета можуть показувати на всі 4 сторони світла і позначають з’єднання всіх енергій. Такого роду предмети застосовували для оберега дітей, їх також часто вішали над ліжком малюків.

Оберіг з кісток і рослин

Особливу позицію серед різних оберегів займають амулети, які роблять з кістки, зубів, кігтів або ж рогів тварин.

У давні часи люди наділяли такі предмети магічними властивостями і вірували в їх цілющу силу. Свої особливості амулети не втратили і на сьогоднішній день, їх можна застосовувати і в даний час.

 • кіготь ведмедя неймовірно цінували слов’яни, вони вважали, що він допоможе чоловікові здобути перемогу в будь-якій битві і завоювати любов жіночої статі. Тому кіготь вішали над ліжечком новонародженого хлопчика і переважували йому на шию, коли він трохи підростав.
 • обереги з ікла ведмедя були дуже популярні у кавказців, американців і фінів.
 • До того ж ці народи вірили, що ведмежий череп, який знаходиться поруч з будинком, надає захист і повну безпеку для всіх, хто там живе.
 • В даний час також користуються великою популярністю брелоки, які створені на основі ведмежих іклів і пазурів. Це неймовірно потужні амулети з сильною енергетикою, які відмінно підійдуть для чоловіків, проте, можуть бути корисними для жінок.

З давніх-давен відомі і захисні якості великої кількості рослин.

 • Слов’яни розміщували по всьому будинку ароматні букети трав і квітів. Справа в тому, що вони при цьому грали не лише декоративну роль, але головним чином захищали будинок і його мешканців від негативної енергії.
 • У європейців найпопулярнішими амулетами здавна стали чортополох, а також глід і дуб.
 • Вважається, що в квартирі, де є гілка глоду, ніколи не буде жити злий дух, а якщо негативна енергія вже є в будинку, то вона в самий найближчий час піде з дому.
 • жолуді часто розміщували поблизу с вікнами для того, щоб зло не могло потрапити всередину.
 • У слов’ян існувало повір’я, що якщо 1-го травня поламати гілку квітучої горобини і засушити її, тони виявиться відмінним амулета від будь-якого виду зла і стане служити дуже довго. Посилити вплив подібного амулета можна за допомогою тонкої нитки червоного кольору, яка повинна бути намотана на гілку.
 • часник все і завжди вважали відмінним методом відлякування всякої нечисті, адже неспроста така рослина називають найкращим способом боротьби з вампірами. Слов’яни часто завертали часник в чисту тканину і всюди носили з собою. Вважали, що в ситуації небезпеки досить буде лише доторкнутися до такого рослині.

Захист для дітей

 • Амулет для малюків найкраще створювати батьками власноруч.
 • Для оберега, який призначається дітям, важливий не лише матеріал, а й вірний заряд. Лише відповідні слова способи наділити амулет потрібною силою, яка може захистити малюка від зла.
 • Найкращий час для здійснення такого обряду — будь Шість чи шістнадцяте число.
 • Під час змови слід тримати оберіг в правій руці, і прокреслюють рукою хрест зверху вниз, над полум’ям свічки з воску, придбаної в церкві.
 • По закінченню обряду оберіг слід опустити в святу воду. Якщо в словах людина раптом вирішив звернутися до сил природи, то різного роду церковна атрибутика виявиться просто недоречна в даному процесі.

Оберіг від пристріту і псування своїми руками

Щоб в будинок ніколи не могли проникнути люди зі злим умислом, потрібно виготовити такий амулет.

 • Буде потрібно підлогова ваза великих розмірів. На її дно кладуть 3-4 головки часнику, гілка будяка, горобини, а також пара колосків пшениці і будь-які зів’ялі квіти, які зібрані в букет і обгорнуті червоною ниткою або стрічкою.
 • Таку вазу потрібно помістити у порога, щоб будь-який недоброзичливець, який потрапив в будинок, не зміг завдати шкоди.
Ссылка на основную публикацию