Обереги древніх слов’ян і їх значення

Обереги древніх слов’ян за старих часів вважалися потужним захистом від усього зла, яке могло вплинути на людину. Люди виготовляли талісмани і амулети, щоб вони охороняли від ворогів, недоброзичливців, надавали сил в боротьбі з суперниками, залучали удачу і везіння.

Ви теж можете виготовити і носити відповідний вам оберіг — а ми розповімо, про значення найпопулярніших слов’янських символів, які використовуються для виготовлення амулетів.

Найефективніші давньослов’янські обереги

Щоб підібрати оберіг правильно, потрібно враховувати деякі фактори:

 1. Хто буде носити його? Це важливо — символ підбирається в залежності від статі, віку людини. Також має значення, чи перебуває він у шлюбі, чи має дітей та онуків
 2. Сила оберега. Різні амулети володіють різною силою. Чим більше небезпек оточує особистість, тим більше сильного супутника потрібно вибирати. Можна носити кілька амулетів відразу, щоб посилити захист
 3. матеріал. Потрібно, щоб амулет був виготовлений з натурального матеріалу — дерева, металу, каменю або тканини. Ідеальний варіант — прикраса зі срібла. Цей метал має найкращою, позитивною енергетикою

лунницах

Це жіночий слов’янський оберіг, дія якого спрямована на:

 • Любов і жіноче щастя. Привертає гідних чоловіків, допомагає виконати жіноче призначення
 • Збереження краси. Робить жінку більш привабливою, допомагає зберегти молодість
 • Збереження здоров’я, особливо репродуктивного. Допомагає виносити і народити здорових дітей

Лунницах — ідеальний варіант для вагітних жінок і незаміжніх дівчат, які ще знаходяться в пошуку особистого щастя.

Яровіков

Яровіков виглядає наступним чином:

У чому він допомагає:

 • Покращує матеріальне становище, допомагає зберегти і примножити капітал
 • Захищає від конкурентів, супротивників, ворогів і недоброзичливців
 • Сприятливо впливає на репродуктивне здоров’я

Підходить і чоловікам, і жінкам. Ідеальний варіант для людей, націлених на кар’єрне зростання.

Небесний хрест

Ось так виглядає цей давньослов’янський символ:

Небесний хрест — символ єдності і духовності. Він допомагає:

 • Успішно долати труднощі і виходити з неприємних ситуацій
 • Наділити людину силою, знаннями і мудрістю предків
 • Захистити людини і його сім’ю від злих язиків, пристріту, зберегти мир і уникнути конфліктів в сімейному житті

Це ідеальний захисник для тих, хто у своїй професійній діяльності вчить людей — для вчителів, коучів, наставників.

Валькірія

Дуже потужний оберіг, який в рівній мірі підходить і чоловікові, і жінці. Валькірія допомагає:

 • Захистити носія від будь-яких неприємностей, які приходять із зовнішнього світу
 • Зробити людину сильнішою фізично, зміцнити витривалість
 • Зміцнити дух, зробити більш стійким до емоційних переживань
 • Знайти підходящого по духу партнера для справ або створення сім’ї
 • Долати всі перешкоди і труднощі без злиднів

Це оберіг підходить людям, сильним духом, бажаючим ще більше загартувати характер. Це амулет бійців, людей, які не люблять сидіти на місці, достігаторов.

сонячний хрест

Універсальний оберіг, який підійде людині будь-якої статі. Ідеальний варіант для тих, хто зайнятий творчістю, творенням, наставництвом. Вважається, що сонячний хрест наділяє особистість досвідом попередніх поколінь, дарує удачу і везіння в справах, захищає від усіх життєвих негараздів.

За старих часів сонячний хрест носили воїни, вчителі, а також молоді батьки, які хотіли б виростити розумних і успішних в кар’єрі дітей.

Сонячний хрест дає дуже сильну зв’язок з предками, тому його варто носити людям, які мають уявлення про своє генеалогічне древо.

Дивіться відео про обереги слов’ян і їх значення:

Коловрат

Коловрат схематично зображує рух небесного світила по небу. Він наділений сонячною енергією і є одним з найпотужніших слов’янських оберегів.

Дарує його власникові неймовірну міць, силу. Допомагає досягти фінансового благополуччя, захистити від конкурентів і суперників. Наділяє оптимізмом, позитивним ставленням до життя і людям.

Це легендарний символ родючості, процвітання, здоров’я. Вважається, що Коловрат здатний захистити і від темної магії — власнику не страшні вроки, псування, змови і приворот.

Всеславец

Всеславец — для людей, які вже мають стійке і стабільне фінансове становище. Вважається, що він захищає сімейне життя від сварок, конфліктів, а будинок — від пожеж і стихійних лих.

Підходить більше чоловікам, ніж жінкам. Корисно носити амулет людям, які втратили роботу і шукають нове, гідне місце для своєї кар’єри. Відмінний оберіг для молодят, які бажають, щоб їх любов була міцною, а взаємини не захмарювалися конфліктами.

Квітка папороті

Цей дуже сильний оберіг володіє цілющими здібностями. Він подарує своєму власникові міцне здоров’я і імунітет до будь-яких хворобам. Його варто носити дітям, які часто хворіють, застуджуються, легко підхоплюють будь-яку заразу.

У давнину вважалося, що такий оберіг здатний вилікувати навіть смертельно хворої людини. Але, зрозуміло, сподіватися лише на цілющу силу оберегу не варто — він здатний лише підсилити старання лікарів, але не є самостійним лікувальним засобом.

духовна сила

Цей талісман підійде людині, яка бажає розкрити кордону власної підсвідомості, знайти просвітлення. Вважається, що духовна сила наділяє свого володаря родової силою, дарує мудрість предків.

Це потужний магічний символ, який варто використовувати вкрай обережно.

Ссылка на основную публикацию