Нумерологія за датою народження: графік життя і Долі

Вчений Піфагор, на теорії якого базується сучасна нумерологія за датою народження графік життя пропонував будувати. Даний графік допомагає визначити основні віхи Долі людини і зрозуміти, в який час варто очікувати труднощів, а в якій — успіху. Поговоримо про те, як розрахувати і побудувати такий графік.

Розрахунок графіка життя за датою народження

Графік життя або графік життєвих сил будується на підставі того, що життя будь-якої людини підвладна семи циклам. Кожен з них відповідає за підйом і спад життєвої сили, а кожна точка графіка — це показник циклу.

Щоб побудувати графік, необхідно:

  • Виписати дату народження людини: наприклад, 16.10.1991
  • Потім потрібно перемножити числа між собою: 16 * 10 * 1991 = 318560
  • Якщо число вийшло семизначним, залишаємо його незмінним
  • У нашому прикладі число шестизначне. Тому до нього потрібно додати перші дві цифри: отримуємо 31856031

Після розрахунку можна приступати до отрисовке графіка. Це необхідно робити за таким алгоритмом:

  • Ось X — це роки життя з кроком 7 років. Їх необхідно записати в кілька рядів, як показано на малюнку нижче
  • На осі Y з двох сторін потрібно відкласти цифри від 0 до 9. Над кожним роком по осі X потрібно послідовно відкласти цифри з коду, який ми отримали в результаті множення вище (3, 1, 8, 5, 6, 0, 3, 1 ). Погляньте на малюнок, щоб було візуально зрозуміло
  • Після того, як ви відклали всі точки, з’єднайте їх лініями.

Ось такий графік у підсумку вийде:

Кожні сім років значення графіка повторюються. Далі розглянемо розшифровку одержані значень.

Графік долі за датою народження: розшифровка значень

Аналізувати графік досить просто — вибирайте рік і дивіться, якій цифрі по осі Y він відповідає.

нуль

У нашому прикладі нуль випав на 1996 року, 2003 2010 2017 і так далі роки. Це означає, що в ці періоди у людини настане найбільш важкий період в житті.

Він буде вкрай потребувати підтримки друзів і рідних. Часто буде відчувати апатію, меланхолію, недалеко і до депресії. Постійні невдачі і горезвісна чорна смуга.

Також нуль вказує на необхідність відпрацювання кармічних боргів. Це час переоцінки цінностей, спокутування минулих гріхів.

одиниця

Одиниця вказує на те, що у вашому житті почнеться період підйому після пережитих труднощів. Але удача не прийде ззовні — розраховувати потрібно тільки на себе. Якщо вийде впоратися з нападами незадоволеності собою, «включити» працьовитість і намагатися досягти успіху, він прийде. Але все ж період досить складний

двійка

Двійка також вказує на підйом. Шлях до успіху буде важким, повільним, але впевненим. «Тихіше їдеш, далі будеш» — ось девіз на роки, які потрапили під вплив двійки. Бажано запастися спокоєм і навчитися філософськи ставитися до будь-яких труднощів.

Двійка хороша тим, що дає можливість контролювати і вчасно помічати будь-який негатив, що приходить в життя людини. Завдяки цій властивості можна вчасно гасити все погане і відкриватися назустріч хорошому.

Трійка

Період досить важкий, але вже буде надія на успіх. Зазвичай в цей час переконання і погляди людини піддаються серйозним змінам. Положення, яке ви займаєте в суспільстві, буде досить хитким і ненадійним. Доведеться проявити чудеса винахідливості.

Позитивний момент: в роки-трійки зазвичай з’являється безліч нових друзів, це відмінний час і для налагодження ділових контактів

четвірка

Це час сталість. У роки-четвірки людина здатна визначитися в своїх звичках і переконаннях. Він нарешті починає займати гідне становище в суспільстві, змін не бажає, все влаштовує і в особистому житті, і в робочих справах.

Але якщо рік-четвірка виникає після «сильного» року (8-9), це говорить про настання періоду невпевненості в собі і своїх силах. Енергії стане менше.

п’ятірка

П’ятірка — дуже щасливе, але вкрай непередбачувана число. Це уособлення ризику, непередбачених і дивовижних подій в житті. Життя під дією п’ятірки нагадує лотерею, в якій можна або зірвати великий куш, або зовсім залишитися ні з чим.

Важливо: якщо рік-п’ятірка настає після року меншого (1-4), то швидше за все людина зустріне свою справжню любов. Гірше йде справа, якщо п’ятірка прийшла після більшого року (6-9). Тоді варто очікувати розбіжностей в сім’ї. Вірогідні сварки, конфлікти, які можуть закінчитися навіть розставанням.

Шістка

Вкрай сприятливий час, коли людина відчуває повну гармонію і щастя. У житті все буде складатися рівно і гладко. Настане стабільність і в особистих, і в ділових відносинах. Чи не доведеться переживати через брак грошей.

Що особливо важливо: в цей період необхідно ставити цілі, які не будуть розходитися з особистими межами і моральними принципами людини. Тоді все бажане прийде само собою.

Дивіться відео про побудову графіка долі за датою народження:

сімка

Годи-сімки — найсприятливіший період для того, щоб приділити час духовної складової життя. Можна зайнятися духовними практиками, саморозвитком, практикувати медитації. Більш приземлені люди можуть зайнятися науковою роботою або дослідженнями. Також це вдалий час для створення нових відносин.

вісімка

Час успіху. Успіх супроводжуватиме буквально у всьому — гроші будуть приходити самі і в великих кількостях, цілі виявиться легко реалізувати, а знайомства з протилежною статтю перестануть розчаровувати.

дев’ятка

Час мрії -ідеальний період для самореалізації, виконання давніх бажань, реалізації цілей. Це роки, коли людина здатна досягти піку свого успіху і пожинати плоди зусиль, прикладених раніше.

Ссылка на основную публикацию