Нумерологія — наука про числа і їх вплив на долю людини

Чи правда, що світом правлять цифри? Згідно з даними Вікіпедії, нумерологія є розділом езотерики, що вивчають вплив цифрових вібрацій на життя людини. Ця наука входить в ряд основних езотеричних Предсказательная систем поряд з таро, хіромантією і астрологією.

Цифри в нашому житті

Якщо уважно придивитися, можна помітити, що все наше життя супроводжують цифри. Ці невидимі супутники відзначають важливі віхи нашої долі, ритуали переходу — народження, весілля, смерть, хрестини. Цифрами обчислюють вік людини, цифрами позначені грошові знаки, власні номери мають наші будинки і машини, рахунки квитанцій і офіційних документів.

Цю особливість цифр помітили в далекій давнині і надавали їм містичне значення. Стародавні люди вважали, що цифри керують життям людини і наділені власним розумом. Давньогрецький вчений Піфагор розробив власну систему обчислення, зв’язав цифри з планетами сонячної системи і присвоїв номера музичним звукам, розділивши їх на тони.

Цифри розділили на парні і непарні, щасливі і приносять біду. Хто вирішив, що число 13 приносить нещастя, а число 7 висловлює божественну благодать? Не усвідомлюючи містичного значення чисел, ми віримо в число 13. В Англії до цих пір немає будинків з номером 13 і важливі справи обходять стороною це нещасливе число. Розглянемо нумерологію як магічну науку про числа в її давньої іпостасі.

Нумерологія — це магія чисел

До магії, звичайно, нумерологія прямого відношення не має — це предсказательная система. Однак містики відзначають магічний вплив чисел на долю людини. В нумерології є своя формула, яка стверджує, що будь-які багатозначні числа можна звести до одного однозначного числа. Кожне однозначне число має окультні характеристики, які і впливають на людину.

Будь-яке просте число має набір образів, властивостей і понять, властивих тільки йому. Цифрові гральні карти теж базуються на вібраціях чисел, за якими стоять певні характеристики і образи. З картами знайомі всі, і про самий корінь здатності циганської колоди чув багато хто. А циганські карти — не що інше як цифри.

Однак нумерологія відрізняється від циганських карт тим, що має суто науковий підхід і оперує характером людини. Наприклад, за допомогою нумерології можна описати якості людини, його прихований потенціал і обчислити перспективу життєвого напрямку. За допомогою даної системи можна визначити таланти людини, знайти призначення в житті і професію.

Можна визначити сумісність партнерів — як в любові, так і в бізнесі. Езотерики розглядають цифри як абстрактне прояв подієвого ряду, тобто, в числових вібраціях зашифровані всі основні життєві події. На картах таро можна побачити зображення подій, які побачили оракули минулого в числових вібраціях.

Піфагор Самоський

Перші нумерологічні системи з’явилися ще в стародавньому Єгипті, в Європу нумерологія прийшла з поширенням іудейської релігійної науки каббали. Добрими астрологами, що оперують цифровим рядом, були стародавні араби. Однак сучасний варіант нумерології заснований на відкриттях давньогрецького філософа Піфагора.

Піфагор довгий час подорожував по східним країнам — Єгипту, Фінікії, Халдеї. Звідти він почерпнув таємні знання про числових рядах. Щоб бути допущеним в єгипетські храми, Піфагор прийняв сан жерця. Після повернення в Європу Піфагор відкрив першу школу, в якій навчав астрології, геометрії та арифметики.

Вчений стверджував, що число 7 є виразом божественного досконалості. Саме Піфагор створив звуковий ряд з семи нот, яким ми користуємося дотепер. Він вчив, що всесвіт є вираз чисел, і що саме в цифрах укладений джерело всього існуючого. Будь-яка річ може бути охарактеризована числовим рядом, — доводив учений.

Нумерологія чисел

Тепер розглянемо характеристику простих чисел згідно нумерологической системі.

нуль

Це число виражає сакральну таємницю про духовне начало будь-якого матеріального явища. Нуль відкриває нумерологический числовий ряд, уособлюючи в собі початок всіх початків — духовне коріння матеріальних об’єктів.

одиниця

Це число виражає чоловіче начало, волю і творчість. Це лідерські якості, прояв ініціативи, відвага і впевненість, незалежність і захист. Це символ починань, зерно майбутнього проекту. Якщо одиниця випала в числі долі, це говорить про вольових якостях людини.

двійка

Це число символізує жіноче начало — гнучкість, поступливість, компроміс, інтуїцію, чуттєвість, обережність, м’якість. Однак двійка може спонукати людину на лукавство і привести до крайнощів.

Трійка

В нумерології трійка висловлює дитяче початок. Це такі якості як оптимізм, радість, безпосередність, наївність, відчайдушність, невимушеність. Трійка містить в собі частинку душі творчі пориви. Це число характеризує і мінливість настрою, легковажність і егоїзм. Люди з числом три в долі не доводять розпочате до кінця, покладаються на зірку удачі. Однак їх мрії не бувають марними і завжди матеріалізуються.

четвірка

Ця цифра символізує енергію землі, практичність, обмеження, рамки, законність, стабільність. Четвірці не властиво мріяти, у неї відсутня уява і натхнення. Це число прагматиків, ділків, господарників і рахівників. В крайньому своєму вираженні четвірка призводить до закостенілості, вузьколобості і недоречного консерватизму.

п’ятірка

Ця цифра — символ змін, трансформації та модуляції. Це пошук істини, постійний рух і зміна. П’ятірка спонукає людину до подорожей, пошуку альтернативи, диктує зміни в моді і мистецтві. Під цим числом народжуються новатори і авантюристи. В крайньому вираженні може привести людину до критиканства, імпульсивних вчинків і нервозності.

Шістка

Це число гармонії, домашнього затишку і турботи, емпатії та доброчесності. Люди, народжені під числом шість, відрізняються гуманізмом і добродушністю, прагненням прийти на допомогу в біді. В крайньому вираженні шістка може змусити людину виявляти надмірну цікавість до оточуючих і бажання панування.

сімка

Це число нематеріального порядку, уособлення містичного в земній прояві. Сімка дає глибину пізнання суті речей, вміння спостерігати і порівнювати. Це число інтелекту і проникливості. В крайньому вираженні може привести до перфекціонізму, самокопання, підозрілості і недовірливості. Це число непізнаного, надприродного і містичного.

вісімка

Це число виражає світ матеріального — гроші, амбіції, досягнення. Вісімка — кармічне число, яке уособлює покарання і виправдання, правосуддя і силу, помста і розплату. В крайньому прояві може призвести до цинізму і марнославству.

дев’ятка

Це число символізує ідеалізм, досконалість, великодушність і самовіддачу. Народжені під числом дев’ять мають милосердям і співчуттям, людяністю і гуманністю. В крайньому вираженні дев’ятка може привести до власництва, бажанням володіти безроздільно.

Нумерологія і дата народження

День народження — це ваш вхід в світ, який має власний числовий код. Щоб його дізнатися, треба скласти всі цифри дати народження — день, місяць і рік, і привести отриману суму до однозначного числа. Наприклад, для дати народження 04. 08. 2002. розрахунок буде виглядати так:

0 + 4 + 0 + 8 + 2 + 0 + 0 + 2 = 16;
1 + 6 = 7.

Цифровий код дорівнює семи. Дивимося значення для даної цифри.

Нумерологія і ім’я

Розрахунок проводять, складаючи цифровий вираз букв імені, по батькові та прізвища. Якщо жінка після заміжжя поміняла прізвище, її доля теж змінюється. Складіть все числові характеристики букв і приведіть їх до однозначного числа, як для обчислення за датою народження.

Нумерологія сумісності

Щоб дізнатися про сумісність партнерів, потрібно обчислити код долі для кожного окремо, а потім подивитися значення:

  1. перша тріада — числа діляться на 3;
  2. друга тріада — числа діляться на 2 і 4;
  3. третя тріада — всі інші числа.

Якщо число життєвого шляху його й дружини знаходяться в одній тріаді, у них хороша сумісність.

Ссылка на основную публикацию